slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+80
xoxo
kiki28
nanja
Leanja
nirca
aj88
EnaNormalna
bajsa :/
dark skeletal doll
Kay
cat
Dede
-naima-
Sanchiika
ceedevita
100jc
Acer
Thinspiration <3
tara25
mat579
mojcabulm
TheoTheCrusader
Bulma
netopirka
palačinka
fashion*SLAVE
Tinuviel
betterthanthis
dreiia
mojcamojca
Karamela
specialgirl
Bajsa
TheOne
bioterror
ThinkThin
strgano
180cm100kg
SUHE PUNCE SO GRDE
Ziga
NOTNORMAL
doof
MesniNarezek
Nejc
Alexx
vistefuknene
Winona
dVb
cookie
SCORpia
Edina normalna
Mateja
Jerkyca
Sundays
pikoo
Aggy
miana
Anči
Judy
Lucian
broken
piikaa
lieve.
Ninchy
Bejb
SomeBody*
tiramisu
Christine
Fat.Cow
*bad girl*
nina
KiiKii
pia...
anny
Maiia.
Anja*
Šana
mala
AnnA
adelisa
84 posters

Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

Go down  Sporočilo [Stran 13 od 20]

301Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Kaj ste danes jedle? Pet Jun 04, 2010 12:32 pm

SCORpia



Živjo punce,

res me zanima, ali je tole kak skriti ala skrita kamera forum, ali ve tole res vse resno takole jemljete in mislite in tako živite? ker če je tole vse resno kar napišete in se ne hecate in vlečete ljudi za nos, potem je skrajni čas da se dobimo in razčistimo nekaj stvari, ker na tak način ne boste doživele niti 30. Verjamem in upam, da želite živeti!

Prosim za vaše odgovore.

Hvala

302Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Jun 04, 2010 2:02 pm

Mateja



Zahvaljujem se obema za sporočilo, vendar ne vem če je pri 164 cm višine 80 kg normalna teža. Vem da ni prav, da si presuh ali pa normalno težek in potem hujšaš, jaz pa imam 20 kg preveč!

303Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Jun 04, 2010 6:04 pm

Judy

Judy

……Halo??? Oprosti, ampak ti je že kdaj SLUČAJNO padlo na misel, da se tudi osebe, ki so zate presuhe in ki ne dosegajo tvojih oh-tako-super in intelektualnih standardov mišljenja kar se tiče teže in prehranjevanja lahko počutijo prizadeto, ko zaradi nevemkaterega razloga take klatiš okoli?
Morda, oziroma sigurno je večini ljudi to mišljenje težko razumet in sprejet, ampak to še vseeno ni razlog za neko brezzvezno pisarjenje okoli po forumih, ki se te v bistvu niti najmanj ne tičejo.
Vse tiste ženske s 120 kilogrami nimajo veze z nami, mi nikogar ne obsojamo. Zakaj, prosim lepo, zakaj torej kr ena oseba kot ti lahko obsoja nas? Ne razumeš, okej? In če se že ne misliš potrudit razumet in pametno molčat, potem vsaj ne pametuj okoli po internetu, ker komentarji in opazke na to temo ne užalijo le ljudi s prekomerno telesno težo, pa naj bo zaradi bolezni ali česa drugega, ampak tudi ljudi v drugi skrajnosti. In če bi ti bila dejansko vsaj malo razgledana, kar se tiče prehrane in psihologije in nevem česa še, bi ti bilo jasno, da smo tudi me, oziroma večina nas, v nekakšni ''bolezni'', za katero nismo same krive. In, čeprav si ti seveda prepričana drugače: ne, s temi opazkami ne boš nikomur niti malo pomagala. Morda svoji vesti, ne vem, ampak nam ne. Ker to ni nobena mutava igrica. Ne razumem ljudi s tako ozkim zornim kotom, da vsak pogled na svet, ki se ne sklada stoodstotno z njihovim, označijo za nenormalnega in mutavega in ne vem kakšnega še. Sploh pa se ne bi hvalila s tvojim normalnim(??) basanjem vsak dan, sploh če v isti sapi omenjaš neko zdravo prehranjevanje. Kje je point?
Ne vem, drugače sem zelo strpna oseba, tudi kar se tega tiče, ampak to je res preveč. Ne bom se pustila obravnavat kot eno neumno majhno punčko, ki nima pojma o svetu. Sem odlična učenka, imam življenje in voljo do le-tega, en kup znancev, s katerimi se odlično razumem in nekaj najboljših, izbranih prijateljev, prav tako fanta, ki pač ni tako površinski in me spoštuje in mi stoji ob strani, neglede na to, kaj se zgodi. Prejemam Zoisovo štipendijo in zraven slovenščine tekoče govorim nemščino in angleščino, francoščino in nizozemščino; naslednje leto grem študirat v tujino. Moji cilji so visoki in vem, da mi lahko uspe. Ljubim življenje in ne, umreti ni moj cilj (sploh pa se in raznoraznih samomorilskih forumov ni za norčevat, jaz te res ne razumem…).
O t.i. zdravi prehrani, rekreaciji in sploh zdravemu načinu življenja vem najmanj toliko, kot ti. Dejstvo, da ne živim po teh načelih še ne pomeni, da jih ne poznam. Pač jih zavračam, čisto zavestno in celo namerno. Ja, ŽELIM SI postati še bolj suha, čeprav sem zate morda že pod ''normalno'' mejo. Zakaj bi se ozirala na tvoje mnenje? To sem jaz. In, hja, jaz lahko počnem to, kar hočem.
Ne vem, kako predstavo maš o meni ti, ampak jaz se samo tako počutim kot jaz. Okej? To sem jaz. In ne mislim vreči svoje identitete in svojega jaza vstran zaradi tebe. In, konec koncev, ne razumem, kaj na tem bi naj blo ''absurdno''. Priporočam ti, da greš na Wikipedijo poiskat dejanski pomen besed, ki jih uporabljaš, čeprav jih (očitno) ne poznaš. Ob tej priložnosti lahko tudi poiščeš pojme ''anoreksija'', ''bulemija'', ''motnje hranjenja'' ali kaj podobnega, morda ti bo potem postalo jasno, da to ni nikakršna mutava šala, ampak psihična bolezen, katere edina rešitev je želja ''bolnika'' ozdraveti in ne nekakšno pljuvanje okrog po forumih. In ja, moja trenutna želja pač ni ozdraveti. S tem se boš morala, boste morali, dragi bralci in potencialni komentatorji tukaj, pač sprijazniti.

304Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Jun 05, 2010 1:18 am

Mateja



Judy je napisal/a:……Halo??? Oprosti, ampak ti je že kdaj SLUČAJNO padlo na misel, da se tudi osebe, ki so zate presuhe in ki ne dosegajo tvojih oh-tako-super in intelektualnih standardov mišljenja kar se tiče teže in prehranjevanja lahko počutijo prizadeto, ko zaradi nevemkaterega razloga take klatiš okoli?
Morda, oziroma sigurno je večini ljudi to mišljenje težko razumet in sprejet, ampak to še vseeno ni razlog za neko brezzvezno pisarjenje okoli po forumih, ki se te v bistvu niti najmanj ne tičejo.
Vse tiste ženske s 120 kilogrami nimajo veze z nami, mi nikogar ne obsojamo. Zakaj, prosim lepo, zakaj torej kr ena oseba kot ti lahko obsoja nas? Ne razumeš, okej? In če se že ne misliš potrudit razumet in pametno molčat, potem vsaj ne pametuj okoli po internetu, ker komentarji in opazke na to temo ne užalijo le ljudi s prekomerno telesno težo, pa naj bo zaradi bolezni ali česa drugega, ampak tudi ljudi v drugi skrajnosti. In če bi ti bila dejansko vsaj malo razgledana, kar se tiče prehrane in psihologije in nevem česa še, bi ti bilo jasno, da smo tudi me, oziroma večina nas, v nekakšni ''bolezni'', za katero nismo same krive. In, čeprav si ti seveda prepričana drugače: ne, s temi opazkami ne boš nikomur niti malo pomagala. Morda svoji vesti, ne vem, ampak nam ne. Ker to ni nobena mutava igrica. Ne razumem ljudi s tako ozkim zornim kotom, da vsak pogled na svet, ki se ne sklada stoodstotno z njihovim, označijo za nenormalnega in mutavega in ne vem kakšnega še. Sploh pa se ne bi hvalila s tvojim normalnim(??) basanjem vsak dan, sploh če v isti sapi omenjaš neko zdravo prehranjevanje. Kje je point?
Ne vem, drugače sem zelo strpna oseba, tudi kar se tega tiče, ampak to je res preveč. Ne bom se pustila obravnavat kot eno neumno majhno punčko, ki nima pojma o svetu. Sem odlična učenka, imam življenje in voljo do le-tega, en kup znancev, s katerimi se odlično razumem in nekaj najboljših, izbranih prijateljev, prav tako fanta, ki pač ni tako površinski in me spoštuje in mi stoji ob strani, neglede na to, kaj se zgodi. Prejemam Zoisovo štipendijo in zraven slovenščine tekoče govorim nemščino in angleščino, francoščino in nizozemščino; naslednje leto grem študirat v tujino. Moji cilji so visoki in vem, da mi lahko uspe. Ljubim življenje in ne, umreti ni moj cilj (sploh pa se in raznoraznih samomorilskih forumov ni za norčevat, jaz te res ne razumem…).
O t.i. zdravi prehrani, rekreaciji in sploh zdravemu načinu življenja vem najmanj toliko, kot ti. Dejstvo, da ne živim po teh načelih še ne pomeni, da jih ne poznam. Pač jih zavračam, čisto zavestno in celo namerno. Ja, ŽELIM SI postati še bolj suha, čeprav sem zate morda že pod ''normalno'' mejo. Zakaj bi se ozirala na tvoje mnenje? To sem jaz. In, hja, jaz lahko počnem to, kar hočem.
Ne vem, kako predstavo maš o meni ti, ampak jaz se samo tako počutim kot jaz. Okej? To sem jaz. In ne mislim vreči svoje identitete in svojega jaza vstran zaradi tebe. In, konec koncev, ne razumem, kaj na tem bi naj blo ''absurdno''. Priporočam ti, da greš na Wikipedijo poiskat dejanski pomen besed, ki jih uporabljaš, čeprav jih (očitno) ne poznaš. Ob tej priložnosti lahko tudi poiščeš pojme ''anoreksija'', ''bulemija'', ''motnje hranjenja'' ali kaj podobnega, morda ti bo potem postalo jasno, da to ni nikakršna mutava šala, ampak psihična bolezen, katere edina rešitev je želja ''bolnika'' ozdraveti in ne nekakšno pljuvanje okrog po forumih. In ja, moja trenutna želja pač ni ozdraveti. S tem se boš morala, boste morali, dragi bralci in potencialni komentatorji tukaj, pač sprijazniti.


obozujem tvoj komentar Smile

305Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Jun 06, 2010 3:09 pm

cookie

cookie

edina normalna ka sploh delaš v takem forumu če si proti temu pejt težit komu drugmu ne nam, p.s. v vsem se popolnoma strinjam z judy
plus tole a si nisi prebrala kaj piše pod naslovm teh forumov
slo- pro- ana
pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...
očitno nisi niti pismena kaj šele da bi tule nam pamet solila nekatere se resnično trudimo da bi nekaj dosegle ti pa tule prideš in se delaš da vse veš pojma nimaš edina normalna pa ja edina neumna bi prej rekla oprosti ampak res nerazumem ljudi ki grejo na takšne forume iz razloga da se ne strinjajo z njihovo vsebino res ne razumem! confused

306Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 15, 2010 11:38 am

Bejb



Z: lubenica
M: nektarina
K: lubenica
M: lubenica
V:/

307Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 15, 2010 12:30 pm

Judy

Judy

Zdaj zvečer sirovo štručko. Vemja, sej mi je žal. Ampak okej.

308Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 15, 2010 2:15 pm

dVb



/



Nazadnje urejal/a dVb Tor Avg 03, 2010 2:09 pm; skupaj popravljeno 1 krat

309Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jun 16, 2010 3:02 pm

Judy

Judy

Eno tako malo breskev, pa polnozrnatno štručko s šunko, pa en paradižnik.

310Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jun 17, 2010 5:03 am

Winona

Winona

Zajtrk:2 mandarini
Kosilo:zelenjavna juha
Večerja: verjetno nič

311Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jun 17, 2010 1:10 pm

Judy

Judy

Danes nič, razen mineralne vode in zavojčka žvečilnih Very Happy
Brez sladkorja, seveda.

312Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Jun 27, 2010 8:58 am

miana



učeraj in danes:
zajtrk : kava Smile

313Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jun 28, 2010 4:20 am

miana



Krožnik zelenjavne juhe (28 kcal) Smile
neki sm mogla..

314Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jun 28, 2010 1:02 pm

Mateja



Pa vedno tok kalorij zauzijes al se manj? =)

Jst ju3 pa pojutrisnjem ne jem niic. BOM MAL PRECISTLA TELO..HHAH
U cetrtek grem pa zju3 na morje sam do zvecer tko en dan, in bom celga izkoristla za plavanje tko da bom hujsala in obenem se malo jedla..ce sploh bom kej..=)

315Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 29, 2010 7:19 am

Jerkyca



jaz sem pa danes na stradanju ampak še zmjer sm mogla pojest eno klobaso (cca. 500kcal), ker drugače bi me pobralo :S

316Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jul 06, 2010 11:56 pm

vistefuknene



živjo imam 113 kg star sem 25 let in sem prav luškan poba, vendar z veliko preveč kilogrami..odločil sem se za definicijo in to po načelih tega foruma....kozlam že celo jutro ...zdaj sem se na firmi vagal (delam v mesariji) in imam 111 kg....
za zajtr bom pojedu eno štiriperesno deteljico.
upam da mi jo uspe najti.

poročam o uspehu
lepe ste vse
papa

317Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 07, 2010 1:27 am

vistefuknene



malica:
skupaj s šefom sva šla v kitajsko on je jedu mongolsko govedino jaz sem si privoščil eno tabletko natrena :2kcal
ne vem če bom lahko jedu kosilo se nek slabo počutm
spil sm že 3 kozarce vode

lp

318Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 12, 2010 4:53 am

vistefuknene



zajtrk:
nič ker je bil sestanek,hvalabogu
malica:
1 bobi palčko , pa dol sm postrgal sol

komi čakam da pridem domov gremo na triglav.

lp

319Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 14, 2010 1:51 am

vistefuknene



zajtrk... povohal sm milko,zdaj gremo pa montirat električne kable na daljnovode...spil 2 deci vode....
lep pozdrav dekleta

320Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Jul 16, 2010 3:51 pm

Judy

Judy

vistefuknene je napisal/a:zajtrk... povohal sm milko,zdaj gremo pa montirat električne kable na daljnovode...spil 2 deci vode....
lep pozdrav dekleta

Čeprav nisem več imela namena futrat spema okoli: Ja, sej smo te opazili. Ampak ne ''pomaga''. Vseeno hvala, srček.

321Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 12:16 pm

Alexx



ko sm tole bral sm tut js reku da bom postal anoreksičen in sedaj bom za kosilo namesto dva odojka pojedel enega

322Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 1:50 pm

Nejc



Prvo ko sem videl ta forum, sem hotel napisati nek neumen post, ker je to taki absurd, da mi je že smešno. A je stvar preveč resna...
Ve imate resne mentalne težave in mislim, da to ni stvar na katero bi lahko bile ponosne in se združevale v društva in forume in podobno ampak poskušale stvar poboljšati in poiskale pomoč resno punce, ve nujno rabite strokovno pomoč.
Prosim vzamite moj nasvet resno in se pojdite zdravit, ker si uničujete življenja.

Pa prosim Judy brez veleumnih odgovorov, ker me nikakor ne prepričaš da sprejmem take ljudi za normalne.

323Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 2:07 pm

MesniNarezek



Z: prespal
K: 6 perutničk + solata
V: 5 hrenovk ovite v slanino + 1 žemlja
čez cel dan sem pil coke/sprite/fanta

wat to do?

324Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 2:23 pm

Nejc



MesniNarezek je napisal/a:Z: prespal
K: 6 perutničk + solata
V: 5 hrenovk ovite v slanino + 1 žemlja
čez cel dan sem pil coke/sprite/fanta

wat to do?
Vstreli se.

325Kaj ste danes jedle? - Page 13 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 2:29 pm

MesniNarezek



Nejc je napisal/a:
MesniNarezek je napisal/a:Z: prespal
K: 6 perutničk + solata
V: 5 hrenovk ovite v slanino + 1 žemlja
čez cel dan sem pil coke/sprite/fanta

wat to do?
Vstreli se.
Nimam pištole ... A to lahko s tekanjem do televizije pa nazaj dol spravim?

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 13 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu