slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+80
xoxo
kiki28
nanja
Leanja
nirca
aj88
EnaNormalna
bajsa :/
dark skeletal doll
Kay
cat
Dede
-naima-
Sanchiika
ceedevita
100jc
Acer
Thinspiration <3
tara25
mat579
mojcabulm
TheoTheCrusader
Bulma
netopirka
palačinka
fashion*SLAVE
Tinuviel
betterthanthis
dreiia
mojcamojca
Karamela
specialgirl
Bajsa
TheOne
bioterror
ThinkThin
strgano
180cm100kg
SUHE PUNCE SO GRDE
Ziga
NOTNORMAL
doof
MesniNarezek
Nejc
Alexx
vistefuknene
Winona
dVb
cookie
SCORpia
Edina normalna
Mateja
Jerkyca
Sundays
pikoo
Aggy
miana
Anči
Judy
Lucian
broken
piikaa
lieve.
Ninchy
Bejb
SomeBody*
tiramisu
Christine
Fat.Cow
*bad girl*
nina
KiiKii
pia...
anny
Maiia.
Anja*
Šana
mala
AnnA
adelisa
84 posters

Pojdi na stran : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Go down  Sporočilo [Stran 18 od 20]

426Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Avg 04, 2010 8:08 am

tara25

tara25

ti pujsika karamela, sedaj pa za dve uri na fitnes in to nujno. Probaj še prej zbruhati, če boš lahko.

Lp,
Tara

427Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Avg 04, 2010 11:24 am

Acer



Zitni kosmici z mlekom = 250 kcal
Shake = 280 kcal
Arasidi = 400 kcal
Shake = 280 kcal
2 mini odmrznjena zrezka od Jate = 550 kcal
3 jajca = 280 kcal
To je = 2040 kalorij

Potem pa predvidoma se en shake pa se 250g skute.
To je se 175 in 280 skupaj:
2495.

Kar je ubistvu premalo zame. Ajde recmo se 100 kalorij kave in podobnih napitkov.

428Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Avg 04, 2010 11:33 am

Bulma

Bulma

Kolikokrat si pa bruhal vmes ? Kaj ste danes jedle? - Page 18 Sick0006

429Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Avg 04, 2010 11:34 am

Acer



Hehehehe
Zakaj ni tega smajlija k kozla med standardnimi tle? Very Happy Se dobr da imajo prašiča.

430Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Avg 04, 2010 12:24 pm

dVb



pa kak ste bolani folk jao Rolling Eyes
ste mogoče pomislili da so na tem forumu tudi tisti ko hujšajo zdravo ali pa imajo probleme, katerih se tudi zavedajo in jih poskušajo rešit?
ne, saj vem da ne, ker očitno tega ne zmorete.

431Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Avg 04, 2010 2:30 pm

Karamela

Karamela

tara25 je napisal/a:ti pujsika karamela, sedaj pa za dve uri na fitnes in to nujno. Probaj še prej zbruhati, če boš lahko.

Lp,
Tara

ce sex zadosca bom kr pr tem ostala. po 4 urnih krcih se vsaka zenska loh mal pregresi ha ha.

K - margarita, bucke
V - jogurt s kosmici

@dVb - to ni forum za zdravo hujsanje kot si loh opazil/a..

432Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Avg 04, 2010 5:38 pm

100jc



danes sem pohrustal , hmm sicer nevem koliko ima vsaka stvar kalorij ampak jebat ga Very Happy

en pošten krožnik golaža in polente, koščki mesa so bili noter
en kebab z velikoo mesa
porcijo krompirja in 2 pleskavici
sedaj pa še en pok enih slastnih palčk

niti ene stvari nimam namena skozlat ker je preveč dobro clown

433Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Avg 04, 2010 11:06 pm

tara25

tara25

Karamela je napisal/a:
tara25 je napisal/a:ti pujsika karamela, sedaj pa za dve uri na fitnes in to nujno. Probaj še prej zbruhati, če boš lahko.

Lp,
Tara

ce sex zadosca bom kr pr tem ostala. po 4 urnih krcih se vsaka zenska loh mal pregresi ha ha.

K - margarita, bucke
V - jogurt s kosmici

@dVb - to ni forum za zdravo hujsanje kot si loh opazil/a..

Jah zadošča ampak v večjih količinah recimo 5-8 ur, da lahko opraviš isto ko na fitnesu v uri in pol Very Happy sedaj je samo odvisna tvoja vzdržljivost Very Happy

434Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Avg 05, 2010 4:20 am

dVb



ja vem.. ni forum za zdravo hujšanje, ampak kolikor sem izbrala iz nekaterih postov je takšnih ljudi vedno več tukaj.

435Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Avg 05, 2010 6:26 am

ceedevita



meesni burek
4 kose ocvrtega sira
4 kose ocvrtega piščanca
skledo solate
2 velika piva

za zvečerjo pa so ocvrti ligniji pa malo pomfrija. pa še ene 3 deci vina pa bo Smile

436Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Avg 05, 2010 6:37 am

Karamela

Karamela

@dVb - kokr vzames, eni so tuki predvsem zarad zabave. mislm da je za zdravo hujsanje bl primern ksn drug forum (: sicr pa ja, dejansko ta forum propada xD.

@tara25 - en roglicek gor al pa dol, itak mi nikamor ne bo slo tko da raj ostanem kr pr tem kt sm, fitnes mi ni neki (:

437Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Avg 06, 2010 1:58 pm

dreiia

dreiia

@bulma: tvoja predvidevanja se bojo uresničla kvečjemu, ko bojo angeli prleteli iz tvoje riti ^^ zaklučla sm osnovno že lajk time ago.. da zaklučim gimnazijo mi pa še mal manka Wink pač lej govori, piši, znori.. mi je čist vseeno ka se s tabo dogaja Smile če ti ne pašem, kensli alpa shujši kr mislim, da si nis preveč različn/a od tele slike k jo maš za prikazno ^^

@nejc: i'm shaking Very Happy res koma čakam, da še slišim kako neumnost iz tvojih ust, navsezadnje smo vsi kdaj pa kdaj otročji Wink sam.. sm te skušala zastopit.. jbg mogoč mi bo ratalo kda Wink

438Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Avg 17, 2010 2:31 am

Sanchiika

Sanchiika

dans ;

Z - Lubenica in nektarina, kava // 150 kcal
m /
k- zelenjavna juha ( samo tekočina ) // 200 kcal ?
m /
v - polovica grenivke , nektarina malo lubenice , 1 sliva. // 200 ?

_________

550 kcal Upam da bom zmogla ker bo to prvič <3

439Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Okt 21, 2010 8:54 am

-naima-



ob 12 kosmiče, minimalna porcija
ob 17 jogurt

440Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Okt 21, 2010 1:03 pm

Dede



Jaz se vam bom kar pridružila,če vas ne moti Smile

In sicer, danes sem pojedla

10.30: 5 sojinih krekerjev
14.00: kuhan brokoli

441Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Okt 22, 2010 11:06 am

Dede



Petek 22.10.2010

10.25: 5 sojinih krekerjev
16.00: pol krožnika zelene solate, brez olja,kisa in soli, en paradižnik

442Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Okt 25, 2010 6:34 am

cat

cat

Jaz sem sicer nova Smile Rada bi pa shujšala za 10 kg!

9.00 špargljeva juha
13.30 zelenjavna homemade juha
17.00 solata z malo olivnega olja

443Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Okt 29, 2010 10:27 am

-naima-



- Kuhana zelenjava

444Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Nov 04, 2010 8:27 am

-naima-



- jabolka
- hruška
- kava

445Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jan 10, 2011 11:33 am

Kay



Živjo punce Very Happy Nova sem tukej Smile Čestitam za vse dosežke Smile Čeprav hrana še kar predstavlja precejšen problem (več ali manj) lahko priznate,
da ste si veliko bolj všeč kot ste si bile prej. Poleg lepe postave so pomembni tudi hobiji itd. ki pomagajo pri krepljenju samozavesti, skratka stvari ki jih rade počnete. Sama svetujem meditacijo, oz. 15 minutno sproščanje na kakršen koli način, da malo "odklopimo" možgane Wink Sicer pa je najbolj pomembno to, da se imamo rade Smile Naša telesa in nas same, saj smo čudovite, ker smo unikatne. Ne ozirajte se na to, kaj vam drugi pravijo, kako naj bi se vedle, kaj naj bi delale, da bi blo "prav", oz."narobe" ampak poslušajte sebe. Drugi naj najprej pred svojim pragom pometejo, šele potem lahko govorijo o tem, kako naj živijo drugi. Sicer pa...življenje je lepo. Uživajte ga - ko oblačite svoje telo v čudovita oblačila, ko se zabavate s prijatelji, ko ste v družbi svoje izbranke /izbranca, tudi ko počnete vsakdanja opravila.

446Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Jan 10, 2011 12:58 pm

dark skeletal doll



Kay je napisal/a:Živjo punce Very Happy Nova sem tukej Smile Čestitam za vse dosežke Smile Čeprav hrana še kar predstavlja precejšen problem (več ali manj) lahko priznate,
da ste si veliko bolj všeč kot ste si bile prej. Poleg lepe postave so pomembni tudi hobiji itd. ki pomagajo pri krepljenju samozavesti, skratka stvari ki jih rade počnete. Sama svetujem meditacijo, oz. 15 minutno sproščanje na kakršen koli način, da malo "odklopimo" možgane Wink Sicer pa je najbolj pomembno to, da se imamo rade Smile Naša telesa in nas same, saj smo čudovite, ker smo unikatne. Ne ozirajte se na to, kaj vam drugi pravijo, kako naj bi se vedle, kaj naj bi delale, da bi blo "prav", oz."narobe" ampak poslušajte sebe. Drugi naj najprej pred svojim pragom pometejo, šele potem lahko govorijo o tem, kako naj živijo drugi. Sicer pa...življenje je lepo. Uživajte ga - ko oblačite svoje telo v čudovita oblačila, ko se zabavate s prijatelji, ko ste v družbi svoje izbranke /izbranca, tudi ko počnete vsakdanja opravila.

Živjo Kay, dobrodošla, in povej kaj o sebi!
-Laura

447Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Jan 11, 2011 7:39 am

Kay



dark skeletal doll je napisal/a:
Kay je napisal/a:Živjo punce Very Happy Nova sem tukej Smile Čestitam za vse dosežke Smile Čeprav hrana še kar predstavlja precejšen problem (več ali manj) lahko priznate,
da ste si veliko bolj všeč kot ste si bile prej. Poleg lepe postave so pomembni tudi hobiji itd. ki pomagajo pri krepljenju samozavesti, skratka stvari ki jih rade počnete. Sama svetujem meditacijo, oz. 15 minutno sproščanje na kakršen koli način, da malo "odklopimo" možgane Wink Sicer pa je najbolj pomembno to, da se imamo rade Smile Naša telesa in nas same, saj smo čudovite, ker smo unikatne. Ne ozirajte se na to, kaj vam drugi pravijo, kako naj bi se vedle, kaj naj bi delale, da bi blo "prav", oz."narobe" ampak poslušajte sebe. Drugi naj najprej pred svojim pragom pometejo, šele potem lahko govorijo o tem, kako naj živijo drugi. Sicer pa...življenje je lepo. Uživajte ga - ko oblačite svoje telo v čudovita oblačila, ko se zabavate s prijatelji, ko ste v družbi svoje izbranke /izbranca, tudi ko počnete vsakdanja opravila.

Živjo Kay, dobrodošla, in povej kaj o sebi!
-Laura

Ma nč posebnega v resnici.Neutral Dolga zgodba. Sita sem teh družbenih prepričanj, kaj MORAMO jesti in kaj NE, kaj vse MORAMO početi,da bomo lepe, da bo družbi prav... Kr neki. Kdo je npr. rekel, da je hrana potrebna za življenje? Nekateri (res je, da jih je zelo malo) živijo celo življenje samo ob vodi in NISO shujšani. Verjemite ali ne, prepričala sem se na lastne oči. Sicer resda veliko meditirajo... Ma ful me je fascinirala tut knjiga Skrivnost (če kdo pozna..). Sej je mal nenavadno vse skupaj, ampak ma velik smisla. Meni so še boljša predavanja od Abraham-Hicks, ki nastopa v istoimenskem filmu skupaj z drugimi duhovnimi učitelji. Na youtubu je gora teh videov npr. https://www.youtube.com/watch?v=oS_wTAH2NTohttps://www.youtube.com/watch?v=KgZ5EFI5RLI Ful je relaxing Smile Ma hočem povedat, da je čist useen, kaj drugi pravijo o tebi, važno je to, kar misliš ti. Kaj šele, da bi imeli pravico vsiljevati določena prepričanja in praviti, kaj ne smeš početi. Nihče nima pravice nikogar spreminjati, ker je to tudi nemogoče. Hočem rečt, da se ne smeš pustit drugim, da bi te prepričal v nekej, kar ne verjameš. Čeprav se ti zdi po drugi strani tisto kar pravijo še tako pametno in nevem kaj. Kaj pa oni vedo? Nč. Kar govorijo, so le kolektivna družbena prepričanja. Naj živijo kakor hočejo, nate itak ne morejo vplivati, ker niso ti. No, to je samo moje mnenje, tako da ne zamert Embarassed

448Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jan 13, 2011 8:56 am

bajsa :/



n



Nazadnje urejal/a bajsa :/ Čet Jan 13, 2011 8:58 am; skupaj popravljeno 1 krat

449Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Jan 13, 2011 8:57 am

bajsa :/



bajsa :/ je napisal/a:dans sm jedla 2 japki ob 12:20 kr sm se dobesedno tresla k nism skor nč jedla ta tedn pol ko sm pršla domu s šole ob 15:00 sm jedla en kos unga črnga kruha ko je še pounozrnat pa konzervo rib & koruzo, ob 16 :00 sm jedla 1 mandarino. to je use za danes.

ali je to mal preveč če hočm shujšat? pa u kukih mescih bom pršla iz 56 na 48 kg? to je moj cil.
opažam pa da nimam skor nič celulita (: kr jem samo zelenjavo & ribe ter polnozrnate stvari aja pa sadje (:

450Kaj ste danes jedle? - Page 18 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Jan 23, 2011 12:33 pm

cookie

cookie

živjooo po enem letu sm zopet nazaj uspelo mi je shujšati do 43kg najbolj srečen občutek kar jih je ampak me je mama k je zdravnica odpelala na zdravjlenje juhuuu super ne? no skratka zredila me je na 59!!!!!!!!!!!!!!!!!!js se nemorm več gledat v ogledalu že tak sm mala (160 cm) js sm se že mislla ubit pa sm se spomnala ane in d bi lahk šla spet u to sam mal manj do tam okol 48?? nwm no problem je edino da me mama tak pozorn gleda za vsak grižljaj ki ga dam v usta na skrivaj sem začela hodit v fitnes in zdej hodim usak tedn usaj enkrat jem pa čim manj
danes:
kava
rižev vafelj
2 jabolki
veliiik vode

vidim da se fuuuuuuuul pridne tak da vsem čestitam še tak naprej pa nam bo uspel!

is that piece of food really more important than your goal?? i think not! flower

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 18 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu