slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+80
xoxo
kiki28
nanja
Leanja
nirca
aj88
EnaNormalna
bajsa :/
dark skeletal doll
Kay
cat
Dede
-naima-
Sanchiika
ceedevita
100jc
Acer
Thinspiration <3
tara25
mat579
mojcabulm
TheoTheCrusader
Bulma
netopirka
palačinka
fashion*SLAVE
Tinuviel
betterthanthis
dreiia
mojcamojca
Karamela
specialgirl
Bajsa
TheOne
bioterror
ThinkThin
strgano
180cm100kg
SUHE PUNCE SO GRDE
Ziga
NOTNORMAL
doof
MesniNarezek
Nejc
Alexx
vistefuknene
Winona
dVb
cookie
SCORpia
Edina normalna
Mateja
Jerkyca
Sundays
pikoo
Aggy
miana
Anči
Judy
Lucian
broken
piikaa
lieve.
Ninchy
Bejb
SomeBody*
tiramisu
Christine
Fat.Cow
*bad girl*
nina
KiiKii
pia...
anny
Maiia.
Anja*
Šana
mala
AnnA
adelisa
84 posters

Pojdi na stran : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Go down  Sporočilo [Stran 6 od 20]

126Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 09, 2009 7:41 am

pia...

pia...

pridne Smile

127Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 09, 2009 10:27 am

Anja*

Anja*

včeri nič. danes par gramov zelenjave

128Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 09, 2009 11:53 am

*bad girl*

*bad girl*

BRAVOOO...kr tok naprj...jst tut delam na tem... Very Happy

129Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 09, 2009 1:15 pm

*bad girl*

*bad girl*

dons sm ful vesela,k prvič da sm čist ceu dan zdržala brez kakršne koli hrane...in upam da bom jutr tut in pojutršnm tut...

130Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 09, 2009 1:19 pm

Anja*

Anja*

Pridna. Smile Držimo pesti zate. Ampak kakšno malenkost pa le daj v usta, če ne boš skupi padla. Wink

131Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 09, 2009 1:38 pm

*bad girl*

*bad girl*

sj sm že navajena na tu...skup pa za enkat nism še nikul padla...pa čudn mi je k me trebuh nč neboli...k učasih če nism sm kosila pojedla me je želodc ful od lakote bolel...kumi sm se prmikala...upam da bo tok naprj tut ostalu...

132Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 09, 2009 1:40 pm

Anja*

Anja*

Aha, pol pa vredu. Very Happy

133Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jun 11, 2009 12:13 pm

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:sladoled Max
K:/
M:/
V:/

Ful sm vesela, k sm zdržala 3 dni brez usega in tut nism lačna tok ful...in tut kilce grejo počas dol...
Kok gre pa vam???

134Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jun 11, 2009 12:18 pm

adelisa

adelisa

hey!
men so šle slabe 4 kile Smile drgač pa sm ponosna ker na birthdayu nism jedla tortice ampak sm spila sam sokec. Edin dons nevem kaj mi je blo in sm pojedla 1 palačinko pa 2 kosa kruha Shocked pa sploh mi ni blo dobr!
Bom še jst probala ju3 brez vsega....mogoče bom sam kavo spila Smile

135Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jun 11, 2009 1:26 pm

Anja*

Anja*

Jaz sem danes spila samo dve kavici (seveda brez mleka in cukra). Smile

136Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jun 11, 2009 2:02 pm

*bad girl*

*bad girl*

ooo ful sm vesela da vam gre dobr...KR VZTRAJEJTE!!!upam,da bo men tut še naprj ratalu zdržat brez hrane,k čez viknd hodm domu in doma se zmeri pregrešim in skor zmeri sm čez viknd 2 kili gor dobim...Sad

PUNCE KR TOK NAPRJ...!!!!!

Aja,pa še eno vprašanje...ste se že kdaj tok u živo kje dobile npr. na kakšnm 'pikniku',kavici...?se kere u živo poznate s tuki gor?

137Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jun 11, 2009 2:18 pm

adelisa

adelisa

ne, no vsaj jst se nism. Drgač pa ful ste pridne! Pohvalmo!

Bad girl, a si ti nova? A si slučajno u študentcu / dijaškem k si rekla da te čez vikende ni? Ja, je grozn k si doma. Jst sm skoz in zarad tega se morm še bolj kontrolerat pr hrani Rolling Eyes Sej kadar sm u lublani je kul, sam pol ko pa domov pridm.... Rolling Eyes sploh pa zdej k je vsega že konc....si morm nek del najdit! Smile

138Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jun 11, 2009 2:29 pm

*bad girl*

*bad girl*

ne jst živim tle u LJ,k delam tuki,sm ku mam frj pol grem domu(Kočevje),k tle u LJ itak nobenga nepoznam pa grem pol raj domu,k če ne sm ceu dan not u bajti...
Ukero šolo pa ti hodš?

139Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Jun 12, 2009 2:41 pm

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:boby palčke
K:/
M:breskva,1 piškot pa kapučin Mad
V:/

zdj sm doma in mi ful paše jest....hvala bogu da nimamo nč sladkarij,k drgač bi se zihr že tok nažrla...upam,da jutr tut nebomo mel nč...

PA VE????KOK VAM GRE?

140Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Jun 13, 2009 8:57 am

anny

anny

js bi najrajš umrla...sam jem in nevem kaj nej nardim. sploh nimam tiste motivacije učasih mi je šlo dobr sam zdej...upam da gre vm kj bolš in da ste zadovolne Very Happy


rada vs mam I love you

141Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Jun 13, 2009 11:15 am

Anja*

Anja*

Pojedla sem mal zelene solate pa redkvice. In prehodila dosti km.
Smile
anny - Dej no potrudi se malo, ti bo zalaufalo spet. Poglej si lepe fotke za motivacijo pa kakšen dober komad si zavrti. Smo pa vse na istem, nobeni ni lahko. Wink Moramo skupi držat, da bo lažje. I love you
Držte se, punce.

142Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Jun 13, 2009 6:29 pm

*bad girl*

*bad girl*

Z:kapučino
M:/
K:/
M:pol hrenovke,pol ražnjiča,kos kruha,3 piškote Shocked
V:kapučino,4 piškote,2 kosa skutinga štrudla Sad

nevem kaj mi je blu...jutr spet jovo na novo vse od začetka...a tok mi je šlu lepu...4 dni sm čist brez hrane zdržala pa še bi lahku,sm smo mel piknik pa sm sm žrla.... Crying or Very sad

143Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Jun 14, 2009 10:06 am

pia...

pia...

men tut ne gre, sploh nimam moci. zj sm trdno odlocena da od pondelka do nedelje ne jem drugega kot sadje in zelenjavo(seveda vse surovo pa brez dodatnih sladkorjev, smetane, itd..)! upam da mi bo ratal, brez da bi doma kj tezil :/

upam da vm gre Smile

I love you

144Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Jun 20, 2009 7:19 am

mala

mala

Jaoo js kr lačna postajam ko vidim kaj ste jedle..mmmm..
kk bi en sirou štrudl hehe.. Twisted Evil

drgače pa js mam zdj 60,5 kg tak da sm tud šla dol za kilco al 2 tu nekje..

še malo pa 58kg pa bo jiiihaaaaaaa cheers

145Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Jun 21, 2009 11:33 am

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:kapučino
K:/
M:mau politank Mad Crying or Very sad
V:/

146Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jun 22, 2009 2:11 pm

Anja*

Anja*

Danes nič. Je bla težka, ampak je uspelo. Very Happy
Še prazna luna je... Tko da upam, da sem vsaj mal se prepucala če ne druzga.

147Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 23, 2009 5:55 am

*bad girl*

*bad girl*

učer:
Z:/
M:kapučin
K:/
M:/
V:'dietni' piškoti,2x boby palčke

dns:
Z:/
M:/
K:kapučin,7 dietnih piškotou Sad Mad
M:/
V:/

148Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jun 23, 2009 12:42 pm

Anja*

Anja*

Krožnik zelenjavne juhe. Neutral

149Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jun 24, 2009 5:48 am

*bad girl*

*bad girl*

Z:/
M:/
K:kapučin
M:/
V:mini sladoled,boby palčke Mad

*spet se nism mogla zadržat* Sad



Nazadnje urejal/a *bad girl* Čet Jun 25, 2009 12:04 am; skupaj popravljeno 1 krat

150Kaj ste danes jedle? - Page 6 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Jun 24, 2009 7:26 am

Anja*

Anja*

2 kavi pa solatko.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 6 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu