slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+80
xoxo
kiki28
nanja
Leanja
nirca
aj88
EnaNormalna
bajsa :/
dark skeletal doll
Kay
cat
Dede
-naima-
Sanchiika
ceedevita
100jc
Acer
Thinspiration <3
tara25
mat579
mojcabulm
TheoTheCrusader
Bulma
netopirka
palačinka
fashion*SLAVE
Tinuviel
betterthanthis
dreiia
mojcamojca
Karamela
specialgirl
Bajsa
TheOne
bioterror
ThinkThin
strgano
180cm100kg
SUHE PUNCE SO GRDE
Ziga
NOTNORMAL
doof
MesniNarezek
Nejc
Alexx
vistefuknene
Winona
dVb
cookie
SCORpia
Edina normalna
Mateja
Jerkyca
Sundays
pikoo
Aggy
miana
Anči
Judy
Lucian
broken
piikaa
lieve.
Ninchy
Bejb
SomeBody*
tiramisu
Christine
Fat.Cow
*bad girl*
nina
KiiKii
pia...
anny
Maiia.
Anja*
Šana
mala
AnnA
adelisa
84 posters

Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Go down  Sporočilo [Stran 15 od 20]

351Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 22, 2010 5:07 pm

Judy

Judy

Judy je napisal/a:
TheOne je napisal/a:
Judy je napisal/a:hahahaha (((: chick fight med spemovci pa to. yeah!

dajte no, ljudje. pustite nas tukaj gniti in psihotizirati, kot da so vaše informacije za nas neke novosti pa ne vem kaj še vse.
jaz se noč in dan ukvarjam s tem in ja, dobro jasno mi je, kaj je zdrava prehrana in zdrav način hujšanja pa to, ampak mam psihične težave in mi je vseeno. z drugimi besedami: se mnora zafrustrirana debilna debela anoreksična krava, ki nima pojma.
če sem pozabila kak izraz, me le še dopolnite. saj ne, da bi me to na kakršen koli način prizadelo.le dajte me.


Ja, vključi še nekam egoizem. Prvi korak ki lahko narediš je to, da novim članicam razložiš da ste tukaj punce bolane (kot si tudi sama potrdila) in ji svetujte da ni dobro da se tukaj zadržuje, kot pa da ji dajete nasvete kako naj bruha hrano.

samo en primer...

saj one to vedo. ampak kaj, ko smo na tem forumu prav zaradi teh nasvetov. darn.

*edit: ja, saj. kot da bi alkoholiku/narkomanu želel z nekimi žaljivkami dopovedat, da droge/alkohol niso dobre zanj.

352Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Jul 23, 2010 4:58 am

180cm100kg



zakaj se počutm kot da bi blo treba ddosat vse po vrst tuki?

353Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Jul 25, 2010 7:15 am

Bajsa



hei sem nova na forumu!
Embarassed

in sem debela kot pig
pač sem 156 cm in 49 kg..želim meti 45 kg al man ker želim biti lepa v kopalkah brez špeha in masti

glejte vi pametnakoviči ki blebetate tle na temu forumu kako to ni zdravo in kako so suhe ponc grde-vi se MOTITE in nas pustite če želimo bit suhe
jasno elephant

vsi vi ki tle nasprotujete ste DEBELI IN GRDI pa zlobni pa špehasti


aja dons sem pojela kos tosta in malo tune gor z dvma listoma zelne solate vm da j preveč
sam bom šla tečt itaq pa sem že bruhala

fanj se mejte punce in čim man jejte

HRANA JE FUUJ


no nesramnži zdej me pa zasujte z žalitvami


Haters make me famous Very Happy Exclamation

354Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Jul 25, 2010 8:32 am

Nejc



Bajsa je napisal/a:hei sem nova na forumu!
Embarassed

in sem debela kot pig
pač sem 156 cm in 49 kg..želim meti 45 kg al man ker želim biti lepa v kopalkah brez špeha in masti

glejte vi pametnakoviči ki blebetate tle na temu forumu kako to ni zdravo in kako so suhe ponc grde-vi se MOTITE in nas pustite če želimo bit suhe
jasno elephant

vsi vi ki tle nasprotujete ste DEBELI IN GRDI pa zlobni pa špehasti


aja dons sem pojela kos tosta in malo tune gor z dvma listoma zelne solate vm da j preveč
sam bom šla tečt itaq pa sem že bruhala

fanj se mejte punce in čim man jejte

HRANA JE FUUJ


no nesramnži zdej me pa zasujte z žalitvami


Haters make me famous Very Happy Exclamation
Mentalna nezrelost ni nič slabega, tako, da te ne bom žalil...

355Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Jul 25, 2010 9:21 am

specialgirl



z:3 nektarine, sladkana kava
k:pire krompir, omaka
z:1 banana,kava

fulll sm vesela d sm zdražala brez prenajdanja jejjjj Very Happy Very Happy Very Happy upam d mi rata d nam nč več pojedla donss.

356Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Jul 25, 2010 1:50 pm

Karamela

Karamela

Mentalna nezrelost ni nič slabega, tako, da te ne bom žalil...

to sm se pa zdele na glas zasmejala xD.

hei sem nova na forumu!
Embarassed

in sem debela kot pig
pač sem 156 cm in 49 kg..želim meti 45 kg al man ker želim biti lepa v kopalkah brez špeha in masti

ce si debela ko prasic ti pomoje ni pomoci in ne vem zakaj jo isces tle.

glejte vi pametnakoviči ki blebetate tle na temu forumu kako to ni zdravo in kako so suhe ponc grde-vi se MOTITE in nas pustite če želimo bit suhe
jasno elephant

vsi vi ki tle nasprotujete ste DEBELI IN GRDI pa zlobni pa špehasti

zase ne more rect da sm debela ker tehtam velik mn kot ti pa se mi zato ni treba nc nazaj drzat. mau se mi smils ker ne dojames da je vse kar rabs, sport.

pa velik srece se naprej!

357Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Jul 25, 2010 2:10 pm

mojcamojca



joj, drage punce...

sem ena izmed tistih, ki je dojela nesmisel te bolezni in kam te lahko to pripelje. imela sem 39kg, nisem imela več energije da bi hodila po stopnicah... kaj šele da bi se družila s prijatelji in uživala življenje. pristala sem v bolnici.

danes imam 48kg, še vedno me prime, da kakšen dan nič ne jem, ampak se kmalu dojamem, da tudi če gre tista kila dol, se ne počutim nič bolje. je že 8 let odkar sem počasi prenehala s to norostjo in še danes čutim zdravstvene posledice.

rešitev je v tem, da si čim prej najdete strokovnjaka- psihologa in odkrijte izvor želje po hujšanju. največkrat gre za željo po nadzoru ali občutek zanemarjenosti s strani staršev.

stradanje ne pelje nikamor!! jejte normalno, kot vsi ostali, morda malo manj, da se počutite bolje. Punca, ki je napisala da kalorije nimajo nobenega pomena je imela prav. Maščoba je tista, ki redi! Če morda niste vedele, stradanje spodbuja nastajanje maščobe, saj se telo na ta način ščiti. Poleg tega, kljub temu da grejo kile dol, se maščoba veča. Izgubljate mišično maso, ta je namreč težja od maščobe.

ukvarjajte se s športom- priporočam pilates, res je super. in začnite jesti prooooooosim! ravno pred kratkim, je znanka UMRLA ZARADI ANOREKSIJE! Stara je bila 35 let, živela pri starših, brez službe... Po mojem mnenju je umrla že veliko prej...

Ne pustit da se to zgodi tudi vam! Uzivite, smejte se, pojejte tisto čokolado, pa kaj zdej!

358Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 7:56 am

Nejc



mojcamojca je napisal/a:joj, drage punce...

sem ena izmed tistih, ki je dojela nesmisel te bolezni in kam te lahko to pripelje. imela sem 39kg, nisem imela več energije da bi hodila po stopnicah... kaj šele da bi se družila s prijatelji in uživala življenje. pristala sem v bolnici.

danes imam 48kg, še vedno me prime, da kakšen dan nič ne jem, ampak se kmalu dojamem, da tudi če gre tista kila dol, se ne počutim nič bolje. je že 8 let odkar sem počasi prenehala s to norostjo in še danes čutim zdravstvene posledice.

rešitev je v tem, da si čim prej najdete strokovnjaka- psihologa in odkrijte izvor želje po hujšanju. največkrat gre za željo po nadzoru ali občutek zanemarjenosti s strani staršev.

stradanje ne pelje nikamor!! jejte normalno, kot vsi ostali, morda malo manj, da se počutite bolje. Punca, ki je napisala da kalorije nimajo nobenega pomena je imela prav. Maščoba je tista, ki redi! Če morda niste vedele, stradanje spodbuja nastajanje maščobe, saj se telo na ta način ščiti. Poleg tega, kljub temu da grejo kile dol, se maščoba veča. Izgubljate mišično maso, ta je namreč težja od maščobe.

ukvarjajte se s športom- priporočam pilates, res je super. in začnite jesti prooooooosim! ravno pred kratkim, je znanka UMRLA ZARADI ANOREKSIJE! Stara je bila 35 let, živela pri starših, brez službe... Po mojem mnenju je umrla že veliko prej...

Ne pustit da se to zgodi tudi vam! Uzivite, smejte se, pojejte tisto čokolado, pa kaj zdej!
Amen!
*priklon*

359Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 9:15 am

dreiia

dreiia

Anja* je napisal/a:Moram rečt, da sem bila danes kar pridna. Very Happy Eno jabolko + krožnik zelenjavne juhe. Pa prelaufala sem slabe 4 km. Upam, da mi uspe tako nadaljevat.

upaš da ti uspe tk nadaljevat? phaha :d jest tko še že mogoče, laufat pa ne boš več sposobna Smile če to hočš, ti kr Wink

360Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 9:37 am

dreiia

dreiia

ne bom vam nakladala ka vam ni jasno:?: najbol nora je tista, k je napisala, da bi rada že enkrat mela anoreksijo k je taaaak dobr filing?? če vam je fajn filing umirat, kr Wink vam še par opcij hujšanja povem... vse kar me zanime je... kk vamo to uspe delat? a nimate staršev, frendov, bratov&sester da bi opazli kk škodujete si?? katastrofa res Wink Sad

361Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 10:11 am

Nejc



dreiia je napisal/a:ne bom vam nakladala ka vam ni jasno:?: najbol nora je tista, k je napisala, da bi rada že enkrat mela anoreksijo k je taaaak dobr filing?? če vam je fajn filing umirat, kr Wink vam še par opcij hujšanja povem... vse kar me zanime je... kk vamo to uspe delat? a nimate staršev, frendov, bratov&sester da bi opazli kk škodujete si?? katastrofa res Wink Sad
Kot si opazila, ne pomaga Wink

362Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 10:17 am

dreiia

dreiia

Nejc je napisal/a:
Kot si opazila, ne pomaga Wink

mnja prau maš Sad sam res me zanima še edin to... kk to skrivajo pred drugimi? men niti en dan ne bi uspelo Wink kk nenormalne familije le morjo met... Wink

363Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 10:19 am

Nejc



dreiia je napisal/a:
Nejc je napisal/a:
Kot si opazila, ne pomaga Wink

mnja prau maš Sad sam res me zanima še edin to... kk to skrivajo pred drugimi? men niti en dan ne bi uspelo Wink kk nenormalne familije le morjo met... Wink
Sto ljudi, sto čudi Wink

364Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 11:56 am

Karamela

Karamela

tle je kar zanimivo ja..

Judy je napisal/a:(…) in če bi ti bila dejansko vsaj malo razgledana, kar se tiče prehrane in psihologije in nevem česa še, bi ti bilo jasno, da smo tudi me, oziroma večina nas, v nekakšni ''bolezni'', za katero nismo same krive. In, čeprav si ti seveda prepričana drugače: ne, s temi opazkami ne boš nikomur niti malo pomagala. Morda svoji vesti, ne vem, ampak nam ne. Ker to ni nobena mutava igrica. Ne razumem ljudi s tako ozkim zornim kotom, da vsak pogled na svet, ki se ne sklada stoodstotno z njihovim, označijo za nenormalnega in mutavega in ne vem kakšnega še. Sploh pa se ne bi hvalila s tvojim normalnim (??) basanjem vsak dan, sploh če v isti sapi omenjaš neko zdravo prehranjevanje. Kje je point?
Ne vem, drugače sem zelo strpna oseba, tudi kar se tega tiče, ampak to je res preveč. Ne bom se pustila obravnavat kot eno neumno majhno punčko, ki nima pojma o svetu. Sem odlična učenka, imam življenje in voljo do le-tega, en kup znancev, s katerimi se odlično razumem in nekaj najboljših, izbranih prijateljev, prav tako fanta, ki pač ni tako površinski in me spoštuje in mi stoji ob strani, neglede na to, kaj se zgodi. Prejemam Zoisovo štipendijo in zraven slovenščine tekoče govorim nemščino in angleščino, francoščino in nizozemščino; naslednje leto grem študirat v tujino. Moji cilji so visoki in vem, da mi lahko uspe. Ljubim življenje in ne, umreti ni moj cilj (sploh pa se in raznoraznih samomorilskih forumov ni za norčevat, jaz te res ne razumem…).
O t.i. zdravi prehrani, rekreaciji in sploh zdravemu načinu življenja vem najmanj toliko, kot ti. Dejstvo, da ne živim po teh načelih še ne pomeni, da jih ne poznam. Pač jih zavračam, čisto zavestno in celo namerno. Ja, ŽELIM SI postati še bolj suha, čeprav sem zate morda že pod ''normalno'' mejo. Zakaj bi se ozirala na tvoje mnenje? To sem jaz. In, hja, jaz lahko počnem to, kar hočem.


1. ozki zorni kot? to kar je ona napisala ni ozki zorni kot ker iz tega zornega kota gleda vecina ljudi.

2. basanje hrane. zdravo in normalno prehranjevanje je zate basanje?! o_O WTF. ceprou nastevas kle svoje dosezke mas inteligentni kvocient res na ravni plevela..

morm pa rect da me resnicno cudi da mas fanta. kokr cajta mu bo ta situacija se ugajala seveda..

ljubis zivljenje in umreti ni tvoj cilj - kaj pa je potem tvoj cilj? stradat ceu lajf? (: "jes kar si" - ti si potem takem nicla, nihce.


Judy je napisal/a:jaz sploh ne trpim in se mučim, ker mi se mi tako prehranjevanje dopade.

sploh pa nikogar izmed vas ne žalim in pogoltnem vsako žalitev in opazko, ki tako prileti iz vaše strani. ker se je treba na nas tukaj ful spravljat, ker pač v povprečju pojemo manj kot vi. kot da je ta (čeprav - upam - nerealen) odojek ali karkoli že normalen (ali zdrav, in potem v isti sapi filozofirate o neki zdravi prehrani).

pametna.

Judy je napisal/a:(...) dobro jasno mi je, kaj je zdrava prehrana in zdrav način hujšanja pa to, ampak mam psihične težave in mi je vseeno. z drugimi besedami: se mnora zafrustrirana debilna debela anoreksična krava, ki nima pojma.

ce se zavedas da mas psihicne tezave pol nis anoreksicna ker kakor vem anoreksicne zenske tega ne prznajo haha! fail!

365Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 1:50 pm

Nejc



Baba, tiho!
Karamela tu ni zaželjena!

366Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 1:51 pm

betterthanthis

betterthanthis

na grmado s @karamelo! Razz sej za drgam tko al pa tko ni..

367Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 1:53 pm

Nejc



betterthanthis je napisal/a:na grmado s @karamelo! Razz sej za drgam tko al pa tko ni..
Malo lepše, prosim... Wink

368Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 1:58 pm

betterthanthis

betterthanthis

Nejc je napisal/a:
betterthanthis je napisal/a:na grmado s @karamelo! Razz sej za drgam tko al pa tko ni..
Malo lepše, Evica... Suspect

če pa lepo ne razume. silent

369Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 1:59 pm

Nejc



betterthanthis je napisal/a:
Nejc je napisal/a:
betterthanthis je napisal/a:na grmado s @karamelo! Razz sej za drgam tko al pa tko ni..
Malo lepše, Evica... Suspect

če pa lepo ne razume. silent
Hmm you got a point there.

370Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:07 pm

Karamela

Karamela

Nejc je napisal/a:
betterthanthis je napisal/a:
Nejc je napisal/a:
betterthanthis je napisal/a:na grmado s @karamelo! Razz sej za drgam tko al pa tko ni..
Malo lepše, Evica... Suspect

če pa lepo ne razume. silent
Hmm you got a point there.

a zdej bi pa nasilno obracunala z mano? to neb biu ferplej pol. jz suhica, ti mau bl khm.. debelejsa.. pol pa ves kva iz tega rata.

lajf je psica. sprjazn se. ces debeu si debeu ces grd si pa pac grd. jebi ga.

371Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:20 pm

Nejc



Karamela jaz te razumem, čisto.. Verjamem ti da ti ni lahko biti tako grda... Sigurno boli, ko se pogledaš v ogledalo..
Priporočam ti, da se ne zatekaš k psihološkemu nasilju! Samo zato, ker betterthanthis izgleda pač recimo temu veliko bolje od tebe, je ni treba takoj žaliti.. Foušija je kurba!

372Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:20 pm

Tinuviel

Tinuviel

Ena moja prjatlca je veganka, sojino mleko dela doma iz soje, poje ogromno, ampak samo sadje, zelenjavo, polnozrnate-balastne stvari (ki dejansko NE redijo, ampak samo filajo črevesje, da prebava lažje teče). Ona dejansko zgleda anoreksična, pomojm vsak, ki je ne pozna, misl da je. Pa je tut veganska peciva in to. Preden je postala veganka, je bla vegetarjanka, in je mela rečmo, na oko - 170cm, 65 kg. V pol leta (po tem ko je postala veganka) je shujšala do kosti. Skos je neke solate, oreške, sadje...

To se mi zdi odlična alternativa stradanju, ker je tut zlo zdravo.

edit - to ne pomen da ješ une kupljene veganske stvari, k so že narjeni sendviči pa to.. Ampak domačo zelenjavo, ker veš kaj vse je noter Smile



Nazadnje urejal/a Tinuviel Pon Jul 26, 2010 2:22 pm; skupaj popravljeno 1 krat

373Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:22 pm

betterthanthis

betterthanthis

pa sej ne, da ogledalo poči, ko se naša draga @karamela pogleda vanj.
sad.. but true! ;**

374Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:23 pm

Nejc



Tinuviel je napisal/a:Ena moja prjatlca je veganka, sojino mleko dela doma iz soje, poje ogromno, ampak samo sadje, zelenjavo, polnozrnate-balastne stvari (ki dejansko NE redijo, ampak samo filajo črevesje, da prebava lažje teče). Ona dejansko zgleda anoreksična, pomojm vsak, ki je ne pozna, misl da je. Pa je tut veganska peciva in to. Preden je postala veganka, je bla vegetarjanka, in je mela rečmo, na oko - 170cm, 65 kg. V pol leta (po tem ko je postala veganka) je shujšala do kosti. Skos je neke solate, oreške, sadje...

To se mi zdi odločna alternativa stradanju, ker je tut zlo zdravo.
Kolikor vidim, poje zelo malo ali skoraj nič maščob in malo beljakovin.
Tudi to je uničevanje svojega telesa.

375Kaj ste danes jedle? - Page 15 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 26, 2010 2:24 pm

Karamela

Karamela

govor kar ces sam kt pravm moj ego je prevelk zate (;

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 15 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu