slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+80
xoxo
kiki28
nanja
Leanja
nirca
aj88
EnaNormalna
bajsa :/
dark skeletal doll
Kay
cat
Dede
-naima-
Sanchiika
ceedevita
100jc
Acer
Thinspiration <3
tara25
mat579
mojcabulm
TheoTheCrusader
Bulma
netopirka
palačinka
fashion*SLAVE
Tinuviel
betterthanthis
dreiia
mojcamojca
Karamela
specialgirl
Bajsa
TheOne
bioterror
ThinkThin
strgano
180cm100kg
SUHE PUNCE SO GRDE
Ziga
NOTNORMAL
doof
MesniNarezek
Nejc
Alexx
vistefuknene
Winona
dVb
cookie
SCORpia
Edina normalna
Mateja
Jerkyca
Sundays
pikoo
Aggy
miana
Anči
Judy
Lucian
broken
piikaa
lieve.
Ninchy
Bejb
SomeBody*
tiramisu
Christine
Fat.Cow
*bad girl*
nina
KiiKii
pia...
anny
Maiia.
Anja*
Šana
mala
AnnA
adelisa
84 posters

Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Go down  Sporočilo [Stran 20 od 20]

476Kaj ste danes jedle? - Page 20 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Mar 27, 2012 3:20 am

lonely.whisper

lonely.whisper

jz tut ne...pa še ena stvar, sicer se zlo trudim da ne bi več b/p ampk kadar že, potem je čokolado najtežje izbruhat Mad Rolling Eyes se mi zdi da skor vse ostane...ah ja.....
lepo je tistim ki je ne marajo Very Happy

477Kaj ste danes jedle? - Page 20 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Mar 27, 2012 2:24 pm

Kika

Kika

3 paradižniki,kumara in majhna vrečka zamrznjene zelenjave - hrana do konca tedna Cool

478Kaj ste danes jedle? - Page 20 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Apr 17, 2012 6:29 am

AnjAxM

AnjAxM

js pa danes še nč nisem jedla. samo za večerjo nameravam pojesti eno polnozrnato štručko in to je vse. Exclamation
drugače pa sem danes naredila 250 trebušnjakov.

kako se vam to zdi??

479Kaj ste danes jedle? - Page 20 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Apr 18, 2012 11:23 am

Kstew

Kstew

AnjAxM...zvečer ni dobro jest kruha, ker je najtežje prebavljiv...priporočam da štručko poješ za zajtrk al pa kosilo rajši...pa zvečer nič ali pa kaki rižev kolač (oni ko je podobn stiroporu haha) z kakšno zelenjavo...
Jaz jem zdaj za večerjo rižev kolač s paradižnikom, pa me kr nasiti pa kile mi grejo tut dol....4 ure pred spanjem pa ne jem več nič...

480Kaj ste danes jedle? - Page 20 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Apr 18, 2012 12:54 pm

AnjAxM

AnjAxM

Danes sm se kr pregrešila. pale Pojedla sem en kr dost velik sendvič s sirom. GROOZA!!!
Zdej sm se pa odločila da se bom resno zavzela za to in da bo pojedla za kosilo samo nekaj malega od sadja ali zelenjave.

Poskušam imeti ves čas v glavi ----> Hrana je moj edini sovražnik. Lahko gledam, lahko vonjam, a se ne smem dotakniti!

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 20 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu