slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+80
xoxo
kiki28
nanja
Leanja
nirca
aj88
EnaNormalna
bajsa :/
dark skeletal doll
Kay
cat
Dede
-naima-
Sanchiika
ceedevita
100jc
Acer
Thinspiration <3
tara25
mat579
mojcabulm
TheoTheCrusader
Bulma
netopirka
palačinka
fashion*SLAVE
Tinuviel
betterthanthis
dreiia
mojcamojca
Karamela
specialgirl
Bajsa
TheOne
bioterror
ThinkThin
strgano
180cm100kg
SUHE PUNCE SO GRDE
Ziga
NOTNORMAL
doof
MesniNarezek
Nejc
Alexx
vistefuknene
Winona
dVb
cookie
SCORpia
Edina normalna
Mateja
Jerkyca
Sundays
pikoo
Aggy
miana
Anči
Judy
Lucian
broken
piikaa
lieve.
Ninchy
Bejb
SomeBody*
tiramisu
Christine
Fat.Cow
*bad girl*
nina
KiiKii
pia...
anny
Maiia.
Anja*
Šana
mala
AnnA
adelisa
84 posters

Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Go down  Sporočilo [Stran 12 od 20]

276Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jan 25, 2010 7:34 am

Anči

Anči

jz tut ponavad zvečer jem..

277Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jan 25, 2010 11:33 am

Aggy

Aggy

enako Mad

278Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jan 26, 2010 8:52 am

miana



ijeee... zdržala učeri... Smile
danes sm pa pojedla juho z zeleno, ki je baje ful dobra za topljenje maščobe,
pa mau rdečega riža z zeleno solato ter spila sm 2 kavi črni.
upam da bo ta za danes vse..
me pa zanima če priporoča kera kake tablete ki zavirajo apetit, pa kje se jih da dobit.
ostanimo močne Very Happy

279Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jan 27, 2010 5:32 am

Anči

Anči

dns nč.. Laughing

280Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jan 27, 2010 6:20 am

miana



en prepečenec Smile
danes je kr uredu, k se mi kar gabi hrana, pa še tako lepo mi kruli Very Happy

281Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Mar 26, 2010 3:35 pm

piikaa

piikaa

zlicka krompirja, 3 kosi buck.. + dve kavi Smile

282Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Mar 27, 2010 2:44 am

pikoo



UČER

z: voda + APETIT stop (31kcal)
m: /
k: 1x hruška (90kcal) + 1x jabolko (90kcal), nesladkani zeleni čaj z okusom limone 2 kozarca (4kcal)
m: črna nesladkana kava (2kcal) + 3,5 koruznega vaflja (105kcal)

321kcal

zvečer pa sm pila samo še velik vode Smile

DONS
z: voda + naribano malo jabolko (70kcal)

283Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Mar 27, 2010 2:46 am

pikoo



miana je napisal/a:ijeee... zdržala učeri... Smile
danes sm pa pojedla juho z zeleno, ki je baje ful dobra za topljenje maščobe,
pa mau rdečega riža z zeleno solato ter spila sm 2 kavi črni.
upam da bo ta za danes vse..
me pa zanima če priporoča kera kake tablete ki zavirajo apetit, pa kje se jih da dobit.
ostanimo močne Very Happy

js sm si u milerju kupla APETIT STOP.stane 13 eur in notri so take vrečkice.. nekak z okusom vanilije al pa neki tazga k to poješ vn iz vrečke.. (cuzaš) pol pa spiješ čimveč vode čez to ker ti apetit čist zavira. men osebno FUUUUL pomagajo Smile

js sm si kupla
apetit STOP z nizkim GI-jem

284Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Mar 27, 2010 4:07 pm

piikaa

piikaa

banana,sok(138 kcal),jabolko,sok(130 kcal),majha skledica fizolove solate Neutral

285Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Mar 28, 2010 11:42 am

piikaa

piikaa

sok(128kcal), koruzni vafelj, solata z koruzo,fižolom,paradižikom, majhna skledica jote(brez mesa), 3 koščki sira, čokoladni piškot Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

286Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Mar 30, 2010 8:31 am

Judy

Judy

- dooost vode
- 2x čaj = 4kcal
- 2xhruška = 200kcal
- juha.. nekje 150 kcal? who knows

v glavnem nekje od 300-400 kcal.. okej, zmerej boljše bo. Surprised

287Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Mar 30, 2010 1:06 pm

piikaa

piikaa

5 njokov,1 zel. zrezek,solata iz paradiznika in paprike,6 majhnih paradiznickov,malo bobipalck Neutral

288Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Apr 02, 2010 12:14 pm

Judy

Judy

ohhhh fak Neutral tok preveeeč.
jutri moram začet znova.. drugače se mi bo zmešalo No
komej se mi začne malo premikat, se že morem nažret ob vsaki fucking priložnosti -.-

289Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Maj 21, 2010 7:51 am

Sundays

Sundays

pou mejhne kajzarce z rezino sira in koščkom paradižnika (okoli 120 kcal??), ene 8 njokov z gobovo omako in pou govejega zrezka (vse skupi okol 270 kcal??), kosmiči z 1.6 mlekom (130kcal)..torej vse skupi okol 520 kcal. cat aja pa še tri kozarce z iztisnjenim limoninim sokom (brez sladkorja, seveda), baje pomagajo pri kurjenju maščob.

290Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Maj 27, 2010 12:18 pm

Sundays

Sundays

dve jabolki (100 kcal)
dve dietni ploščici (une nove k so iz koruze, proti apetitu) (2× 30 kcal)
3 limone in ena pomaranča stisnjene v juice (brez sladkorja sevede:D samo voda zdravn)(nekje 50 kcal)
pa še en ribezou sok :S (100 kcal)
torj vse skp 310 kcal, če sm prou seštela haha:D
ju3 bom še mn...sm si dans kupla te ploščice in so res fuuuul dobre in dejansko ne čutm vč lakote..al se pa sam to men zdi hahahaha:D. ju3 bom eno za zajtrk in eno za kosilo. pa umes kako sadje pa zeleni čaj:) oja, pa zvečer alko, k je petk, dan za zadetk haha(A) albino

291Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Maj 28, 2010 7:56 am

Judy

Judy

zaenkrat skodelico testenin z zeljem in mletim mesom ali nekaj takega, pa multivitaminsko tabletko sem spila. spet se mi je začelo premikat navzdol, počasi ampak okej Smile upam, da bo zdaj končno šlo, drugače pa sem v tem intervalu zgubila nekaj več kot 7kg. daaleč od mojega cilja, ampak vsaj nisem mela nekih zapletov, kar je uspeh.

292Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Maj 28, 2010 8:02 am

Sundays

Sundays

jz sm pa dans pojedla 5 unih ploščic dietnih (proti apetitu kao haha) torj use skp 150 kcal. pa eno hruško (50 kcal) paaaa ene piščančje palčke (ena ne more bit vč k 100 kcal...tko, da prb. 200 kcal skp) pa kolerabico (ene 30 kcal) Very Happy mau več, ku sm mela v mislih...hh....sam bom pol zvečer vrjetn še kak pirčič >.< Twisted Evil

293Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Maj 29, 2010 8:03 am

Judy

Judy

zjutraj sem mogla pojest neke take mini-klobase.. k so me prisilili -.- in zraven majhen kos polnozrnatnega hruha.. v glavnem po mojih izračunih nekje 250 kcal.
danes ne nameravam drugače nič več, čeprav dvomim da mi bo uspelo Rolling Eyes
ampak ok, zaenkrat kar gre. počasi se prav nič večh napeto ne počutim, pa po treh tednih se končno nekej premika spet I love you

294Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Maj 30, 2010 1:24 pm

Sundays

Sundays

FAAAKKKKK jz sm bla pa med vikendom pr prjatlci in sm bla čiz zasafrana!!! in sm ful pojedla, k sm zjo vedn ful pojm, kr ona ful je >.< in še fuuul nama je blo dougcajttt, pa še ju3 mam končni izlet JZ BOM UMRLA =((( pa še psička mi je umrlaaaa ='(((((((((((((((((((((((((((((((( čeri sm pojedla, sicr mi je šlo najprej dobr, pol zvečer sve šle pa jest pooouhn napolitank pa ceu faking ČIPS!!! pol dans pa tuttttt slabo šlo:( kosiu, napolitanke, sendvič, polsladoled domaaaa pa še en sendvič, pa mal nutelle pa kruha pa še enkt sladoled, prou sram me je :S:S:Sad( PROSM povejte po resnic mi, a mislte, d se mi bo ju3 kej poznal na riti al pa bokih?"?"??"'kr jz že zdj čutm, d se mi je celulit naredu pa d mam težje noge faaak crknla bom:S:(

295Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Maj 30, 2010 5:29 pm

Judy

Judy

aww, psička, ubožica Sad js sem nekje prebrala, da telo komaj po treh dneh absorbira snovi v sebe.. torej maš nekje tri dni časa to popravit? nekako tko.
sej boš zdej med tednom manj jedla, pa bo. meni tudi ni uspelo, tisto kilo k sem jo v prejšnem tednu shujšala mam zdej spet gor.. ampak mi je med tednom zmer lažje, ker se zamotim nekak.. Neutral
mhh, zmer manj motivacvije mam ker se skos nekje v krogu vrtim, z eno kilo gor in dol.. čeprav sem sama kriva, ker jem k slon -.-
moram se nekak spet zagrebst not, zdej pa res Neutral

296Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 01, 2010 12:58 pm

Sundays

Sundays

hjaooo enako :S:S=// ju3 morm spet začet......zadne cajte skos zaidm=/

297Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jun 03, 2010 2:21 pm

Jerkyca



ojej jaz sem pa danes naredila velik prekršek. me je kar sram tukaj napisat :O Brat se je poročil in je bla veselica. Pojela sem 2 klobasi in še nekaj pršuta in 2dcl vina. Tak okrog 1000-1500 kcal. Res nevem kaj zdaj naredit? Ali čem stradat 2 tedna ? :O

298Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jun 03, 2010 2:26 pm

Mateja



Ko berem vaše poste..ne vem..jz bi ful rada mela postavo kot anahi.. nic bolj suha nebi bila kot je ona zdej. Edini možni način je stradanje. Ampak strah me je da bi preveč padla v to in da bi zgubila energijo za tek in vse... ker sem že tko fuuuuuul slabokrvna.. strah me je da bi od ane umrla..:S ampak tok si zelim bit suha.
POMAGITEEE

299Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jun 03, 2010 2:32 pm

Mateja



pa se neki. kr nikol nisem hujsala tko drasticno ne vem kako se kalorije merjo..prosm za pomoc

300Kaj ste danes jedle? - Page 12 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Jun 04, 2010 11:31 am

Edina normalna



Drage punce, pa a ste ve sploh normalne??

kle se grete ene mutave igrce, kera manj požre pa več počepov nardi, ko sem jst vidla ta forum, sm najprej misla da je to use skupi en bolan hec..pa haloo???
Sama požrem use kar ve skupaj u enem dnevu pa nisem DEBELA, tudi slučajno ne in grem staut da tudi nobena od vas ni. Namesto da bi se medsabo spodbujale da bi kj !normalnga! jedle, kar tud slučajno ni samo pou suhe marelice in pljunk kave...ena vam kle očitno res mora mau objasnt, kr se kle samo same seb smilte, pa kwa pa naj rečejo babe ko majo zaradi raznoraznih bolezni po 120 kil, pa slučajn tako delajo kot ve, ne večina gre z glavo gor naprej..kaj pa naj si zj vs špeh odreže??

No

res tole je absurdno kva počnete, gotovo niti ena od vas ni debela, daleč od tega- sledeč kok mate kil je marsikera tko presuha da joj...Shocked

pač svet je krut jebiga, usaka mora kdaj kej na svoj račun poslušat..super je da se ukvarjate s športom sam dejte pol usej normalno pojest tistih 5 obrokov, ki jih rabi človek, walda zdj po tem mojem postu bote use zgrožene pa newem kva, sam veste kaj? lahko ste mi use po vrst hvaležne.

Zj se pa skp poberte pa začnite žret, če ne bote pa use pocrkale! In NE kost in koža ni tut slučajn lepo, me zanima, če bo potem kera od vas mela fanta..pomoje ne..

Takle forum bi pa jst kr okinla, ko samo eno drugo u prepad porivate..najbolš da mamo še forume za samomorilce, pa da si med sabo pišejo, kako naj se ubijejo pa da so pridni pa take, haloo noo

punce vrjemte niste vredne, da si tako delate..začnite živet, prvoščte si sladoled brez da si takoj prste u gobc tlačte..ni vredno, kr kokrkol bote obrnle nikol naute same s sabo zadovoljne, tko kot ni noben..sam pač tko je popounost žau ne obstaja..

no pa upam, da ne bo tale moj post takoj u smeteh prletu, kr to pa je pol zelo žalostno..

Lepo se mejte, pa kej dobrga pojejte!

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 12 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu