slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+80
xoxo
kiki28
nanja
Leanja
nirca
aj88
EnaNormalna
bajsa :/
dark skeletal doll
Kay
cat
Dede
-naima-
Sanchiika
ceedevita
100jc
Acer
Thinspiration <3
tara25
mat579
mojcabulm
TheoTheCrusader
Bulma
netopirka
palačinka
fashion*SLAVE
Tinuviel
betterthanthis
dreiia
mojcamojca
Karamela
specialgirl
Bajsa
TheOne
bioterror
ThinkThin
strgano
180cm100kg
SUHE PUNCE SO GRDE
Ziga
NOTNORMAL
doof
MesniNarezek
Nejc
Alexx
vistefuknene
Winona
dVb
cookie
SCORpia
Edina normalna
Mateja
Jerkyca
Sundays
pikoo
Aggy
miana
Anči
Judy
Lucian
broken
piikaa
lieve.
Ninchy
Bejb
SomeBody*
tiramisu
Christine
Fat.Cow
*bad girl*
nina
KiiKii
pia...
anny
Maiia.
Anja*
Šana
mala
AnnA
adelisa
84 posters

Pojdi na stran : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Go down  Sporočilo [Stran 8 od 20]

176Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Jul 31, 2009 9:45 am

nina

nina

4 dan brez hrane:-D... Kere koli čigume sam morš vedt da ma vsak 5 kcal...

177Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Jul 31, 2009 10:26 am

*bad girl*

*bad girl*

Z:kapučino
M:/
K:/
M:čips,makaroni,rdeča pesa(zbruhno)
V:cca.500g mlečnga riža

kera PRASICA sm...sploh nevem kaj mi je te dni...sploh nemorm začet s tem postom,samu žrem... Sad Sad Sad Can somebody help me???

evo pol sm še na šihtu,k sm bla u nočni okul 4 zjutrj požrla snickers,draggee kekse pa ene čok.politanke...tok d okul 1300kcal...

178Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Avg 05, 2009 12:04 pm

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:/
K:probiotični jogurt
M:snikrs,drggee keksi(zbruhala)
V:makaroni,rdeča pesa(zbruhala)

179Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Avg 07, 2009 11:46 am

nina

nina

Evo vse do dns sm bla na vodi. Zdj sta me p ati pa mami dobila in napokala! Mogla sm jest kruh, čevapčiče, paradižnik, krompir, sladoled in cappucinno. Sovražm jih vse skp!

180Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Avg 11, 2009 1:58 am

Christine

Christine

Ma familja je res smotana.. Mene tud kr pitajo čeprav rečem da sm jedla. Pol pa še skozlat ne morš it ker mama stalno skače gor in dol in bi me sigurno dobila, tega pa nočem.

Včeraj zajtrk: kosmiči z mlekom
Kosilo: zbruhala
Večerja: omakca iz bučk in mletega mesa s pire krompirjem pa še nektarina

Danes; pijem kapučino! Zraven mam vodo tako da upam da mi dons uspe. Twisted Evil

181Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Avg 26, 2009 1:48 pm

pia...

pia...

men fuuuul ne gre in sm se cez poletje zredila skor 5 kg pig ne morm vrjet No jutr bom samo na vodi, petek na sadju, soboto na vodi, nedeljo na vodi, in pondelk na sadju. se pravi takrat ko morm bit doma bom jedla sadje da ne bo kdo kaj mislu, drugace pa nic. upam da mi uspe Twisted Evil ve boste pa v vsakem primeru slisale kako mi gre Smile

rada vas mam in upam da gre vam bols I love you

182Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Sep 04, 2009 6:35 am

*bad girl*

*bad girl*

3 dni sm bla brez hrane...edin 1 kapučin na dan in sm pršla iz 55kg na 52.5kg... Smile

dns pa:
Z:breskva
M:grisini(zbruhano)
K:/
M:/
V:/

183Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Sep 07, 2009 12:45 pm

SomeBody*



Z:/
M:/
K:/
M:čokolada**[zbruhano]
V:grozdje

ka mi je bLo trebaa čukolade žret??

184Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Sep 09, 2009 1:37 pm

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:/
K::2 politanki
M:mau grozdja
V:/

185Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Sep 10, 2009 12:48 pm

Christine

Christine

Js grem tole temo zmer brat ko mi zmanjka motivacije... mi ful pomaga... Smile

186Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Sep 11, 2009 8:00 am

Bejb



Jest ko berem to temo mislm da požreem ceu kamijon hrane. :/
Z: mal zmiksanga sadja
K:3špagetki+jabolko
V:mal sliv bom.

187Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Sep 11, 2009 4:12 pm

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:/
K:kindr pingui,mau piškotkou
M:/
V:piškoti,porova juha*,makaroni**

kera PRASSICAAA.............. Sad

188Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Sep 13, 2009 11:34 am

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:nektarina
K:/
M:/
V:vrjetn bom nektarino

HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

189Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Sep 16, 2009 8:21 am

nina

nina

Zdj bul mal jem.
Dns sm pojedla košček čokolade ampak sm ponosna nase da nism jedla naprej... Ne morm vrjet k ponavad celo pojem če začnem...

190Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Sep 16, 2009 10:07 am

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:navadn jogurt,milky way(98kcal)
K:/
M:/
V:/

191Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Okt 12, 2009 8:34 am

Anja*

Anja*

2 jabolki, upam da bo to vse Smile

192Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Okt 12, 2009 2:52 pm

Ninchy



Anja, bravo! cheers Ti si pa pravi vzor res močne volje! Sem prebrala tvoje sporočilo, pa me je takoj minilo, da bi šla še nekej pojest.

193Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Okt 13, 2009 1:58 pm

Anja*

Anja*

Hvala, no. Embarassed Sej nisem vedno tok pridna. Se pa trudim.
No, dans je bil kar dober dan. Krožnik juhe pa ena banana. Pa dost športanja. Smile

194Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Okt 14, 2009 12:39 am

Ninchy



Tole s športanjem men nikakor ne znese - časovno namreč. S hrano še nekako gre... sej zato je pa rezultat takšen kot je: počasen Embarassed

Ampak sej pravim, važno, da gre dol. Wink

195Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Okt 15, 2009 1:29 am

Anja*

Anja*

Včerej je bla mal kriza... 2 banani, jabolko pa krožnik mešane zelenjave. Neutral
No, ampak mam v zagovor, da sem 15km pretekla.

196Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Okt 15, 2009 7:29 am

Ninchy



Mi kar ni jasno, da s tako malo količino hrane lahko funkcioniraš dalj časa... in se zraven še športaš Question

Jaz sem količino res zmanjšala in izločila vse nepotrebno (sladko, mastno...) pa imam v primerjavi z zgornjimi posti občutek, da pojem kot slon. Pa še vsak dan moram iskati nove izgovore, zakaj ne jem oz. jem tako malo kosila Crying or Very sad

Ampak mislim, da se splača potrpet. Občutek, da so ti hlače preširoke, je res krasen Very Happy

197Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Okt 15, 2009 11:31 am

Anja*

Anja*

Poznam ta občutek, ja. Very Happy
Glede energije je tko... Popijem čist preveč kave. Embarassed Tud redbulla se redno poslužujem. Pred tekom pa vedno fat burner vzamem, ker drugače bi po 5 min omagala. Tko mi pa uspe tud uro pa pol laufat - včasih več, včasih manj.

Danes:
- gobova juha iz vrečke
- jabolko
- 4 korenčki
- kapučino

198Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Okt 16, 2009 12:33 am

Ninchy



Evo, da povzamem včerajšnji dan:

majhen košček kruha z marmelado
borovničeva torta
skleda solate
2 piškota
3x kava

Tole s torto je pa bilo res čisto mimo.... Mad

199Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Okt 16, 2009 11:35 am

Anja*

Anja*

3 banane, zdele bom pa še malo juhe. Sej je ne bi sam me zebe za crknit. No

200Kaj ste danes jedle? - Page 8 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Okt 16, 2009 4:29 pm

Ninchy



jabolko in večerja v restavraciji!!! Evil or Very Mad jezna, jezna! Že itak sem pustila več kot pol, pa še zmeraj sem vsa napihnjena. Cela beda!

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 8 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu