slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+80
xoxo
kiki28
nanja
Leanja
nirca
aj88
EnaNormalna
bajsa :/
dark skeletal doll
Kay
cat
Dede
-naima-
Sanchiika
ceedevita
100jc
Acer
Thinspiration <3
tara25
mat579
mojcabulm
TheoTheCrusader
Bulma
netopirka
palačinka
fashion*SLAVE
Tinuviel
betterthanthis
dreiia
mojcamojca
Karamela
specialgirl
Bajsa
TheOne
bioterror
ThinkThin
strgano
180cm100kg
SUHE PUNCE SO GRDE
Ziga
NOTNORMAL
doof
MesniNarezek
Nejc
Alexx
vistefuknene
Winona
dVb
cookie
SCORpia
Edina normalna
Mateja
Jerkyca
Sundays
pikoo
Aggy
miana
Anči
Judy
Lucian
broken
piikaa
lieve.
Ninchy
Bejb
SomeBody*
tiramisu
Christine
Fat.Cow
*bad girl*
nina
KiiKii
pia...
anny
Maiia.
Anja*
Šana
mala
AnnA
adelisa
84 posters

Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Go down  Sporočilo [Stran 19 od 20]

451Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Feb 20, 2011 1:57 pm

EnaNormalna



Danes sem jedla:
Zajtrk: Kos torte in kava z mlekom
Kosilo: Goveja juha, pečenka + pomfri + salata, kava z mlekom
Malica: banana, bobi-palčke in kozarec coca-cole.
Večerja: Kos kruha in pol s pašteto ter 1 jogurt
--> pa nič bruhala, pa niti malo mi ni žal za karkoli!

... in vsak dan je približno nekaj takega ...

2-krat tedensko hodim na aerobiko, imam 166 cm in 56 kg, počutim se odlično in zgledam fajn Smile

452Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Feb 23, 2011 2:14 am

aj88



EnaNormalna je napisal/a:Danes sem jedla:
Zajtrk: Kos torte in kava z mlekom
Kosilo: Goveja juha, pečenka + pomfri + salata, kava z mlekom
Malica: banana, bobi-palčke in kozarec coca-cole.
Večerja: Kos kruha in pol s pašteto ter 1 jogurt
--> pa nič bruhala, pa niti malo mi ni žal za karkoli!

... in vsak dan je približno nekaj takega ...

2-krat tedensko hodim na aerobiko, imam 166 cm in 56 kg, počutim se odlično in zgledam fajn Smile


Tudi moj jedilnik vsak dan izgleda nekaj takšnega. Poleg dobrega kosila si za zajtrk velikokrat privoščim tudi grez, se pa trudim, da bi poleg vsega jedla še veliko zelenjave in sadja. Drugače pa punce, hrana ni naš sovražnik, lahko jemo vse v mejah normale, seveda pa je potrebno tudi telovaditi. Rezultat zagotovljen! S stradanjem ali pa prenajedanjem, ne le izgubiš telesno moč, ampak se tudi počutiš slabo. Energijo pa pridobimo s hrano in zadostnim gibanjem. Zato pozitiva v misli in uživajte življenje, je prekratko za sekiranje! flower cheers

453Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Mar 27, 2011 11:47 am

nirca

nirca

zajtrk;nesladkan zeleni čaj (2 kcal)
kosilo; nesladkan zeleni čaj+ena čajna žlička zelenjavne lazanje( 2kcal + 5 kcal)
večerja; nesladkan zeleni čaj + pikica sojinega mleka (2 kcal + 5 kcal)

skupej = 16 kcal
porabla sm 400 kcal (sobno kolo gonila xD )
a je na temu forumu še kdo ki je tko ko jez? Question

454Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Mar 28, 2011 9:40 am

Leanja



Ojoj ;O
Vi šjore res tok malo pojeste? Dobre ste. Js ful manj jem kot sm prej in še to mi nekateri govorijo da jem premalo. Sam že zmeri se ne morem primerjat z vami !

No uglaunem.. js mam en full čuden problem resno. Po eni strani js že od zmerii res od zmeri hočem bit suha in met anoreksijo. Vem da je bedno, vem. Sam se mi zdi full tko.. da trpiš in to.. zakon Smile Pa js nebi zaradi mene hujšala, ampak zaradi drugih.
No, do zdej sm shujšala cca. 3-4 kg. Premalo, rada bi več !
Sam po drugi strani, pa kr berem use te posledice hujšanja.. me malo mine, pa si rečem, da bom prenehala. Potem 1 dan jem normalno, pa spet nemorem si nehat štet kcal in mislit kaj use sm pojedla in kašno škodo sm nardila mojmu telesu ;/
In spet jem manj.

Dvomim, da me katera razume, sam js res nevem kaj naj Sad
In še to: Sm zelo majhna (158 cm ), zato sem še težje suha.
In rada bi še zrasla.. čeprav vem da s hujšanjem ne bom. :// Crying or Very sad

455Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Mar 28, 2011 10:03 am

nirca

nirca

za enkrat sm zmazala;
zajtrk ; zeleni čaj + en miniminimini plunkec sojinga mleka (zarad mleka mi je zlo žou No ) (2 kcal + 5 kcal)
kosilo; jabouko (50 kcal)

če bo še kej dopišem Wink

@Leanja
use je mogoče! Wink ne glede na to kojk si welka Wink jezt ti predlagam da si obroke u naprej planeraš, in nekam si piši use kar poješ. men je blo grozn, ko sm na konc dneva ugutuvila kaj use sm pojedla pale pale


lepo da nism edina Wink

456Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Mar 29, 2011 11:12 am

nirca

nirca

zajtrk; sladkan zeleni čaj (15 kcal)
kosilo ; jabouko (50 kcal)
večerja ; sladkan čaj (15 kcal)

dans sm ponucala cca. 900 kcal (2,5 ure hitre hoje ) Very Happy Very Happy


a moment on your lips a lifetime on your hips

457Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Apr 28, 2011 6:45 am

nanja



nirca je napisal/a:zajtrk; sladkan zeleni čaj (15 kcal)
kosilo ; jabouko (50 kcal)
večerja ; sladkan čaj (15 kcal)

dans sm ponucala cca. 900 kcal (2,5 ure hitre hoje ) Very Happy Very Happy


a moment on your lips a lifetime on your hips

NIRCA TI si ful pridna.. kok si pa že kej shujšala? no js sem včeraj jedla
z: kava z mlekom, grenivka
k: pražene gobice, solata
v: jabolko
danes pa: bela kava in pražene gobice s paradižnikom, papriko

458Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Apr 28, 2011 10:22 am

nirca

nirca

hh huala Smile

kojk sm shujšala? ubistvu full ne vem,.. vage nimam :S
jezt mam fuul filing da se nikamor ne premaknem Sad( usakič ka se pogledam u ogledal me je več ://

čeprou po hlačah se mi pa pozna,.. Smile pršla sm iz cifre 34 na 27 (nwem kake cifre so to,.. neke ameriške? ) pa pršla sm do te stopne da mi doma mejčkan morijo kaj sm kej pojedla :/

dans ;
Z: 150 g cvetače (30 kcal)
K 150 g cvetače (30 kcal) + jabolko (50 kcal)
V: 2 žlici rižote ;((((

fuul mi je žau zarad rižote... sm pa 100 poato use pokurla,... dans sm šla na nek pohod s planinskim društvom, in smo gazil po hosti 6 ur,... pa 30 km smo prehodil,.. men bojo noge odpadle -.-

459Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Avg 30, 2011 2:26 pm

kiki28



adelisa je napisal/a:ja....sm se že prekršila...k sm tvoj post prebrala Embarassed žlico evrokrema.....fuj fuj....kok sm jezna nase...GROZA! Mad

Aja drgač sm velka 167cm, težka 47kg

Pa ti?



PUNCE...!!

ZAKAJ SE VAM TO DOGAJA...KER NE POJESTE NORMALNO ZDRAVO HRANO!
SE ENKRAT POVEM TELO JE PREVEC PAMETNO!!!
TKO SMO ZGRAJENI!!

SE TELESU NEKAJ PRIMANKUJE...BO TO AVTOMATSKO POSLAU SPOROCILO MOZGANOM NEKAJ JE TREBA UKRENT KER NE MORMO FUNKCIONIRAT KOKR JE TREBA!

IN POJ PRIDE EVROKREM V IGRO ALPA 100G COKOLADA!!!!

KO VI HUJSATE NEZDRAVO SE TELO SPRAVI V POLOZAJ SKLADISCENJA ZA HUDE CASE!!!

TO JE ISTA FORA KOT BI NAREDILE SEB OZIMNICO IN JO NAFILALE ZA CEZ ZIMO!!!

TKO REAGIRA TELO...IN KAR KOLI BO DOBILO BO SKLADISCILO!!!

CE PA TELO DOBI HRANO KI JI JE POTREBNA ZA NORMALNO DELOVANJE ....NE BO ISKALO NEXTRA HRANE-

IN BOSTE DL CASA SITE!!!


CISTA LOGIKA!

VEM DA SE TO ZDI NEMOGOCE ....AMPAK JE RES...
TKO DA BOLJ PRIPOROCAM ZDRAVO PREHRANO OZ. ZDRAV NACIN ZIVLJENJA...

LP

460Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Mar 01, 2012 6:49 am

xoxo



zivjo punce,sm nova na forumu,z ano in mio pa sm seznanjena,ker sm bla v bolnci zaradi drugih razlogou (ne mia,ne ana). pač tm so me po kšnm mescu zarad pomankanja postl premaknl na oddelk h puncam z anorexio,in so ble use tok suhe in js sm tud kr dost tm shujšala,zdej sm se spet ful zredila pa bi tud js pisala kaj pojem na dan:) jutr bom zares začela,ker dons sm se že prekršila;
zajtrk: dva ugriza v banano (več ne morm,fuj zajtr,ampak telo začne rabit kalorije že takoj)
kosilo: manša skleda solate
malica: tu se je pa zapletlo.pojedla sm 6 piškotov velikih približno 3x3 cm,in pa kar nekaj klementin (zeloooooo mičkenih klementin/mandarin)

ne vem kaj naj naredim ker mam 59 kil,sram me je priznt,moja idealna tež za enkrat bi bla 50kg,ampak to dja je še tok douga pot,da mi gre na jok. še posebej za to,ker so zmerili da sploh nimam maščobe ampak mišice,js pa nočm bit tok teška,kr nimam ravnga trebuhe mam debele noge pa ul prevelke prsi:(((( HEEEEELLP!

461Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Mar 08, 2012 12:07 pm

Kika

Kika

Danes sem počela bedarije glede hrane tak da... No


Od jutri naprej vam poročam Laughing

462Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Mar 08, 2012 1:15 pm

lonely.whisper

lonely.whisper

pojedla sem 5 žlic kislega krompirja
coca cola zero
nesladkana kava in čaj
voda s pol limone in natrenom

463Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Mar 08, 2012 2:21 pm

xoxo



od takrat ko sm napisala prejšn post,sm shujšala za 4kg!Smile) ful sm vesela,in očitno mi tale dieta res pomaga:
-kosilo= ena skleda solate
-večerja/malica= jabolko
in to je to pa veliiiiiiiiiik vode:))

464Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Mar 08, 2012 3:33 pm

nirca

nirca

water day Smile
(para pam pam pam pa para- i'm lovin it Very Happy )

465Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Mar 09, 2012 9:21 am

Kika

Kika

Zajtrk:Gres

Kosilo:solata

Večerja:korenčkova juha

466Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Mar 15, 2012 1:08 am

lonely.whisper

lonely.whisper

včeraj nisem nič razen čaja in kave da sem se odkupila za en dan prej ko sem b/p kot zmešana Rolling Eyes (kriv je bil alkohol kdr ga pijem mi vedno popustijo zavore-glede hrane)
danes moram tudi čimmanj pojest, če že ne nič pa samo solato ali samo jabolko Very Happy

467Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Mar 15, 2012 2:16 pm

Kika

Kika

wahhh...zdržala

V šoli me je skori pobralo od lakote Evil or Very Mad Od muke sem si kupla 2 musli rezini, ampak jih nisem pojedla Razz Težko je, ker v šoli pečemo jaz pa NE SMEM niti poskusit pale Mad


Its just not fair Evil or Very Mad No moram zdržat Exclamation

pa je res en slab dan dons :/

Punce držte se...

468Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Mar 15, 2012 3:19 pm

lonely.whisper

lonely.whisper

grozaa!zajeb** sem vse No No mela huge b/p spet!mislim s tem vržem stran vse muke ki sem jih do zj trpela in bila lačna mah brez veze res najraj bi se klofnila Evil or Very Mad Evil or Very Mad zgleda da mam eno slabo obdobje spet Evil or Very Mad Rolling Eyes

469Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Mar 18, 2012 5:05 am

Kika

Kika

Z:3 kiviji
K:pečena zelenjava

470Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Mar 18, 2012 5:46 am

Kstew

Kstew

danes že vidim da bo slab dan, ker je nedelja in imamo družinsko kosilo Evil or Very Mad

je pa bil včeraj zato boljši dan:
smothie
skleda solate + en čevapčič
1 paradižnik

471Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Mar 24, 2012 11:20 am

Kika

Kika

sobota je bla katastrofa!

Z:Gres
K:zelenjava

pojedla sem potem eno čokoladno rezino silent nakoncu seveda pogledam kalorije...450cal na 100g pale hvalabogu je bla 46g.Na koncu pa požrem še 5 rezin marmornega kolača Embarassed Mad (Pa še bruhat nisem šla,ker so bli tastari doma)

472Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Mar 26, 2012 6:18 am

lonely.whisper

lonely.whisper

sladkarije so res smrt kolk kalorij na hitr dobiš!!! neverjetno...jz se jim najtežje upiram Evil or Very Mad vse bi dala da bi se mi sladko zagabilo!

473Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Mar 26, 2012 12:00 pm

Kika

Kika

Sladko je moja šibka točka Embarassed Mad Do zdaj mi še vedno ni uspelo it iz trgovine,brez 1 čokoladice((zdaj obsedeno preverjam kalorije,ampak ma vsaka preko 100) Evil or Very Mad Crying or Very sad

474Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Mar 26, 2012 2:44 pm

lonely.whisper

lonely.whisper

saj to, ko je še najmanj kalorična ful kalorična naješ se pa en k... silent u bistvu ne sam to men še dvigne apetit

jaz v trgovini mižim ko grem min polic s čokoladami.

475Kaj ste danes jedle? - Page 19 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Mar 27, 2012 1:32 am

Kika

Kika

Ma jaz ne štekam zakaj mora met en 21g milky way 100 kalorij Question Evil or Very Mad Mad sem se odločla da v trgovino v tem času več ne stopim Exclamation Bom pa hodla na tržnico tongue


Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 19 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu