slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

za pomoč pri začetku <3

+4
aria k
xoxo
lonely.whisper
nirca
8 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Go down  Sporočilo [Stran 3 od 3]

51za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Sre Mar 21, 2012 11:41 am

aria k

aria k

Ojoj, js sm nekak ratala obsedena s tem forumom! Usak dan ga pregledujm, ce je kej novga alpakj...! Smile

Ampak voda ti ful raztegne zelodc, ce jo prevec popijs in pol baje se vecjo lakoto povzroci!! O.o

Men gre tole hujsanje kr dobr od rok, na tedn shujsam okol dve do tri kilograme, mogoce se vm zdi mal, ampak men se zdi zakooon!, pa se hlace mi skos dol lezejo, nujno morm v shopping!

Aja pa js sm bruhala z zobno scetko, in je dobesedno lepo gladko slo vn, sploh dvomm da se mi je dotaknl zob alpa cesa!

Me veseli! To je biu tut moj namen ko sm delala ta video!!

Zdej pa vecerja, mal brokolija! Pa kar se tice kalorij v jabolku pa npr brokoli, cvetaca, solata, borovnice,... Mal pogooglite kera hrana se...! Ma negativne kalorije, kar pomeni, da z prebavo npr. Brokolija (100g) porabis 150 kcal, zauzila si jih pa (z100g brokolija) samo okol 40, torej ubistvu hujsas!

Xoxo, stay strong! Smile

52za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Sre Mar 21, 2012 3:49 pm

Kika

Kika

Jutr pa post Very Happy se ga kar veselim, ker sem danes malo preveč pojedla Embarassed upam da se mi nebo preveč poznalo na tehtnici Razz

53za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Čet Mar 22, 2012 9:33 am

jessica123

jessica123

Huala vama obema....bom se še naprej probala zadržvt, če pa mi ne bo uspel bom pa pač bruhala ;/ ....ampak upam d to nau potrebno .....Nekej sm slišala d če si s prsti pomagaš bruhat d se ti pozna na rokah ....a je to res?

Very Happy

54za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Čet Mar 22, 2012 12:53 pm

nirca

nirca

tjasek123 je napisal/a:Huala vama obema....bom se še naprej probala zadržvt, če pa mi ne bo uspel bom pa pač bruhala ;/ ....ampak upam d to nau potrebno .....Nekej sm slišala d če si s prsti pomagaš bruhat d se ti pozna na rokah ....a je to res?

Very Happy

ti je uspelo?? pomaga če vročo vodo piješ, nesladkan čaj, al pa čaj s sladili... Laughing

55za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Čet Mar 22, 2012 12:59 pm

aria k

aria k

Hwweeej! Xoxo

Baje, da se ti res pozna ja! Ampak to pomojem sam unim k za bulimijo obolevajo ze okol kaksno leto alpa usaj par mescev, in pa redno bruhajo!
Js sm si pomagala z zobno krtacko, tko da nevem ce se ti pozna, ampak ce enkrat to naredis se mogoce mal opazi ampak tko, da ti opazis, ker pac pogledas, ne pa da bi blo zdej to neki ful opazno!!

Drgac je pa pomojem bols pit kksna odvajala, se najbl jest kksno hrano, ki je dobra kot odvajalo, alpa pit kksno radensko, donat, zeleni caj. Ker pac se mi zdi bols da gre hrana cez eno stran notr, in po drugi strani vn... Smile haha, sam pac ucasih ne gre drugace, kot da uporabs mal pomoci in jo spravs vn sama, pa ceprou prek ust...



Xoxo Smile

56za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Čet Mar 22, 2012 1:11 pm

nirca

nirca

to glede bruhanja pa uničevanja glasu.... Demi Lovato je to počela kar lep čas pa je ves ta čas tut pela Smile tko da nwem.... jzt sm dans po dooolgem cajtu bruhala in čutim kak me peče, ampak to bo šlo do jutra že v pozabo Smile

ja, na prstih se ti poznajo oddrgnine, tam ko se koža dotika sekalcev... jezt mam to že lep čas in do ne daljnega sploh nisem vedela da je to zaradi tega ... in noben ni pogruntov,.. kdo pa še gleda na členke (razen tisti ko vejo kaj iščejo?!), če pa kdo opazi pa rečeš da je od mraza, al pa od premal pitja vode....

temu se reče rusellovo znamenje, al nekej tazga zgleda pa takole ; (pri meni ni tok ekstremno)
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3e/Russell's_Sign.png&imgrefurl=http://no.wikipedia.org/wiki/Fil:Russell's_Sign.png&h=1438&w=1063&sz=2092&tbnid=qG7p8TmiNcVM-M:&tbnh=90&tbnw=67&zoom=1&docid=2AC15JtzlKxjOM&hl=sl&sa=X&ei=-XhrT7LqB4_1sgbAoeCFAg&ved=0CDUQ9QEwAg&dur=2061

pa to se da u izzy dol spravit... daš roko pod toplo vodo in drgneš... dejansko je to samo odebeljena koža, kigre stran. Smile

57za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Pet Mar 23, 2012 6:18 am

Kika

Kika

Danes sem pa morala bruhat Crying or Very sad pale silent upam da se ne zredim Evil or Very Mad pa še post bi danes morala met...

58za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Pet Mar 23, 2012 3:34 pm

jessica123

jessica123

Nirca : No, dans mi na sreco ni blo treba bruhat, kr sm se lepo zadrzvala in pojedla mal cokolinota pa mal solatein to je blo to.....Ja uem.....obozujm Demi Lovatooo, kr res najleps poje , tko da ce se njej ni unicu glas se tut men ne bo Razz

Aria k : Se strinjam d je bols tko k ti praus , sam ucasih ne gre in je treba mal poagat....drgac pa bom zdej probala pit cim vec zelenga caja .....tko d upam d mi bo ratal...

Very Happy Smile

59za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Sob Mar 24, 2012 11:08 am

Kika

Kika

mene pa zeleni čaj ful dehidrira Neutral moram dosti vode potem spit, da lah pridem k sebi

60za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Sob Mar 24, 2012 2:18 pm

aria k

aria k

OMFG! Kok trnutno prou sourazm svoje strce!!!! Sourazm! Skos me sili jest hrano, in kr neki! Kaj ce me sili bom pa bruhala, kokr hoce! Pa se tok je neumna, a ona je lahko suha pa lepa, js pa ne!!!?

Ja sej zeleni caj je ene vrste naravno odvajalo! Smile


Stay strong! Smile xoxo

61za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Tor Mar 27, 2012 3:23 pm

jessica123

jessica123

Ja , men tole z cajem reeees pomagaaa >Very Happy
Very Happy Smile

62za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Sre Mar 28, 2012 12:48 pm

nirca

nirca

a z vato je katera že probala?

63za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Pet Mar 30, 2012 7:41 am

jessica123

jessica123

Jst nism probala z vato, kr naj b ti ful unic zelodc :/

64za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Pet Mar 30, 2012 8:44 am

Kika

Kika

Jaz nebi z vato No

65za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Pet Mar 30, 2012 1:57 pm

nirca

nirca

jezt sm z vato že probala... ma me je samo napihnil... s trebuhom nisem mela nič težave (še zdaj jo kdaj pa kdaj požrem) , te pa definitivno nasiti... samo po njej sem se veno zlo debelo počutila...

66za pomoč pri začetku  <3 - Page 3 Empty Re: za pomoč pri začetku <3 Ned Apr 01, 2012 12:52 pm

jessica123

jessica123

SOVRAŽM SE!!!!
Dans sm tooook pojedla.....ceu tedn sm se zadržvala....pol pa učer zvečer sm se tko nažrla....grooooozaaa ....in sm šla probat bruhat in mi še toooo ni šlo >.<....Matr sm jezna nasee.....jutr mam post.... Sad

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 3 od 3]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu