slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

za pomoč pri začetku <3

+4
aria k
xoxo
lonely.whisper
nirca
8 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 3]

26za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Sob Mar 10, 2012 8:03 am

nirca

nirca

našla ene par linkov do tujih strani za pro ano...

http://www.prettythin.com/
http://anaacademy.webs.com/
http://theanabelles.blogspot.com/

tale stran mi je na začetku tut zlo pomagala ;
http://proanalifestyle.blogspot.com/2007/07/ana-quotes.html

have fun! Very Happy

27za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Sob Mar 10, 2012 10:04 am

aria k

aria k

Haaj!
Te linki ki si jih dala, so zakon! Najbl mi je pa ta tazadn ušeč!

Jooj, zdej smo pa na rojstnem dnevu, pr druzinskih prjatlih, kjer je na mizi skos hrana, pravim iz svojih 15letnih izkusnjah, in usi me bojo sprasevali, kaj bom jedla, zakaj ne jes!!!HALO! Sej nism pujs da bom pozrla use kar mam pred sabo. I have selfcontrol!
Ne rabim hrane, sploh pa ne odvecnih tort, sploh kukr praujo: for a moment on your lips, forever on your hips. Sploh pa ta torta, bi mi nazaj prnesla ush 3,5 k sm jih zgubla v tem tednu, in to bi blo res stran vrzen trud.

A ma kera kksn predlog kako se temu izognt?

Xoxo, stay strong!

28za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Sob Mar 10, 2012 11:38 am

Kika

Kika

Tnx za linke Wink


Tadva sta mi ful ušeč:

If it tastes good, it's trying to kill you

Food is mean and sneaky. It tricks you into eating it and it works on you from the inside out, making you fat, bloated, ugly, and unhappy

29za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Sob Mar 10, 2012 1:32 pm

jessica123

jessica123

Zakooooon linkiiii....Huala Smile

30za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Ned Mar 11, 2012 12:31 pm

Kika

Kika

Od jutri naprej sem na Zelenem slapu... Twisted Evil


danes ni bil ravno moj dan pale sadno kupo sem mogla pojest Crying or Very sad Pa je šlo vse k vragu silent

31za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Pon Mar 12, 2012 3:10 pm

nirca

nirca

moj več ali majn ni bil cel vikend...
starci so nekam spenil in moram pojest en obrok z njimi... žou mi je kr moram bruhat kr met je strah za glas... ampak se splača... dones so mi hlače z riti padle Smile (še zej ne vem, a jr to zarad hujšanja al so se pa spet samo raztegnila Sad ? )


uuu,.. pa baje da če si zaljublen ne moreš jest xD
ZAKAJ TO?

32za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Čet Mar 15, 2012 1:12 am

lonely.whisper

lonely.whisper

hah glede tega ne bi vedla najbrž ker naj bi bil tko happy in v oblakih sam jaz sem bila kdaj še bolj živčna ko sem bila zaljubljena tako da je bil nasproten učinek haha xDD res pa da ko si evforičen ni toliko apetita sam to ponavadi ne traja dolgo =P

33za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Čet Mar 15, 2012 1:15 am

lonely.whisper

lonely.whisper

pri zaljubljenosti se tudi sprošča en hormon ki se sprošča če poješ ekstazi(ki je bil prvo sredstvo za hujšanje oz zmanjševanje apetita) torej moramo se ves čas zaljubljat ker je to ql dieta hehe xDD

34za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Čet Mar 15, 2012 2:08 pm

Kika

Kika

heh maš prov....zaljubljenost dost pomaga Smile morm se spet ponovn zaljubit Razz

35za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Čet Mar 15, 2012 2:27 pm

aria k

aria k

Oh ja, js sm vecino casa zaljubljena v koga, pa mi to ni dost pomagal!! Vem, da je neumesno ampak shujsala sm ze steri kilograme in sm zelo vesela!! Smile

Drugace pa kar se tice olja in druge mascobe, ceprav ma tolk kalorij, ni use v kalorijah. Ce jes solato brez olja, jo bos mela v telesu dlj casa, kot ce jo bos jedla z mal olja. To ne pomen en deci olja, ampak mogoce pou zlicke, ker je lazje prebavljiva,pa se olja ne pojes usga... Smile

Xoxo, stay stroooong!

Food is a drug, and it can kill you! So use it safe!

36za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Pet Mar 16, 2012 4:12 am

Kika

Kika

Jaz bom pa danes samo juho in 1 paradižnik + dosti limonade


Jutri zjutraj hočem na tehtnici št. 56!!! Twisted Evil

37za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Pet Mar 16, 2012 4:46 am

lonely.whisper

lonely.whisper

držim pesti in verjamem da ti bo ratal! Very Happy jaz si zdaj izjemoma ta vikend ne bom postavljala kašnih visokih ciljev ker bo dosti alkohola ampak bom tud migala odzunaj in potem ne bom nič jedla Rolling Eyes če že ne bo šlo dol upam vsaj da ne bo šlo gor pig

38za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Sob Mar 17, 2012 2:16 am

nirca

nirca

hh... jzt mam pol sam ta problem, da vidim kakega ko je npr. kjut in si mislim da takmu jaz že ne bi bila ušeč in pol niti ne poskušam :/

aria k. bravo za kile!!! kakšn je filing?
kika ti je uspelo?

39za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Sob Mar 17, 2012 3:02 am

aria k

aria k

Filing je tooook zakon! Ampak se vedno sm debela!! Very Happy ampak mi gre pa zlo hitr sploh nemorm vrjet! Sm ze skoraj 6 kil shujsala, ubistvu 5.8 kg Very Happy

Nism sicer jedla tok mal kot ve, vsaj kar se tice kalorij, samo sm pa pogledala, kaksne kombinacije skupej pasejo, naprimr jogur in jabolko skp je zlo dobr kombinacija, ker je jabolko ene vrste naravno odvajalo! Sej ubistvu je usa zelenjava(se posebi kuhana) in sadje....

Oh zdej gremo pa na morje in se ze veselim da bom dans pa jutr sla lahko tect usaj 7 do 14 km...

Stay strong! Xoxo Very Happy

40za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Sob Mar 17, 2012 3:20 am

Rain^^



Ellow^^ ja vadla se štulim x)

čestitke aria, čeprov nevem kdo si Smile sam usaki ki ji kej rata je treba čestitat Very Happy

No moje mere so : 178, 56 kg Mad grozna sm!!! moj prvi cilj je 50, drugi pa 45 kg. Sovražim sovražim sovražim svoje telo in še bolj HRANO !!! učasih mi rata da po en mesec nč ne jem pol pa poustim ... grrrrrrrrrrrrrr X(

Za dons upam da nebom nč jedla, grem pa za ene 2h laufat u gozd, če mi bo ratal Smile

*Stay strong* *Think Thin** =)

41za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Sob Mar 17, 2012 3:39 am

Kika

Kika

Bravo punce Very Happy

Mene še tehtnica malo draži, ker mi noče pokazat št. 56 do katere se tak trudm prit No

42za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Ned Mar 18, 2012 5:35 am

Kstew

Kstew

hey
jaz sem nova tukaj...forum že nekaj dni berem in sem dobila veliko inspiracijo, da mi bo mogoče uspelo spravit dol enih par kil sunny
zdaj sem 165 cm 56 kg
1. cilj: 50 kg
2. cilj: 47 kg

43za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Ned Mar 18, 2012 12:01 pm

nirca

nirca

Kstew je napisal/a:hey
jaz sem nova tukaj...forum že nekaj dni berem in sem dobila veliko inspiracijo, da mi bo mogoče uspelo spravit dol enih par kil sunny
zdaj sem 165 cm 56 kg
1. cilj: 50 kg
2. cilj: 47 kg

živjo! nice to see new people Smile

44za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Pon Mar 19, 2012 4:19 am

aria k

aria k

Hej!

Js mam en ogromn problem! Moji starsi! Dans pred treningom in po treningu so mi skorej tlacl hrano v usta. Sam sm hvala bogu pojedla samo dva piskotka (nizkokaloricna) in mal sojinga mleka, kar sm tut porabla na treningu.
Pol mi je pa za v solo nardila smoothie, ampak sm ga zlila v vc skoljko. Kko se jim ve upoirate?

Xoxo! Smile

Ps nardila sm svoj thinspo video in ga dala na youtube... Cs mi je hitro minu in cis sm pozabila na hrano za kksne 4 ure!! Smile

45za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Pon Mar 19, 2012 2:48 pm

nirca

nirca

aria k je napisal/a:
nardila sm svoj thinspo video in ga dala na youtube... Cs mi je hitro minu in cis sm pozabila na hrano za kksne 4 ure!! Smile

nice!! Smile a daš link Smile ? wanna see it <3

drugače pa, tut jaz mam grozne probleme s starši... na srečo jih velikokrat ni doma, tko da itak ne vejo nič Smile
se pa pol sprdnejo in moram jest... hate that :/ probej tole :

https://www.youtube.com/watch?v=arSnTinghwg

nisem še probala, ampk... Smile poročej če bo deloval xD

46za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Pon Mar 19, 2012 3:25 pm

jessica123

jessica123

aria k je napisal/a:Hej!

Js mam en ogromn problem! Moji starsi! Dans pred treningom in po treningu so mi skorej tlacl hrano v usta. Sam sm hvala bogu pojedla samo dva piskotka (nizkokaloricna) in mal sojinga mleka, kar sm tut porabla na treningu.
Pol mi je pa za v solo nardila smoothie, ampak sm ga zlila v vc skoljko. Kko se jim ve upoirate?

Xoxo! Smile

Ps nardila sm svoj thinspo video in ga dala na youtube... Cs mi je hitro minu in cis sm pozabila na hrano za kksne 4 ure!! Smile


Heeej....a bi milahk dala link?

47za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Pon Mar 19, 2012 3:33 pm

aria k

aria k


Kle je link:
http://m.youtube.com/watch?v=fd8siGOSDbY

Video je sicer mal amaterski, ampak sm prvic sploh probala kej narest in z mal vaje mi bo uspelo narest kksn dobr video! Smile usaj upam,da!

Jah, mojadva sta pa skor vedno med obroki doma, usaj edn od njiju! Hvala boga mami kuha zlo zdravo, bio, eko...itd.! Ampak se useen, in pol sta opazila, da sm shujsala, zdej ze okol 7 kil in sta zacela tezit, da premau jem, blablabla!

Jah video zgleda zanimiv, sam pr men dvomm da bi kej taksnga uspel, ker bi me za mizo drzal dokler nebi pojedla! Sm pa dans izbruhala jabuk ( sej vem, dazdravo) in pa vrgla u vc skolko smothie! Neki ze je!

Staaay strong! Xoxo <3

48za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Tor Mar 20, 2012 4:11 pm

jessica123

jessica123

WaaaaaaW......kOK hud vide si nardilaaaa....upam d bo se kksnga Very Happy
A te lahk uprasam kko se spravs bruhat? jst zmerej ce kej pojem mam toook slab filing....prou hocm dt vn iz sebe sam ne gre....pa bojim se d si bo poskodvala glas....kr mi petje velik pomen .....ce mas kksn nasvet al pa kej bi bla zlo vesela....


STAY STRONG, THING THIN !

49za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Tor Mar 20, 2012 11:51 pm

aria k

aria k

Oo hvala Smile*

Ja js sm se vlikrat ze probala in mi nikol ni uspel, zdej mi pa kr je! In to tko v kratkem casu, po kksne dveh minutah! Sicr je slo vn bol mal, ampak pou kile, je pa pou kile! Sej pomojem glasu si nebi unicla, ce bi to pocela npr, samo 1x na mesec, takrt ko bi pojedla kksn koscek tortice al pa pice,....

Stay Strog, think thin, thinner, thinniest, just to be perfect! Xoxo Smile

50za pomoč pri začetku  <3 - Page 2 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Sre Mar 21, 2012 9:57 am

nirca

nirca

bruhanje ti na dolgi rok uniči glas, če pa sam na vsake toliko pa ni prevelike škode Smile mene tut zlo skrbi za glas, tko da ne bruham ampak raje zdržim...

drugače pa pomaga če zeloooooo veliko vode popiješ... ampak res zlo... tok da hodit več ne moreš. pa po tem ko se zaserješ popij tisto vodo pol pa po ene desetih do petnajstih minutah potisneš prste v grla... nekateim pomaga krtačka, ampak meni nikol ni Sad jezt sm use s prsti. najprej z enim, pol z dvema na koncu s tremi. in ja najprej gre malo težje, pol se pa use skupaj kar zlije ven. dobesedno. jezt se učaih samo sklonim in trebuh napnem kot da bi bruhala in gre samo vn Smile ampak moraš res veliko vode popit.

aria k. ušeč mi je video !!! sem se uprla jabolku ko sem ga vidla Smile all thanks to you Smile te že obožujem Smile

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 3]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu