slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Danes pridružena:))

5 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Danes pridružena:)) Empty Danes pridružena:)) Čet Mar 22, 2012 2:31 pm

Abilina



Hojla..:)Sem nova na tem foromu in sm ful vesela, da sem ga našla. Moj cilj je, da pridem na 50 kg do sredine maja..vsaka vaša pomoč bo zaželjena. Trenutno sm težka 59 kg visoka pa 177 cm. Vsak dan že ene 14. dni prelaufam 3-4 km. Drgac na dan pa pojem ene 500 kalorij, s tem da bom tut tole začela manjšat. Aja moja vzornica je Alessandra Ambrosio in pa Sigrid Agren.


Nothing tastes as good as skinny feels.
Kate Moss

Yes, some people say to me you're too skinny, but never a skinny person says that to me, only people who could lose a few pounds say that.
Karl Lagerfeld
..tole je pa mau za motivacijo:)
Užiwite;

2Danes pridružena:)) Empty Re: Danes pridružena:)) Čet Mar 22, 2012 3:27 pm

aria k

aria k

Heeej, dobrodošla!!Smile

Več nas je, bolš je! Ohh blagor tebi, ti maš že tko malo kil! Samo ne pravim, da si presuha, le mal sm ti fouš! Js bi bla ful vesela, ce bi zacela pr teh kilah hujšat, nepa da me še dolga pot čaka do tja!

Oh 9 kg v mal vec kot pou mesca je pa kr velik! Glede na to, da ze tko nal kalorij uzijs ti bo se tezje! Ker js sm zacela z okol 2000 kcal na dan(OGROMNO VEM) 27.2 in sm do dans prsla na prbl 1000 al mnj kalorij na dan, in sem shujsala ze okoli 7 kilogramov!

Upam, da ti bo uspel! Kar pa se tice unga zadnjega, da ti samo debela oseba rece da si presuh, to popolnoma drzi!
Men je ena prjatlca rekla, ko sm ji povedala da hocm pridt na 48 kg, da bom ful presuha, da sm ze zdej suha in kr neki! Bojijo se da bomo lepse od njih! Haa, pa se prou majo, res bomo lepse! Wink

Zelim ti velik srece Smile kok si pa stara? Xoxo

3Danes pridružena:)) Empty Re: Danes pridružena:)) Čet Mar 22, 2012 4:20 pm

nirca

nirca

živjo! zmeri več nas je !!! Smile

se strinjam- s tistim o predebelih ki solijo pamet tistim ki želimo shujšat! moja frendica in jaz sva se pošteno skregale, ker mi je po tem ko je opazila da mi končno ratava hujšat ratala blazno ljubosumne in mi je non stop turila tist njen krih pa sladoled pod nos - to je blo okol poletja. ona je tut hotla shujšat, ampak je še vedno (po skorej letu pa pol) še vedno debela-in to reees debela. (150 cm , cca 70-75 kg) .

4Danes pridružena:)) Empty Re: Danes pridružena:)) Pet Mar 23, 2012 2:55 am

tamyyy

tamyyy

Ejla!

Waw 59kg...I wish Smile
Mislm da ti lohk čist komot uspe. Jz sm shujšala še več kot 9 kg v istem času. Sam sm res mal jedla...skori nič.
No upam da ti bo uspelo.

Ja to glede folka ki teži zaradi kilov je pa čist res. Jz jih poslušam že deset let pa še zmeri niso obupali.

5Danes pridružena:)) Empty Re: Danes pridružena:)) Tor Mar 27, 2012 9:58 am

Abilina



joj kok ste prjazne ej..čist neki drugega ko pa poveš svojim prjatlom da hujšaš pa kr zavijajo z očmi.. Rolling Eyes

Aja drgač sm pa 15 stara, bom aprila 16 Very Happy

Uziwite cheers

6Danes pridružena:)) Empty Re: Danes pridružena:)) Tor Mar 27, 2012 3:20 pm

jessica123

jessica123

Hejlaaa!
Jst bi mela tut tuk kil k tii....blagooor....sej jih bom mela cez nekej casa.....ja to pa poznam....poues frendom pa te sm cudn gledajo, pa govorijo, dej jeeej....pa take....uem bed...sj bo....
BE STRONG! Very Happy Smile

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu