slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+80
xoxo
kiki28
nanja
Leanja
nirca
aj88
EnaNormalna
bajsa :/
dark skeletal doll
Kay
cat
Dede
-naima-
Sanchiika
ceedevita
100jc
Acer
Thinspiration <3
tara25
mat579
mojcabulm
TheoTheCrusader
Bulma
netopirka
palačinka
fashion*SLAVE
Tinuviel
betterthanthis
dreiia
mojcamojca
Karamela
specialgirl
Bajsa
TheOne
bioterror
ThinkThin
strgano
180cm100kg
SUHE PUNCE SO GRDE
Ziga
NOTNORMAL
doof
MesniNarezek
Nejc
Alexx
vistefuknene
Winona
dVb
cookie
SCORpia
Edina normalna
Mateja
Jerkyca
Sundays
pikoo
Aggy
miana
Anči
Judy
Lucian
broken
piikaa
lieve.
Ninchy
Bejb
SomeBody*
tiramisu
Christine
Fat.Cow
*bad girl*
nina
KiiKii
pia...
anny
Maiia.
Anja*
Šana
mala
AnnA
adelisa
84 posters

Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Go down  Sporočilo [Stran 9 od 20]

201Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Okt 17, 2009 11:55 am

lieve.

lieve.

hej dekleta..
ugibam da ne pašem sm Smile k niam anoreksije, ampak lih nasprotno-bulimijo Smile a pozna kašn pro mia slo-stran slučajno?
sm se pa prjavla k mi je zanimivo da je že v slovenščini takšn forum Smile

no, you all stay strong!
im not, zto se pa nažiram pa bruham..Sad

202Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Okt 19, 2009 7:07 am

Ninchy



Včeraj sem po res dolgem času za zajtrk pojedla 1/2 žemlje s salamo in sirom, za kosilo malo juhe in veliko solate in za večerjo 1 activio.

In potem se čudim, da ne hujšam Mad

Je pa res, da imam hud PMS in s tem povezane napade požrešnosti. Vem... opravičila... Rolling Eyes

Sem hotela biti danes toliko bolj pridna - sem spila dve kavi in pojedla nekaj suhih sliv, potem pa sem bila skoraj prisiljena pojesti pol kremšnite Evil or Very Mad Ne vem, če bi danes sploh šla na tehtnico. Sad

Bom videla, kako bo šlo do večera...

203Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Okt 19, 2009 8:46 am

Anja*

Anja*

Danes nič. Ampak včeri pa predvčerejšnim pa raje ne bi omenjala. Embarassed Mad
Edini izgovor je, da se nisem nažirala z nekimi sladkarijami ampak s sadjem.

204Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Okt 20, 2009 6:05 am

Ninchy



Anja, si imela pač sadni dan. Tudi to je verjetno kdaj pa kdaj OK, da dobiš kaj naravnih vitaminov. Čestitam pa za vodni dan. Very Happy

Jaz sem včeraj pojedla še solato.

Danes pa nekaj suhih sliv in navadni jogurt. Zdej pa upam, da mi bo uspelo zdržati do kosila (solati se res ne morem odreči) in bi bilo to za danes vse. Upam. Exclamation

No in po planih: res je bila še solata.



Nazadnje urejal/a Ninchy Tor Okt 20, 2009 1:28 pm; skupaj popravljeno 1 krat

205Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Okt 20, 2009 7:24 am

Anja*

Anja*

Nič. Very Happy Sam moram še zdržat do večera. Embarassed

206Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Okt 21, 2009 1:11 pm

Anja*

Anja*

Zelenjavna juha. Smile

207Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Okt 21, 2009 1:48 pm

Ninchy



Nekej suhih sliv in solata.

208Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Okt 22, 2009 9:44 am

Ninchy



Slive, mandarina, banana, solata in 3 žlice rižote

209Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Okt 23, 2009 9:41 am

Ninchy



slive, jabolko, špinačna juha, solata in piškoti. Koza trapasta, da sem se šla tako nažret! pig Pa ravno zdaj, ko mi je šlo res dobro. Uf, sem besna!!! Evil or Very Mad

210Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Okt 28, 2009 11:41 am

piikaa

piikaa

-nek cudn zelenjavni zrezek
-mal juhe iz buck
-kavica+cik
Very Happy

211Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Okt 31, 2009 7:35 am

Anja*

Anja*

Zelenjana juhica bo. Smile

212Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Nov 02, 2009 8:20 am

broken

broken

Uff.

Z : 2 manjša kosa kruha z topljenim sirom + kavica
K : Fižolja juha
V : bio čebulne tablce

213Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Nov 02, 2009 10:35 am

piikaa

piikaa

Z: /
M: kavica
K: zelena solata + fizou
M: meejckn cokolade Crying or Very sad
V: /

214Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Nov 02, 2009 2:02 pm

Ninchy



jabolko, mini košček kruha s sirom, rdeča pesa v solati, rezina potice

215Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Nov 03, 2009 9:49 am

Ninchy



jabolko, korenček, 3 suhe slive, solata, To je to za danes.

216Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Nov 03, 2009 10:06 am

piikaa

piikaa

Z: /
M: kava z mlekom,bela kava
K: neko riizeuo sranje-45kcal + ribe 145 kcal
M: /
V: jabolko

...slabo mi gre z temi kavicami Crying or Very sad

217Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Nov 03, 2009 10:11 am

Ninchy



Pa jest sem kave kar nehala pisat, imam neko instant varianto in ima vsaka skodelica 30 - 35 kcal, kaj hočem, me itak ves čas zebe pa moram kej toplega spit, Tko da ene 3-4 so obvezne Embarassed

218Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Nov 03, 2009 10:16 am

piikaa

piikaa

mene pa to zjebe ko gremo z frendi po soli/med solo na kavo...
pa bi pol lahko gdo posumu ce nebi nic ker itak nejem..

219Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Nov 03, 2009 10:18 am

Ninchy



Sicer pa tele kavice res niso nekej hudega glede kalorij. Tko da če ni hujšega, je to vse OK.

220Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Nov 03, 2009 10:27 am

Anja*

Anja*

2 jabolki.

piikaa - navadna kava brez mleka in cukra je skoraj brez kcal Wink

221Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Nov 03, 2009 10:42 am

piikaa

piikaa

hvala..vem da je..sam pomojem bi zgledal zlo cuudn ce bi u lokalu pila kavico brez da si dam sladkor notr ane? Neutral

222Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Nov 03, 2009 12:26 pm

broken

broken

Ah čudn nebi zgledal Wink Jst bi občudvala kvečjm unga k pije kavico brez cukra Smile Cukr je slab!

Z : sklečka kosmičev
K : fižolja juhica
V : malo čebuljih bio krekerjev + jabuk

Joj no, beda! Učasih sm brezproblema stradala zdj pa kr ne gre več /:

223Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Nov 03, 2009 2:13 pm

piikaa

piikaa

sej je uredu...spust zajtrk to men ful pomaga Smile
k pol ne jem do 4 al pa 3 k pridm domou.. Very Happy
..drgac so mene prej prsill da sm jedla juho Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

224Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Nov 04, 2009 7:54 am

broken

broken

Ja sej zdej mam za zajtrk samo kavo ampak ob vikendih je mal težji / : pa nočm, da mtka posum, da spet hujšam -.-

Z : Kava
M : jabuk + bela čokoladica (200kcal) faaaaaaaaaaaaaaaak
K : Kava
+ jabuk in banana.

225Kaj ste danes jedle? - Page 9 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Nov 04, 2009 11:32 am

piikaa

piikaa

sploh nebom govorila Crying or Very sad prasica debela Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 9 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu