slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+80
xoxo
kiki28
nanja
Leanja
nirca
aj88
EnaNormalna
bajsa :/
dark skeletal doll
Kay
cat
Dede
-naima-
Sanchiika
ceedevita
100jc
Acer
Thinspiration <3
tara25
mat579
mojcabulm
TheoTheCrusader
Bulma
netopirka
palačinka
fashion*SLAVE
Tinuviel
betterthanthis
dreiia
mojcamojca
Karamela
specialgirl
Bajsa
TheOne
bioterror
ThinkThin
strgano
180cm100kg
SUHE PUNCE SO GRDE
Ziga
NOTNORMAL
doof
MesniNarezek
Nejc
Alexx
vistefuknene
Winona
dVb
cookie
SCORpia
Edina normalna
Mateja
Jerkyca
Sundays
pikoo
Aggy
miana
Anči
Judy
Lucian
broken
piikaa
lieve.
Ninchy
Bejb
SomeBody*
tiramisu
Christine
Fat.Cow
*bad girl*
nina
KiiKii
pia...
anny
Maiia.
Anja*
Šana
mala
AnnA
adelisa
84 posters

Pojdi na stran : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Go down  Sporočilo [Stran 7 od 20]

151Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jun 24, 2009 11:54 am

adelisa

adelisa

Hey! Me že dolg ni blo! Končno sm končalo s to maturo!! Very Happy zdej grem pa res u napad!. Sm se tud mal zredila med maturo, ampak sm kr presenečena da ne tok kt sm mislna,k sm res katastrofalno jedla. Zdej k sm free, mam pa še večji zagon! Vm vidm da gre supr! Jst pa tud komi čakam da shujšam, da bom lahk šla u kopalke!! Very Happy (suha,seveda)!

Mam sam eno uprašanje. Zdej k je konc vsega, pa bo ful žurov in to, in ja, seveda da se ga pije....pa me zanima, če kera ve, kera alkoholna pijača ma najmenj kalorij, ker pila vem da ga bom, sam ne bi pa rada preveč, ker vem da vse redi. Če bi že zbirala, bi tisto k ma res mal kalorij, pa itak, če ne ješ ceu dan, se te še tok hitrej prime, tko da ne bom dost spila, sam vseen.
Mislm no, da ma vin najmanj, pir mal več, koktejli pa sploh. A kera kej več ve? bounce

152Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jun 24, 2009 1:19 pm

Fat.Cow

Fat.Cow

adelisa je napisal/a:Hey! Me že dolg ni blo! Končno sm končalo s to maturo!! Very Happy zdej grem pa res u napad!. Sm se tud mal zredila med maturo, ampak sm kr presenečena da ne tok kt sm mislna,k sm res katastrofalno jedla. Zdej k sm free, mam pa še večji zagon! Vm vidm da gre supr! Jst pa tud komi čakam da shujšam, da bom lahk šla u kopalke!! Very Happy (suha,seveda)!

Mam sam eno uprašanje. Zdej k je konc vsega, pa bo ful žurov in to, in ja, seveda da se ga pije....pa me zanima, če kera ve, kera alkoholna pijača ma najmenj kalorij, ker pila vem da ga bom, sam ne bi pa rada preveč, ker vem da vse redi. Če bi že zbirala, bi tisto k ma res mal kalorij, pa itak, če ne ješ ceu dan, se te še tok hitrej prime, tko da ne bom dost spila, sam vseen.
Mislm no, da ma vin najmanj, pir mal več, koktejli pa sploh. A kera kej več ve? bounce

en link za neki pijač

drugače pa je bilo včasih na neki internetni strani nekaj zelo zanimivega. med danimi pijačami si poiskal željeno, kliknil nanjo, nato pa ti je napisalo koliko kalorij ima. drugače se mi pa zdi, da bi morala imeti neko tabelo doma. bom pogledala malo na prejšni računalnik in na poličke.

LP

153Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Jun 27, 2009 1:14 pm

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:/
K:skutin kolač(600kcal),kapučin Mad
M:sladoled
V:mogoč bom solato

154Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jun 29, 2009 4:48 am

adelisa

adelisa

Z:1 breskev
K:mogoče bo solata

2L vode, 2dcl zelenega čaja

155Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jun 29, 2009 7:28 am

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:/
K:kapučino
M:čokolino(200kcal)
V:čok.bonboni

156Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Jul 04, 2009 2:59 am

Christine

Christine

zaenkrat pijem kavo...dopisem se kasneje.

zajtrk: Nescafe espresso z mlekom, nesladkana
malica: polbel+crn kruh, lahki tekoci jogurt (100ml 42kcal, spila sem ga sigurno 200ml Crying or Very sad Mad )
kosilo: 6 cevapcicev, 10kosckov svezega paradiznika


Pa pred kavo sem spila kozarec vode+malo jab. kisa, ki raztaplja mascobo (preverjeno deluje)
Nastimala sem si v vrc vodo in kis, in zdej to pijem in bom pila skozi cel dan. Caka me se kosilo, potem pa KONEC za danes.



Nazadnje urejal/a Kaja Sob Jul 04, 2009 9:36 am; skupaj popravljeno 1 krat

157Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Jul 04, 2009 6:29 am

pia...

pia...

dve besedi : druzinsko kosilo No

158Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Jul 04, 2009 11:54 am

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:/
K:solata(kalčki,koruza),sladoled
M:/
V:/

159Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 09, 2009 3:04 am

Christine

Christine

bom sproti dopisovala...

z: kos holandskega toasta (prepecenc) Arrow 30kcal
m: 2dl cocacole zero Arrow manj kot 1kcal
k: zelena solata (olje, kis, sol, cesen v prahu, poper), 3kosi holandskega toasta Arrow toast:90kcal, solata: nevem kok... Suspect
m: 2dl cc zero, srednje veliko jabolko Arrow 43kcal?
v: cc 2.5dl, 2 kosa toasta (istega kot ga jem ze cel dan) Arrow 62kcal?

Skratka, jutr morm pol manj kot danes pojest. Kar bo tezko ker me caka kosilo, ampak bo hvalabogu zelenjavna juha...



Nazadnje urejal/a Petra Čet Jul 09, 2009 11:55 am; skupaj popravljeno 1 krat

160Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 09, 2009 10:41 am

Anja*

Anja*

krožnik zelene solate
200g jagod

161Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Jul 10, 2009 8:37 am

*bad girl*

*bad girl*

UČER: tavlko riževo čokolado.... Mad Crying or Very sad

DNS: kepco sladoleda,eno čokoladco(178kcal)...upam da nebom več nč

162Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 13, 2009 5:14 am

Anja*

Anja*

Eno sadno kupo. Sad

163Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 16, 2009 1:33 pm

*bad girl*

*bad girl*

mau pečenga krompirja pa stročji fižol...zbruhala

164Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Jul 18, 2009 6:42 am

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:piškoti...zbruhala
K:/
M:lubenica
V:/

165Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 20, 2009 2:38 pm

nina

nina

Lubenica in pol sendviča... Približno 100 g lubenice tako da ni preveč kcal...

166Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 20, 2009 11:35 pm

*bad girl*

*bad girl*

BRAVO NINA!!!

učer:
Z:/
M:2 kepci sladoleda
K:kapučin
M:/
V:/

167Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jul 21, 2009 12:25 pm

tiramisu

tiramisu

matr ste pridne use =O. bravo!
am donc:
Z (11.00) - 1 sendvic (suha salama, sunka, jost, kumarce = klasika), skodelca cokolesnika, 3 kinder cokoladce.
V (17.30) - 1 sendvic, piskoti & mlek, arasidi, kos cokoladne torte.
svina.

168Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jul 21, 2009 1:24 pm

nina

nina

Lubenico, žele bonbone- 4, sendvič in obstgarten... Matr sm zavalena in brez samodiscipline!

169Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 22, 2009 5:58 am

*bad girl*

*bad girl*

učer:
jst pa sm 1 kakav...ful sm ponosna nase!!!

170Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jul 22, 2009 10:01 am

Fat.Cow

Fat.Cow

mene pa že dolg ni blo tuki Shocked
za zajtrk črna kava.... skoraj nima kalorij??
Danes za kosilo 1 dcl jogurta.... 46 kalorij?

pridna
Cool

171Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Jul 24, 2009 6:37 am

pia...

pia...

1 kepica sladoleda, milky way minute, hruška, 5 zlic makaronov z zelenjavo


No No No nikol mi ne bo uspel Crying or Very sad

172Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Jul 26, 2009 12:23 pm

Anja*

Anja*

Bo, bo. Samo malo volje in vztrajnosti. Very Happy Poleg tega pa veš, da te tuki vse podpiramo. I love you

173Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Jul 26, 2009 12:35 pm

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:/
K:/
M:sladoled
V:čokolino(zbruhala)

174Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jul 27, 2009 12:46 am

pia...

pia...

hvala anja Smile Embarassed

175Kaj ste danes jedle? - Page 7 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jul 30, 2009 11:40 am

Christine

Christine

Ena nevmesna z moje strani. Vrjetn veste da če nč ne jemo, mamo čudn zadah iz ust. Kere čigumije jeste al kaj za svež dah? Na vsake pol ure si lih ne morš zob it umivat... Neutral

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 7 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu