slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+80
xoxo
kiki28
nanja
Leanja
nirca
aj88
EnaNormalna
bajsa :/
dark skeletal doll
Kay
cat
Dede
-naima-
Sanchiika
ceedevita
100jc
Acer
Thinspiration <3
tara25
mat579
mojcabulm
TheoTheCrusader
Bulma
netopirka
palačinka
fashion*SLAVE
Tinuviel
betterthanthis
dreiia
mojcamojca
Karamela
specialgirl
Bajsa
TheOne
bioterror
ThinkThin
strgano
180cm100kg
SUHE PUNCE SO GRDE
Ziga
NOTNORMAL
doof
MesniNarezek
Nejc
Alexx
vistefuknene
Winona
dVb
cookie
SCORpia
Edina normalna
Mateja
Jerkyca
Sundays
pikoo
Aggy
miana
Anči
Judy
Lucian
broken
piikaa
lieve.
Ninchy
Bejb
SomeBody*
tiramisu
Christine
Fat.Cow
*bad girl*
nina
KiiKii
pia...
anny
Maiia.
Anja*
Šana
mala
AnnA
adelisa
84 posters

Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next

Go down  Sporočilo [Stran 14 od 20]

326Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 2:31 pm

Nejc



MesniNarezek je napisal/a:
Nejc je napisal/a:
MesniNarezek je napisal/a:Z: prespal
K: 6 perutničk + solata
V: 5 hrenovk ovite v slanino + 1 žemlja
čez cel dan sem pil coke/sprite/fanta

wat to do?
Vstreli se.
Nimam pištole ... A to lahko s tekanjem do televizije pa nazaj dol spravim?
Glej kreten ljudje imajo resne težave.. Idi dalje nabijat world of warcraft pa ne odpiraj usta, degen nezreli

327Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 2:40 pm

MesniNarezek



Nejc je napisal/a:
MesniNarezek je napisal/a:
Nejc je napisal/a:
MesniNarezek je napisal/a:Z: prespal
K: 6 perutničk + solata
V: 5 hrenovk ovite v slanino + 1 žemlja
čez cel dan sem pil coke/sprite/fanta

wat to do?
Vstreli se.
Nimam pištole ... A to lahko s tekanjem do televizije pa nazaj dol spravim?
Glej kreten ljudje imajo resne težave.. Idi dalje nabijat world of warcraft pa ne odpiraj usta, degen nezreli
Look who is talkin'

328Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 3:40 pm

doof



adelisa je napisal/a:Odpiram novo temo, z namenom da bi imele pregled nad tem kaj smo vse pojedle, kaj je bilo dobro in kaj ne. Mislim, da bi se tako lahko še bolj spodbujale in prišle do še boljših rezultatov! Very Happy

Prva dodajam:
- polovica pomaranče, košček kruha (20 + 50)
- polovica pomaranče, kava s pikico sojinega mlekom (20+ 20)
- 100g korenja (40)
SKUPAJ: 150kal

zajtrk: žemljica+sirni namaz+3 salame+paradižnik. kosilo: zelenjavni riž+kumarična solata, malica: vanilijev jogurt+nugatove kockice, večerja: bel kruh+maslo+marmelada+ višnjev jogurt drink. aja, pa pol ure kolesarjenja. moje mere: 169 cm, 63kg Smile pa sem zadovoljna s sabo Smile

329Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 4:12 pm

NOTNORMAL



Sicer se me ne tičejo vaša življenja in kaj ve delate z njimi ampak morem povedat, da so na tem forumu 90% žensk ki nimajo v glavi razčiščeno kaj pomeni zdravje, biti zdravo fit, da če ti poješ 200 kcal na dan še ne pomeni da boš shujšal.

PA KJE VE ŽIVITE JEBEMO? POJESTI BI MORALE NAJMANJ DO 1500 KCAL NA DAN, PA VE VESTE SPLOH KAJ KALORIJE SO? ZGLEDA DA NE. KOGA BRIGA KOLKO KALORIJ VE POJESTE, LAHKO JE 200 KALORIJ V KATERIH JE 60g/maščobe, in kaj to pomeni? da čeprau boš ti shujšala v 1 mescu 5 kil se ti bo že vedno vidla maščoba in to zelo veliko maščobe, TI MORAŠ MAŠČOBO SKURIT. če boš ti v celem dnevu pojedla 1500 kcal sadja nebo nič narobe, neboš mela nič več maščobe, ker več kalorij ko poješ več potrosiš med vadbo. sam pojem do 1200 kcal (makaroni z tuno, solato, sirom) preden grem v fitnes grem laufat za 15 min teče z mene kot da sem delavec na komunali, in tak tud SE SKURI MAŠČOBA NE PA DA POJEŠ 200 KCAL PA MISLIŠ DA BOŠ SHUJŠO PA DA BOŠ MEU LEPO TELO, LEPO VAS PROSIM. po laufanju seveda grem ''pumpat''. po fitnesu spijem proteinski napitek (za maso) ki ima okrog 400 kcal pa kaj? ma samo 1,2g maščobe na 100g? in kaj zaj to pomeni, da lahko jaz pojem 3000 kcal na dan pa bo nebom dobiu maščobe, kar ve zgleda da hočete dosčti na najbol bizarne načine kar sem kdaj koli vido, pa če je nevem kaj ampak ker bojo moja živila mela toliko drugih hranilnih stvari se mi bojo vsrkala v telo kot mišična masa.

Ja se zavedam da ste ve punce in hočete izgubiti kilograme.
Na žalost vidim, da s tem kar delate do zdaj (jeste do 200 kcal), pa še to ven zbruhate je najslabši način kako shujšat + skurile nebote nič če telo nebo zaužilo dovol potrebnih shranilnih snovi. Da ti skuriš maščobo rabiš hranilne snovi da sploh ima telo kaj skuriti.
Sam imam 67Kg, visok sem 178Kg, vem skoraj vse o prehrani pa mi nič ne manka če zužijem do 2000 kcal na dan, ker vem da bom ta delež maščobe ki sem ga zaužiu na dan skuriu, ostalo pa bo šlo v mišično maso. Mam 4,7% maščobe, in sem z dieto ki sem si jo sam sestaviu (pojem vsaki dan od 1400 kcal do 2000 kcal na dan), spravil maščobo iz 8% na 4,7%, na masi pa dobil 7 Kg (cilj - 70- 73 kg do konca leta, pol pa še samo jem pravilno pa doma sklece delam).

VGLAUNEM VE ŽENSKE STE NORE, ČE MISLITE DA BOSTE TAKO ''ZDRAVO SHUJŠALE'' IN POKURILE MAŠČOBO, VEČINA VAS BO IMELA DO 40 LETEGA TAKŠNE ZDRAVSTVENE TEŽAVE DA BOSTE NA TABLETAH DO KONCA ŽIVLJ., če tako seveda nadaljujete.
pa lep večer. pojma o pojmu nimate, pol pa še ''hujšate'' na petek ker greste večer pit? pa ve veste kolko g maščobe/100ml ima pivo? preko 20, kar pomeni 0,5L piva = okrog 85g maščobe na pir.

330Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 4:16 pm

Alexx



večerja: -čips -557kal
-kikirikijevo maslo na belemu kruhu -871kal

skupno 1428kal

potem sem šel pa na kolo in sem pokuril 5 kalorij

1428
- 5
______
1423

mislim da se kar dobro držim

331Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 4:35 pm

Nejc



Haha notnormal primeren nick..
Ti da veš vse o prehrani? Ma daj da se ne bom kje poscal od smeha.. Torej po tvoje ima lahko neko živilo 200 kalorij a kljub temu 100 g maščobe? Very Happy
Ma kje si to slišal mangup smotani, greš ljudem solit pamet pa nimaš pojma o pojmu. Slabo luč mečeš na tiste, ki želimo kaj konkretnega povedati, da se neha tale absurd.
In ti bluziš o tvojih proteinskih napitkih, ki imajo 400kcal a le 1,2 maščobe oh vau, a si že kdaj slišal za sladkor? Človek ima naravni obrambni mehanizem proti previsokemu sladkorju in sicer se sladkor začne v jetrih pretvarjati v maščobo, saj je sladkor kratkotrajen vir energije in telo teži k temu, da si energijo shrani za pozneje. torej če boš ti zaužil 0g maščobe in 100g sladkorja boš v istem dreku kot da si 33g maščobe zaužil, saj da maščoba 3x več energije od sladkorja.
Prosim ne klati neumnosti. Kalorije so najbolj odvisne od maščobe in sladkorja. Če pa te še kaj zanima me lahko komot vprašaš, samo premisli preden kaj poveš ker se smešiš.


Za vas punce bi pa še rad povedal eno zanimivost, za tiste katere neveste:
Ko se tako smešno stradate in jeste tako malo kcal na dan, resda vaše telo začne porabljati maščobo. A ta maščoba je rezervna zaloga, zadnji vir energije dejansko je to klic v sili. Ko se te zaloge porabijo, shujšate in imate občutek oh vau, zdaj pa sem zares shujšala in ko pojeste kaj malenkost bolj kaloričnega telo teži k temu da te rezervne prostore takoj zapolni in magično je tudi kilaža nazaj.

332Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 4:43 pm

NOTNORMAL



Nejc je napisal/a:Haha notnormal primeren nick..
Ti da veš vse o prehrani? Ma daj da se ne bom kje poscal od smeha.. Torej po tvoje ima lahko neko živilo 200 kalorij a kljub temu 100 g maščobe? Very Happy
Ma kje si to slišal mangup smotani, greš ljudem solit pamet pa nimaš pojma o pojmu. Slabo luč mečeš na tiste, ki želimo kaj konkretnega povedati, da se neha tale absurd.
In ti bluziš o tvojih proteinskih napitkih, ki imajo 400kcal a le 1,2 maščobe oh vau, a si že kdaj slišal za sladkor? Človek ima naravni obrambni mehanizem proti previsokemu sladkorju in sicer se sladkor začne v jetrih pretvarjati v maščobo, saj je sladkor kratkotrajen vir energije in telo teži k temu, da si energijo shrani za pozneje. torej če boš ti zaužil 0g maščobe in 100g sladkorja boš v istem dreku kot da si 33g maščobe zaužil, saj da maščoba 3x več energije od sladkorja.
Prosim ne klati neumnosti. Kalorije so najbolj odvisne od maščobe in sladkorja. Če pa te še kaj zanima me lahko komot vprašaš, samo premisli preden kaj poveš ker se smešiš.


Za vas punce bi pa še rad povedal eno zanimivost, za tiste katere neveste:
Ko se tako smešno stradate in jeste tako malo kcal na dan, resda vaše telo začne porabljati maščobo. A ta maščoba je rezervna zaloga, zadnji vir energije dejansko je to klic v sili. Ko se te zaloge porabijo, shujšate in imate občutek oh vau, zdaj pa sem zares shujšala in ko pojeste kaj malenkost bolj kaloričnega telo teži k temu da te rezervne prostore takoj zapolni in magično je tudi kilaža nazaj.

Ej ti si kreten, Da živilo lako ma 200 kcal pa veliko več maščobe kot si ti lahko predstaulaš (če nisi sam pogrunto je blo to rečeno v smislu metafore), + moj proteinski ima 1,2 g sladkorja na/ 100g, se pravi na dan vzamem 50g = 0,6 g sladkorja, sladkorja pa omeno nisem ker bi mogo to vsaki retard vedet, pa ja sem poslušo pr biologiji, če si še vido kje kake bizarne enote so ble vse v smislu metafore + ura je 0.45, ni se mi poglablat v to.

333Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 4:44 pm

Judy

Judy

oh. saj se gibljemo. jaz osebno vsako jutro tečem kak kilometer ali dva, pa parkrat na teden imam plavanje/fitnes. pa razne vaje za telo.
sploh pa nisem neumna in mi je prav jasno, kaj kalorije so in kako poteka zdravo hujšanje. po pravici rečeno verjamem, da o tem vem kar precej. ampak mam anoreksijo in se ta to več kot očitno požvižgam. morda potrebujem pomoč in morda s tem sama sebi še bolj škodim, kot se mi zdi, ampak trenutno tega nočem. vseeno hvala za skrb.

cmnt 2: mešanica retoričnega vprašanja in spema?


mislim, da bom odprla thread za pritožbe in podobno. bo vsaj lažje zbrisat vse skupaj na koncu (joke, adminov tako ali tako že dolgo več ni blizu in posledično tukaj nič ni urejeno, zbrisano ali karkoli podobnega. ampak saj je vseeno, večina nas je tukaj tako ali tako zaradi nas in ne vas.)

334Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 4:53 pm

Judy

Judy

hahahaha (((: chick fight med spemovci pa to. yeah!

dajte no, ljudje. pustite nas tukaj gniti in psihotizirati, kot da so vaše informacije za nas neke novosti pa ne vem kaj še vse.
jaz se noč in dan ukvarjam s tem in ja, dobro jasno mi je, kaj je zdrava prehrana in zdrav način hujšanja pa to, ampak mam psihične težave in mi je vseeno. z drugimi besedami: se mnora zafrustrirana debilna debela anoreksična krava, ki nima pojma.
če sem pozabila kak izraz, me le še dopolnite. saj ne, da bi me to na kakršen koli način prizadelo.le dajte me.


***edit: aja, ups, sorči nejčk. jaz naj ti ne bi odgovorila.
kakorkoli, saj ne pravim, da je to normalno. in te nisem nikoli niti poskušala prepričat v to. ker bi bilo menda zlo čudno nekoga prepričevat v nekaj, v kar sam ne verjameš.

ampak me veseli, da si moje odgovore dejansko kdo prebere tukaj.

335Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 5:03 pm

Ziga



Zjutraj sem prvo 2 uri igral FIFO in sem bil zelo izmučen in lačen zato sem za kosilo pojedel:

-govejo juho
-7 perutničk
-pomfri
-solate
-pa še nekaj svinskega mesa, da ne bo kdo mislil, da sem muslim...


čez 1 uro sem bruhal, ker sem spil 8 pirov


Da sem to še dodatno skuril, sem kasneje igral 3 ure NHL...

mi lahko pomagate, da bi hitreje shujšal?? Sad

336Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 5:06 pm

SUHE PUNCE SO GRDE



---------------



Nazadnje urejal/a SUHE PUNCE SO GRDE Sre Jul 21, 2010 5:09 pm; skupaj popravljeno 1 krat

337Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 5:08 pm

SUHE PUNCE SO GRDE



ZJUTRAJ NAMESTO DA BI JEDEL SEM IGRAL SUPER MARIOTA
POTEM SEM ŠEL BRUHAT IN NISEM NIČ IZBRUHAL KER SEM IMEL PRAZNE ŽELODEC.
PO0POLDNE SEM POJEDEL EN FIŽOL IN ŠELL SRAT PO DOLGEM SRANJU SEM POJEDEL ŽIGUMI KI JE BIL OKUSEN
ZA VEČERJO IMAM EN BOKS V TREBUH PA SEM SIT!
LP
VAŠ IVAN MUJKATOVIĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ od doŁ

338Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 5:34 pm

180cm100kg



oooooo fak dons mi je ratal samo tole:
zajtrk: sori babe, spal do 12ih
kosilo: 20 čevapčičev, 2 pleskavici, 5 ražnjičev, 0.4kg gob (šampinjoni), 1 čebula, 2 paradižnika, 3 piva
malica: a jeboga po kosilu je treba spat
večerja: družinska pica obložena z 1kg šunke in 2kg sira

telovadba: 5 minut drkanja, 22.84 sekund praskanja po riti

kako nej shujšam OMG?!?!?!?

339Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 21, 2010 6:46 pm

strgano

strgano

OMG danes sem pojedel 1 drobtino polnozrnatega kruha ...a je to preveč :O...
Fak nevem kaj naj nardim...je samomor dobra rešitev?...prosim pomagajte pig pig pig pig pig



Nazadnje urejal/a strgano Čet Jul 22, 2010 3:54 am; skupaj popravljeno 1 krat

340Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Leave them alone. Čet Jul 22, 2010 12:10 am

ThinkThin

ThinkThin

Fantje, puste punce na miru.. Bolezen je bolezen. Pač vi nimate anoreksije. O tem kaj jeste pa res ne rabi tuki gor pisat. Tud če ste link na Izklopu dobili. Pač puste jih na miru. Majo svoje življenje. Nič ne pomaga če ti nek tujec vsiljuje neki. Enostavno zaprite stran in živite naprej isto kot ste živeli ko niste vedli za to. Mislim da lažje od tega ne more bit. Pa hvala, če boste nehali objavljat neumnosti.

341Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 22, 2010 4:24 am

180cm100kg



ThinkThin je napisal/a:Fantje, puste punce na miru.. Bolezen je bolezen. Pač vi nimate anoreksije. O tem kaj jeste pa res ne rabi tuki gor pisat. Tud če ste link na Izklopu dobili. Pač puste jih na miru. Majo svoje življenje. Nič ne pomaga če ti nek tujec vsiljuje neki. Enostavno zaprite stran in živite naprej isto kot ste živeli ko niste vedli za to. Mislim da lažje od tega ne more bit. Pa hvala, če boste nehali objavljat neumnosti.

potegn mi ga pa pazi da se pr tem ne prelomš

342Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 22, 2010 5:21 am

ThinkThin

ThinkThin

180cm100kg je napisal/a:
ThinkThin je napisal/a:Fantje, puste punce na miru.. Bolezen je bolezen. Pač vi nimate anoreksije. O tem kaj jeste pa res ne rabi tuki gor pisat. Tud če ste link na Izklopu dobili. Pač puste jih na miru. Majo svoje življenje. Nič ne pomaga če ti nek tujec vsiljuje neki. Enostavno zaprite stran in živite naprej isto kot ste živeli ko niste vedli za to. Mislim da lažje od tega ne more bit. Pa hvala, če boste nehali objavljat neumnosti.

potegn mi ga pa pazi da se pr tem ne prelomš

ni vredno odgovora. zber si drug forum za take komentarje. mogoče boš tam bolj priljubljen.

343Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 22, 2010 5:43 am

180cm100kg



ThinkThin je napisal/a:
180cm100kg je napisal/a:
ThinkThin je napisal/a:Fantje, puste punce na miru.. Bolezen je bolezen. Pač vi nimate anoreksije. O tem kaj jeste pa res ne rabi tuki gor pisat. Tud če ste link na Izklopu dobili. Pač puste jih na miru. Majo svoje življenje. Nič ne pomaga če ti nek tujec vsiljuje neki. Enostavno zaprite stran in živite naprej isto kot ste živeli ko niste vedli za to. Mislim da lažje od tega ne more bit. Pa hvala, če boste nehali objavljat neumnosti.

potegn mi ga pa pazi da se pr tem ne prelomš

ni vredno odgovora. zber si drug forum za take komentarje. mogoče boš tam bolj priljubljen.

https://www.youtube.com/watch?v=9vrwuw7jJII

sej vse kul, ste bolane v glavo pa przadete...samo ne dojamem pa kako se lahko zrediš 2kg od 1 milke. fak ane.

človeška neumnost ne pozna meja, to je dokazano s tem forumom.

brb grem prasca pojest

344Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 22, 2010 9:15 am

bioterror



POZOR:clown za vse anoreksične,bulimične in kakorkoli drugače debele ljudi na tem forumu. Link do vašega spletnega kotička je bil objavlen na izklopu. IZKLOP.com ima neomejeno količino spamerjev, kretenov, debeluhov ali kakorkoli drugače neprijetnih ljudi zato je vaše zabave na tem forumu s tem trenutkom efektivno konec. Predlagam da požrete (lol ja, požrete)tisti kanček ponosa ki se je še ohranil med vsem tem špehom, ki ga imate in spokate na en drug forum (and remember, keep it secret) alien

Še moje osebno mnenje:

res ne vidim bistva tega vašega združevanja, jaz vbam lahko v enem stavku povem vse kar rabite vedeti...če ste debele enostavno ne žret, to je edina rešitev, če se zredite ne glede na to kaj jeste pa enostavno pijte samo vodo bounce

Pa še malo za motivacijo, ki vam očitno strašno primankuje:

debelost je bolezen, ne glede na to kako gledaš na zadevo, FAT IS THE NEW UGLY!

Any similarity between you and a human is purely coincidental!

Did your parents ever ask you to run away from home?

Do you want people to accept you as you are or do you want them to like you?

Do you still love nature, despite what it did to you?

I don`t consider you a vulture. I consider you something a vulture would eat.

I`ve seen people like you before, but I had to pay admission!

Learn from your parents` mistakes - use birth control!


Lp,

bioterror

(brought to you by izklop.com)

345Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 22, 2010 12:37 pm

SUHE PUNCE SO GRDE



LOL, zakva raj nč babe ne žrete pa crknete pa bo bolš kokr d se sekirate če ste pojedle 2 drobite medtem ko 180cm100kg požrl 100 čevapčiču pa 3 pire spiu?
NI VAM POMOČI ŽALOSTNO PETE SE RAJ NA EMO PICO RAZREZAT GRDE STE afro afro afro afro silent I love you silent silent silent silent silent silent silent silent silent silent Basketball Basketball cat cat cat cat cyclops cyclops cyclops clown clown albino albino sunny king study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! study scratch rendeer geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! VV

346Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 22, 2010 2:58 pm

Judy

Judy

....ker bomo me zaradi tega navala smeškov SIGURNO nehale.


sploh pa obstaja kup drugih podobnih forumov in tega, brez skrbi. kot da bi bil problem z zaprtjem tega foruma odstranjen s sveta.
jaz bi temu rekla malokariranost, ampak to pač tako je v naši ljubi malokarirani sloveniji. dajte že enkrat malo spoštovanja pokazat do ljudi, katerih mnenje pač ne gre 100% paralelno z vašim. jaz sploh ne trpim in se mučim, ker mi se mi tako prehranjevanje dopade.
sploh pa nikogar izmed vas ne žalim in pogoltnem vsako žalitev in opazko, ki tako prileti iz vaše strani. ker se je treba na nas tukaj ful spravljat, ker pač v povprečju pojemo manj kot vi. kot da je ta (čeprav - upam - nerealen) odojek ali karkoli že normalen (ali zdrav, in potem v isti sapi filozofirate o neki zdravi prehrani).

da ne bi omenjala vsesplošne ogorčenosti in užaljenosti, če bi si jaz dovolila dati kako opazko na račun katerega komentarja. ker sem jaz suha in nimam pravice do tega? očistite si okno, pa kdaj pa kdaj poglejte skozi njega. ker na tem svetu ne čepite samo vi s svojim bedastim mnenjem.

347Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 22, 2010 2:59 pm

TheOne



Punce, naj vam bo jasno da je vaš forum javen in da je to nekdo od vas dopustil/a. To pomeni da lahko vaše odgovore oz. "nasvete" o hujšanju berejo vsi. Ker z vašimi jedilniki namigujete na zelo nezdrav način hujšanja, ki je za zdravje in telo lahko izjemno nevaren, se poizkušajte zavedat kolikim mladim puncam ste z vašimi nasveti morda že uničile življenje. Upam da se vaš forum kmalu zapre in da bo nekdo od vas za to drago plačal!

Deljenje vaših izkušenj o hrani je sramota! Nimate pojma o osnovah nutricionizma in kako se dejansko pravilno hujša! Če ste bolne, se pojdite nekam zdravit. Začnete lahko z branjem teorije osnovnih človeških procesov (metabolizem, prebava celično dihanje, energija...) in kaj od hrane ti potrebujejo da lahko normalno delujejo.

prisilno bruhanje hrane?? ve si uničujete telo podobno kot kakšen alkoholik ali narkoman. Če bi ble vsaj malo pametne in željne znanja bi hitro ugotovile da če bi se stvari lotile na pravilen način, bi lahko pojedle 10x več in hujšale hitreje in bolj zdravo kot zdaj!


348Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 22, 2010 3:07 pm

Nejc



TheOne je napisal/a:Punce, naj vam bo jasno da je vaš forum javen in da je to nekdo od vas dopustil/a. To pomeni da lahko vaše odgovore oz. "nasvete" o hujšanju berejo vsi. Ker z vašimi jedilniki namigujete na zelo nezdrav način hujšanja, ki je za zdravje in telo lahko izjemno nevaren, se poizkušajte zavedat kolikim mladim puncam ste z vašimi nasveti morda že uničile življenje. Upam da se vaš forum kmalu zapre in da bo nekdo od vas za to drago plačal!

Deljenje vaših izkušenj o hrani je sramota! Nimate pojma o osnovah nutricionizma in kako se dejansko pravilno hujša! Če ste bolne, se pojdite nekam zdravit. Začnete lahko z branjem teorije osnovnih človeških procesov (metabolizem, prebava celično dihanje, energija...) in kaj od hrane ti potrebujejo da lahko normalno delujejo.

prisilno bruhanje hrane?? ve si uničujete telo podobno kot kakšen alkoholik ali narkoman. Če bi ble vsaj malo pametne in željne znanja bi hitro ugotovile da če bi se stvari lotile na pravilen način, bi lahko pojedle 10x več in hujšale hitreje in bolj zdravo kot zdaj!


Amen.

349Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 22, 2010 3:19 pm

TheOne



Judy je napisal/a:hahahaha (((: chick fight med spemovci pa to. yeah!

dajte no, ljudje. pustite nas tukaj gniti in psihotizirati, kot da so vaše informacije za nas neke novosti pa ne vem kaj še vse.
jaz se noč in dan ukvarjam s tem in ja, dobro jasno mi je, kaj je zdrava prehrana in zdrav način hujšanja pa to, ampak mam psihične težave in mi je vseeno. z drugimi besedami: se mnora zafrustrirana debilna debela anoreksična krava, ki nima pojma.
če sem pozabila kak izraz, me le še dopolnite. saj ne, da bi me to na kakršen koli način prizadelo.le dajte me.


Ja, vključi še nekam egoizem. Prvi korak ki lahko narediš je to, da novim članicam razložiš da ste tukaj punce bolane (kot si tudi sama potrdila) in ji svetujte da ni dobro da se tukaj zadržuje, kot pa da ji dajete nasvete kako naj bruha hrano.

samo en primer...

350Kaj ste danes jedle? - Page 14 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 22, 2010 5:05 pm

Judy

Judy

TheOne je napisal/a:
Judy je napisal/a:hahahaha (((: chick fight med spemovci pa to. yeah!

dajte no, ljudje. pustite nas tukaj gniti in psihotizirati, kot da so vaše informacije za nas neke novosti pa ne vem kaj še vse.
jaz se noč in dan ukvarjam s tem in ja, dobro jasno mi je, kaj je zdrava prehrana in zdrav način hujšanja pa to, ampak mam psihične težave in mi je vseeno. z drugimi besedami: se mnora zafrustrirana debilna debela anoreksična krava, ki nima pojma.
če sem pozabila kak izraz, me le še dopolnite. saj ne, da bi me to na kakršen koli način prizadelo.le dajte me.


Ja, vključi še nekam egoizem. Prvi korak ki lahko narediš je to, da novim članicam razložiš da ste tukaj punce bolane (kot si tudi sama potrdila) in ji svetujte da ni dobro da se tukaj zadržuje, kot pa da ji dajete nasvete kako naj bruha hrano.

samo en primer...

saj one to vedo. ampak kaj, ko smo na tem forumu prav zaradi teh nasvetov. darn.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 14 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu