slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

vedno rečem:"danes je zadnjič"

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1vedno rečem:"danes je zadnjič" Empty vedno rečem:"danes je zadnjič" Tor Okt 19, 2010 10:16 am

piškot

piškot

Živijo,

ja nova sem na tem forumu. Brala sem danes tale forum in doživljala pri marikateri podobno zgodbo, se videla v marsikaterem postu.. se tudi nasmehnila kakšni objavi nekaterim uporabnikom ki so zbadali ipd. skratka, moja zgodba je takšna:
Stara sem 29 let imam že 10 let resno zvezo, živiva zase... (mogoče sem prestara za tale forum, glede na to da je dosti najstnic tu)
No da se vrnem na temo. Bruhati sem začela najprej zaradi stresa, živčnosti (pač pridejo trenutki ko ti glava zablokira.. usta se odprejo, absorbirajo enormne količine hrane, kasneje privede do bruhanja).
V svojih najstniških letih sem bruhala občasno, imela prekomerno težo in nisem bruhala zato da bi shujšala temveč zato da sem s tem umirila telo (oz. po bruhanju sem čutila neko olajšanje)

mine dobrih 8 let brez bruhanja. Začela sem se ukvarjati s športom, se zaljubila vanj, vendar hkrati tudi dosti shujšala (kar mi je zelo všeč) in razvila kompleks. Kompleks pa je ta da kadar se vidim v ogledalu je zgornji del trupa grozen, ker se vidijo vse kosti. Spodnji del trupa se mi pa zaradi prevelike kože dobesedno "gabi". Čeprav vsakodnevno poslušam, da sem presuha in da moram pridobiti nazaj najmanj 5 kg, je meni to mučno. Prav tako sem zgubila Menzes kar je še dodaten problem. Ampak me zadnje čase (ne vem mogoče je to okolica, pa moja glava v kateri je dosti zmedenosti kar se telesa tiče) vedno znova premami kompulzivno prenajedanje in sedaj zaradi mojega spodnjega trupa sledi še bruhanje.
Ter tek, da spravim še ostale packarije ki sem jih zaužila ven.

In tako kot sem že v naslovu napisala, vedno znova rečem..danes je zadnjič. Amapk ni.


Sram me je da pri mojih letih še kar počnem takšno nezdravo dejanje in vem da s tem kvarim svoje telo... Crying or Very sad

2vedno rečem:"danes je zadnjič" Empty Re: vedno rečem:"danes je zadnjič" Sre Okt 20, 2010 10:53 am

Sanchiika

Sanchiika

Glede naslova sem že videla v svojih mislih vsebino in sem čisto enako podpišem. Danes je zadnjič .. čez nekaj ur ah sej bo jutr boljš Sad

Lahko se prijaviš na tale forum kjer so reg. same punce z tako težavo in ne bo zbadanja.

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu