slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Višina+kilogrami

+22
-naima-
Nejc
Judy
Username
dVb
cookie
piikaa
Uani
tiramisu
anii
lucya
Christine
*bad girl*
nina
Maiia.
Anja*
pia...
mala
Šana
anny
adelisa
AnnA
26 posters

Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 3]

1Višina+kilogrami Empty Višina+kilogrami Pon Mar 23, 2009 8:15 am

AnnA



Hei! Imam 52 kg, 173cm. Predlagajte mi, koliko moram shujšati! Hvala!

2Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Pon Mar 23, 2009 10:20 am

adelisa

adelisa

tolko, da se boš dobro počutila....(kar se jst nikoli,ker mi nikoli ni dovolj) Sad

3Višina+kilogrami Empty Kg Pon Mar 23, 2009 10:58 am

AnnA



adelisa je napisal/a:tolko, da se boš dobro počutila....(kar se jst nikoli,ker mi nikoli ni dovolj) Sad
ja sej wrjamem. Kok si mela najweč kg?jst 58 Embarassed

4Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Pon Mar 23, 2009 2:53 pm

adelisa

adelisa

jst 54kg ampak to konec 8. razreda...zdej sm pa že 4. letnik....
sam, če samo pomislm, kaj sm takrat jedla me je kar groza Shocked zjutraj piškote pa kakav, v šoli malico in kosilo ( s tem da sm 2x šla iskat), ko sm pršla domov 2 kosa kruha z evrokremom, potlej spet kosilo (OH-pire krompir, pohan sir pa take...zelenjave nism maral,sadje pa samo jabolka), za večerjo pa spet kruh pa evrokrem al pa čokolino če je bil silent GROZA GROZA!

Zdej je pa vse drugače....zelenjava,sadje,proteini....OH in MAŠČOBE pa so mi največje zlo!SATAN pravim,SATAN! Mad

Laugh - it burns calories! Wink

5Višina+kilogrami Empty + Pon Mar 23, 2009 3:01 pm

AnnA



adelisa je napisal/a:jst 54kg ampak to konec 8. razreda...zdej sm pa že 4. letnik....
sam, če samo pomislm, kaj sm takrat jedla me je kar groza Shocked zjutraj piškote pa kakav, v šoli malico in kosilo ( s tem da sm 2x šla iskat), ko sm pršla domov 2 kosa kruha z evrokremom, potlej spet kosilo (OH-pire krompir, pohan sir pa take...zelenjave nism maral,sadje pa samo jabolka), za večerjo pa spet kruh pa evrokrem al pa čokolino če je bil silent GROZA GROZA!

Zdej je pa vse drugače....zelenjava,sadje,proteini....OH in MAŠČOBE pa so mi največje zlo!SATAN pravim,SATAN! Mad

Laugh - it burns calories! Wink
hehe,jst sm se še bl nažirala, no sej to ni glih smešn... Ja jst sm pr 15ih začela stradat, umes sm se kao pozdravla, zdej k mam pa 24let, me pa s5 matra hujšanje, joj, sej če bi bla hrana ogabna,sam k je toook dobra! Ajajaj..hehe! Papa

6Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Tor Mar 24, 2009 8:35 am

adelisa

adelisa

ja...sej jst sm se tud umes pozdravla, pa sm bla pol ful srečna, pa zalubla sm se, pa bolj sm bla odprta za družbo, pol je bla pa mal kriza v ljubezni, pa nč se ni dogajalo, pa skoz sm mislna na šolo...zdej se pa spet ogabno počutm Crying or Very sad

sej ne vem....sam se mi zdi, da mi ta cifra 48kg prinaša nesrečo (ja, mogoče sm mal vraževerna, sm tko pač čutm)pa tud debelo se počutm pri tej cifri....najbolj sm bla zadovoljna, ko sm imela 45kg...vse mi je teklo gladko in nikjer nism mela problemov, ker sm vse imela lepo pod kontrolo. Pa tudi postava mi je bla dokaj bolj všeč. (ok priznam pa, ko sm jih mela 39kg, res sploh nism vedla zase.Kot, da ne bi obstajala. Pa vseeno mi je blo za vse, ker sm itak hotla umret. Crying or Very sad ja, groza! Pomoje sm bla mal depresivna, pa mela sm fuuul nizko samopodobo, za samozavest pa še vedla nism!)

Zdej je mal drgač, ker vem kako to gre, ne bi šla lih v skrajnost, samo shujšat si pa ful želim! Nevem zakaj pri sebi ne maram oblin. Počutm se tko ogromno!!Raj mam kosti pa "suhost". Sej pri drugih mi je to vseeno, včasih mi je celo fuuul lepo! Samo da bi pa jst imela obline....tega si pa ne predstavljam in ne želim, ker na meni vse čudno izpade...pa tud ne gre mi skupi z mojo osebnostjo (ker sm do sebe fuuul kritična in nikol, nikol, nikol nočem bit debela!)

Sej mogoče bom mela ceu lajf te probleme, sam sm že sprejela, da je to pač del mene in da mam pač čudne prehranbene navade. Jebat ga!

7Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Tor Mar 24, 2009 8:40 am

adelisa

adelisa

pozdravček! Wink

8Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Tor Mar 24, 2009 10:53 am

anny

anny

js te prou razumm adelisa...res da nikol nism mela anorexie al pa bulimie ampak razumm te da hočš shujšat, da maš rajš kosti kot obline...večina ljudi nemara preveč suhih ljudi ampak js mam tut ful rajš kosti...in pač problem je k nikol nimaš dost in bi raj še bl shujšu Sad js tut nimam velik samozavesti še sram me je pred frendi pa družino pa to...ampak hooooooočm in morm bit suhaaaaa

res srečna bom k bom fuuul suha

9Višina+kilogrami Empty + Tor Mar 24, 2009 11:34 am

AnnA



adelisa je napisal/a:pozdravček! Wink
ej k d bi poslušala sebe,prow widm se v twojih besedah! Kar se tiče oblin, tud men so fuj, razn joške bi mela mal večje, drgač pa je sexy k se ti rebra vidjo,pa kosti na bokih.. A to si ti na slikci? K je čist huda slikca! Uziwajte! Papa Smile

10Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Tor Mar 24, 2009 3:43 pm

adelisa

adelisa

ja, se strinjam, joške bi tud jst mela pa jih nimam čist nč (mi je zdravnica rekla da ko sm shujšala v puberteti, se mi telo še ni popolnoma razvilo, tko da še zdej mam telo bolj otroško izoblikovano...maščobe imam pa vseeno na stegnih in trebuhu Rolling Eyes grozaaaa!

heeh....ko bi bla vsaj jst na sliki....pol bi blo pa v življenju vse drugače!!!

Ne bom sanjala in se smilila sama sebi....punce hujšite, pa držite se pravil! Ne pustite, da vas hrana zavede! Ne pustite, da se te strupi in maščobe naselijo v vaša telesa. Povzročajo sam zlo, zastrupljanje, rejenje in psihično pobitost, pa še onemogočajo ti doseganje svojih ciljev, zaradi katerih vse sanjamo.
Borite se, vztrajajte, sanjajte kako ste suhe, pa verjemite vase, da se lahko uprete vsemu! Nobena si ne želi groznih maščob v svojem telesu! Zakaj bi potem dovolile, da se naselijo? Zakaj bi delale nekaj, kar je kontra našim željam?

Jst sm z vami in vas spodbujam, pa vse mam neskončno neskončno rada! cheers

11Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Sre Mar 25, 2009 4:39 am

AnnA



adelisa je napisal/a:ja, se strinjam, joške bi tud jst mela pa jih nimam čist nč (mi je zdravnica rekla da ko sm shujšala v puberteti, se mi telo še ni popolnoma razvilo, tko da še zdej mam telo bolj otroško izoblikovano...maščobe imam pa vseeno na stegnih in trebuhu Rolling Eyes grozaaaa!

heeh....ko bi bla vsaj jst na sliki....pol bi blo pa v življenju vse drugače!!!

Ne bom sanjala in se smilila sama sebi....punce hujšite, pa držite se pravil! Ne pustite, da vas hrana zavede! Ne pustite, da se te strupi in maščobe naselijo v vaša telesa. Povzročajo sam zlo, zastrupljanje, rejenje in psihično pobitost, pa še onemogočajo ti doseganje svojih ciljev, zaradi katerih vse sanjamo.
Borite se, vztrajajte, sanjajte kako ste suhe, pa verjemite vase, da se lahko uprete vsemu! Nobena si ne želi groznih maščob v svojem telesu! Zakaj bi potem dovolile, da se naselijo? Zakaj bi delale nekaj, kar je kontra našim željam?

Jst sm z vami in vas spodbujam, pa vse mam neskončno neskončno rada! cheers
hei bejba! Ej hwala za spodbude! Sam jst mislm d bi men še bolj pomagala d bí mela tako prjatlco, k ma iste probleme k jst, d bi se lohk dobiwale in se pogowarjale in spodbujale u žiwo. Ker zdej mam prjatlce k me sam obsojajo, pa goworijo, d sm suha in d bi se mogla kwečemu sam zredit, ja prow ne razumejo me a ne! Pol mi pa zamerjo ce ne grem na pico z njimi, joj,kwa sowrazm to ej! Hwala bogu d mam was, wseen mi je mal bolš pr srčku! Jst upam d mi bo ratal na dan zaužit ene 200 kalorij! Ej držte se, bejžte stran od hrane, pa bo wse ok! Tud jst was mam ful rada! Mwa

12Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Ned Mar 29, 2009 4:08 am

Šana



pr men je najhujš ko sm tak gurman in bi pojedla in probala vse kar vidm! No po drugi strani pa obožujm ko vidm na seb zdej ko hujšam kako se vse bl čutjo kosti in kako se spreminjam. kdaj bo men uspel pridt na 50 kg. to ubistvu sploh ni realo, shujšat bi mogla 17 kil!!!! faaaaak No še bl se zavedam kakšna psihična bolnica sm. odvisna od hrane.
sovražm jo.
zajebala mi je ceu lajf.

STE KDAJ PREBRALE PISMO OD ANE(anoreksije)?pripo
priporočam da si ga ker je NOOR.

Allow me to introduce myself. My name, or as I am called by so called "doctors", is Anorexia. Anorexia Nervosa is my full name, but you may call me Ana. Hopefully we can become great partners. In the coming time, I will invest a lot of time in you, and I expect the same from you. In the past you have heard all of your teachers and parents talk about you. You are "so mature", "intelligent", "14 going on 45", and you possess "so much potential". Where has that gotten you, may I ask? Absolutely no where! You are not perfect, you do not try hard enough, further more you waste your time on thinking and talking with friends and drawing! Such acts of indulgence shall not be allowed in the future.

Your friends do not understand you. They are not truthful. In the past, when the insecurity has quietly gnawed away at your mind, and you asked them, "Do I look....fat?" and they answered "Oh no, of course not" you knew they were lying! Only I tell the truth. Your parents, let's not even go there! You know that they love you, and care for you, but part of that is just that they are your parents and are obligated to do so. I shall tell you a secret now: deep down inside themselves, they are disappointed with you. Their daughter, the one with so much potential, has turned into a fat, lazy, and undeserving girl.

But I am about to change all that. I will expect you to drop your calorie intake and up your exercise. I will push you to the limit. You must take it because you cannot defy me! I am beginning to imbed myself into you. Pretty soon, I am with you always. I am there when you wake up in the morning and run to the scale. The numbers become both friend and enemy, and the frenzied thoughts pray for them to be lower than yesterday, last night, etc. You look into the mirror with dismay. You prod and poke at the fat that is there, and smile when you come across bone. I am there when you figure out the plan for the day: 400 calories, 2 hours exercise. I am the one figuring this out, because by now my thoughts and your thoughts are blurred together as one. I follow you throughout the day. In school, when your mind wanders I give you something to think about. Recount the calories for the day. It's too much. I fill your mind with thoughts of food, weight, calories, and things that are safe to think about. Because now, I am already inside of you. I am in your head, your heart, and your soul. The hunger pains you pretend not to feel is me, inside of you.

Pretty soon I am telling you not only what to do with food, but what to do ALL of the time. Smile and nod. Present yourself well. Suck in that fat stomach, dammit! God, you are such a fat cow!!!! When mealtimes come around I tell you what to do. I make a plate of lettuce seem like a feast fit for a king. Push the food around. Make it look like you've eaten something. No piece of anything...if you eat, all the control will be broken...do you WANT that?? To revert back to the fat COW you once were?? I force you to stare at magazine models. Those perfect skinned, white teethed, waifish models of perfection staring out at you from those glossy pages. I make you realize that you could never be them. You will always be fat and never will you be as beautiful as they are. When you look in the mirror, I will distort the image. I will show you obesity and hideousness. I will show you a sumo wrestler where in reality there is a starving child. But you must not know this, because if you knew the truth, you might start to eat again and our relationship would come crashing down.

Sometimes you will rebel. Hopefully not often though. You will recognize the small rebellious fiber left in your body and will venture down to the dark kitchen. The cupboard door will slowly open, creaking softly. Your eyes will move over the food that I have kept at a safe distance from you. You will find your hands reaching out, lethargically, like a nightmare, through the darkness to the box of crackers. You shove them in, mechanically, not really tasting but simply relishing in the fact that you are going against me. You reach for another box, then another, then another. Your stomach will become bloated and grotesque, but you will not stop yet. And all the time I am screaming at you to stop, you fat cow, you really have no self control, you are going to get fat.

When it is over you will cling to me again, ask me for advice because you really do not want to get fat. You broke a cardinal rule and ate, and now you want me back. I'll force you into the bathroom, onto your knees, staring into the void of the toilet bowl. Your fingers will be inserted into your throat, and, not without a great deal of pain, your food binge will come up. Over and over this is to be repeated, until you spit up blood and water and you know it is all gone. When you stand up, you will feel dizzy. Don't pass out. Stand up right now. You fat cow you deserve to be in pain! Maybe the choice of getting rid of the guilt is different. Maybe I chose to make you take laxatives, where you sit on the toilet until the wee hours of the morning, feeling your insides cringe. Or perhaps I just make you hurt yourself, bang your head into the wall until you receive a throbbing headache. Cutting is also effective. I want you to see your blood, to see it fall down your arm, and in that split second you will realize you deserve whatever pain I give you. You are depressed, obsessed, in pain, hurting, reaching out but no one will listen? Who cares!! You are deserving; you brought this upon yourself.

Oh, is this harsh? Do you not want this to happen to you? Am I unfair? I do do things that will help you. I make it possible for you to stop thinking of emotions that cause you stress. Thoughts of anger, sadness, desperation, and loneliness can cease because I take them away and fill your head with the methodic calorie counting. I take away your struggle to fit in with kids your age, the struggle of trying to please everyone as well. Because now, I am your only friend, and I am the only one you need to please. I have a weak spot. But we must not tell anyone. If you decide to fight back, to reach out to someone and tell them about how I make you live, all hell will break lose. No one must find out, no one can crack this shell that I have covered you with. I have created you, this thin, perfect, achieving child. You are mine and mine alone. Without me, you are nothing. So do not fight back. When others comment, ignore them. Take it into stride, forget about them, forget about everyone that tries to take me away. I am your greatest asset, and I intend to keep it that way.

Sincerely,

Ana

13Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Ned Mar 29, 2009 6:26 am

mala

mala

Nič ni nemogoče!
Js sm čist na zečetku mela 68,4 kg tu nekje..zdaj jih mam že 63,6 oz. malo mi niha ane..tko da glej nič ni nemogoče!!!

Če maš voljo dosežeš to.Meni že uspeva čeprav sm se že ful velikkrat pregrešila

14Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Čet Apr 02, 2009 7:19 am

pia...

pia...

evo me.. men gre pocas dol, zj sm na 59.3 Smile jupii, ceprou sm se dons pregresila s palacinkami Sad jao, ampak upam da bom pokurila na treningu vse..

I love you

15Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Čet Apr 02, 2009 8:39 am

Anja*

Anja*

Jaz sem trenutno pri svojih 171 cm na nekje 58 kg. Groza! Mad Embarassed Ampak pridno delam na tem, da se stanje izboljša. Wink

16Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Čet Apr 02, 2009 9:35 am

pia...

pia...

srecno anja!! Smile

I love you

17Višina+kilogrami Empty Ellouu.!! Čet Apr 02, 2009 10:23 am

Maiia.

Maiia.

Ia..js sm pa noua na tem formu...naiidla sm ga po naklučju..in sm res vsela za to..<ker vidm kokr sm brala mau da ste tuki take k js..in ja duzdeii sm se sama ukvarjala iz tem..pa upam da bo tuki še<BR>kšn k je na istm..no ia iz mano ie pa tkole..:že ud mejhnga sm se sama seb vedno zdela predebela..in sm tut bla.hujšam že ud kar pomnm..pa nč ne pumaga..zdei je pa kkšne 2 let že..da iz stradanjem pa tem..ampak pol sm vedno udnehala..čeprou sm bla že pred enmu mescom da mi je uspel zdržat 3 tedne sam na vodi pa limoni..ampak ja..sm udnehala..
in zdej sm dukončn udločna.-shujšala bom...nočm več da me je polet sram v kopalkah na plaži sedet..nočm več se pugledat u ugledau in vidt tega groznga špeha..k mam usega zadost!..
in zdej 3 dni nč ne jem..k hrane se kr bujim..en križlai-debeluška!!..sam ia..če hodm po stupnicah se mi noge tresejo k nore..nimam volje za nč..moči nimam popolnoma nč..ampak to me ne mot..če pujem kaj pol grem sam zbruhat..ne prenesm tega krivga ubčutka k se pujav takoj k pojem karkoli..ampak sj večino časa se mi uspe obvladat...če sm lačna grem telovadt,tečt al pa filmčke,slike gledat k me udvrnejo od hrane..čeprou ne vem če bom zdržala..zto sm pa zdele tuki..da mi bo enkrat dukončn uspel.!
ia moje stanje je tako..(priznam da me je kr sram povedat..)
velka sm ukrok 164 sm..oz.skor mau manša..težka sm pa 51,9kg..
in zdej sm tuki da bi mi mugoče kera pumagala..sj ueste ka mislm..spodbuda....tuki bom vrjetn skor večino usak dan..tko da ja....uspel mi bo!
<no tnx če bo kera udguvurila..bye

18Višina+kilogrami Empty .. Čet Apr 02, 2009 10:31 am

Maiia.

Maiia.

aiia..moj cil pa je 40kg..in upam da mi uspe..

19Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Čet Apr 02, 2009 10:58 am

Anja*

Anja*

simplyME - Hvala, zlata si. I love you

Maiia. - Seveda, da ti bo uspelo. Ti kr povej, če kaj rabiš... Zato pa smo tukej, da skupi držimo pa se spodbujamo. Very Happy Wink

20Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Čet Apr 02, 2009 11:14 am

Maiia.

Maiia.

Anja* je napisal/a:simplyME - Hvala, zlata si. I love you

Maiia. - Seveda, da ti bo uspelo. Ti kr povej, če kaj rabiš... Zato pa smo tukej, da skupi držimo pa se spodbujamo. Very Happy Wink

tnxx*
ia mam več tko stuari...
uf ja ena je že jutrišn dan..b-day ma sestra..zdržat morm brez vseh
tistih dobrih stvari..ja kko pa nwm..
pa še pč..nč ne morm kr sem brez energije popounuma..use me buli..
sam upam da bo jutr že kj bolš..bujim se sam da ne padm skup med treningom..
ker to sm že in potem bi spet kj slutil..k 5x na tedn treniram
ples(hip-hop,prej sm pa balet..)in vsaj to mi pomaga da porabm kalorije..
pa zdej sm dnevnik začela pisat če mi uspe zdržat..
pa me zanima če bi loh nwm temo udprla pa bi še kera pisala..
da mam bolši ubčutk Smile
no čau

21Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Čet Apr 02, 2009 11:47 am

Anja*

Anja*

To z dnevnikom je super ideja - jaz ga tudi pišem. Glede na to, da si fizično precej aktivna, ti svetujem, da vseeno kaj malega poješ. 100% boš s treningi vse porabila. Wink

22Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Čet Apr 02, 2009 12:51 pm

AnnA



Najprej naj pozdravim obe novi članici: Anja in Maiia!!!! dobrodošli!!! kr vprašajta za kakšne nasvete, pomoč, spodbudo, lahko tudi tekmujemo!!! uživite!!!!!!čao!!!!!1

23Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Čet Apr 02, 2009 1:00 pm

pia...

pia...

Maiia. je napisal/a:aiia..moj cil pa je 40kg..in upam da mi uspe..

hei maiia Very Happy

lepo da si se nm pridruzla. seveda smo ti tuki vse pripravljene pomagat, tko da ce te kar kol zanima samo vprasej Smile
drugace sm pa prepricana da ti bo uspelo! samo drzi se svojih ciljev pa bo Wink
sem pa tudi jaz vsak dan po veckrat tuki gor in iscem vzpodbudo, vedno ko me prime da bi sla jest tako da si pac med sabo vse pomagamo kakor koli se da.
ce mas pa kej posebnega za vprasat/ povedat pa lahko tudi preko zasebnih sporocil. (TUDI ANJA*)

drzim pesti za vse upam da nam vsem uspe!!!

**rada vs mam naiiibl I love you I love you

24Višina+kilogrami Empty .. Sob Apr 11, 2009 2:25 am

Maiia.

Maiia.

hvala vm za spodbudo res..
ker tko vem da nism sama..
in vem da mi bo uspel! (zaenkrat mi uspeva..)
tnx* še enkrat!.
bye

25Višina+kilogrami Empty Re: Višina+kilogrami Pet Maj 08, 2009 9:01 am

anny

anny

ojla Very Happy ja mene zdej ful doug ni blo gor kr mi je comp crknu...tok sm bla jezna in zapovrh usga sm sam žrla.upam da bo zdej k mam spet vs šlo kj bolš.in kako gre vm?upam da dobr, da ustrajate.skos si u mislih ponaulite da hočte bit suhe, lepe in samozavestne.


dršte se
rada vs mam ful in zdej sm vs res ful pogrešala I love you

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 3]

Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu