slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

pomoč?

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1pomoč? Empty pomoč? Pet Avg 06, 2010 6:06 am

ursx.rawr



Hej... sm nova tle, in ta forum sm našla tko po naključju ko sn pregledvala en drug forum...
vem, da ste tu gor skor same suhice (anorexične,bulimistične..)
no, jzt nism suhica... vlka sm 163 cm in mam 64 kg ... čeprou mi usi frendi praujo d mam jzt čizt uredu postavo in d nism debela, jzt zase vem da sm... sej ne da bi zdj rada postala anorexična al pa kej.. ampk nwm kok naj shujšam, nmorm se upret hrani, enostauno ne morm Sad
morn priznat da sm probala bruhat, a mi do zdej še ni ratal... dala sm prst u grlo ampk enostauno ni šlo... kak vam to uspe?
jzt enostauno morm shujšat... zase sm debela... morm zgubit najmanj 10 kg ... začela bom s tekom in kolesarjenjem, ampk vem da mi nbo sam to pomagal zgubit te kilograme... odpoved hrani? nmorm se upret.. nmorm Sad ko bi usaj mela neko motivacijo, in da bi res tko začela bolj zdravo jest, manjši obroki, nič sladkega, preveč mastnega in te stvari...
vem, d je to forum o anorexičnih in bulimističnih in podobnih oseb, ampk, mogoče lahko tu najdem pomoč? zlo bi rada shujšala.. sj ne, d se nena dobro počutim v svojem telesu.. ampk ko se pogledam u ogledalo in vidm kakšna sm, se zamislim... morm shujšat... Shocked

2pomoč? Empty Re: pomoč? Pet Avg 06, 2010 6:35 am

betterthanthis

betterthanthis

pa sej se ne rabiš odpoedat hrani.. sam morš zmanjšat količino obrokov in jest bolj zdravo, nemastno in raznoliko. zraven še mal vadbe pa bo! Smile sam ne pričakuj, da boš skujšala kr čez noč. to na žalost ne gre..

afro

3pomoč? Empty Re: pomoč? Pet Avg 06, 2010 6:38 am

ursx.rawr



betterthanthis je napisal/a:pa sej se ne rabiš odpoedat hrani.. sam morš zmanjšat količino obrokov in jest bolj zdravo, nemastno in raznoliko. zraven še mal vadbe pa bo! Smile sam ne pričakuj, da boš skujšala kr čez noč. to na žalost ne gre..

afro

sej vem, da to ne gre kr čez noč... da so potrebni meseci d shujšaš.. no, hvala.. sej zdj bom poskušala čim manj jest, ampk še vedno dovolj.. pa tekala bom, kolesarla, delala trebušnjake pa razne vaje, kr res hočm shujšat.. Smile

4pomoč? Empty Re: pomoč? Pet Avg 06, 2010 9:10 am

dsafda



ursx.rawr je napisal/a:Hej... sm nova tle, in ta forum sm našla tko po naključju ko sn pregledvala en drug forum...
vem, da ste tu gor skor same suhice (anorexične,bulimistične..)
no, jzt nism suhica... vlka sm 163 cm in mam 64 kg ... čeprou mi usi frendi praujo d mam jzt čizt uredu postavo in d nism debela, jzt zase vem da sm... sej ne da bi zdj rada postala anorexična al pa kej.. ampk nwm kok naj shujšam, nmorm se upret hrani, enostauno ne morm Sad
morn priznat da sm probala bruhat, a mi do zdej še ni ratal... dala sm prst u grlo ampk enostauno ni šlo... kak vam to uspe?
jzt enostauno morm shujšat... zase sm debela... morm zgubit najmanj 10 kg ... začela bom s tekom in kolesarjenjem, ampk vem da mi nbo sam to pomagal zgubit te kilograme... odpoved hrani? nmorm se upret.. nmorm Sad ko bi usaj mela neko motivacijo, in da bi res tko začela bolj zdravo jest, manjši obroki, nič sladkega, preveč mastnega in te stvari...
vem, d je to forum o anorexičnih in bulimističnih in podobnih oseb, ampk, mogoče lahko tu najdem pomoč? zlo bi rada shujšala.. sj ne, d se nena dobro počutim v svojem telesu.. ampk ko se pogledam u ogledalo in vidm kakšna sm, se zamislim... morm shujšat... Shocked

Kontaktiraj me lahko prek PM, facebook pod ime Miha Golob... pa se pomeniva;)

5pomoč? Empty Re: pomoč? Ned Avg 15, 2010 9:11 am

blabla



Pomoč? Nimaš pomoči. Pač si debela... Seveda v glavi.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu