slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

ENO-MESEČNO HUJŠANJE! Spodbujanje, poročanje o uspehih/padcih

+5
lonely.whisper
Kika
jessica123
nirca
xoxo
9 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Sporočilo [Stran 3 od 4]

xoxo



js mam treninge ob petkih tko da adijo žurke:((
sam pa zadne 3 dni kr uspešna:
sreda: nisem nič pojedla,samo nalivala sem se z vodo
četrtek: solata,grisini -> vse sem zbruhala:D
petek: 2 jabolka,por-vse porabila s treningom

tko da zdej bo sranje,ker pečemo pri stricu in bo tista mastna hrana...

No,držta se!<3

nirca

nirca

heila! čestitam za uspehe Smile
moji zadnji dnevi so bili tudi super Smile
šla sem na tisto dieto brez OH, in se mi zdi da končno spet hušam Wink
Ubistvu sem dieto mal prilagodila.. Twisted Evil
1. sem vegetarjanka že doolgo časa, tko da ne jem mesa, rib
2. jajc ne maram
3. ne jem korenja ker ma ogromno sladkorja

tkoda jem samo zelenjavo- solate, pa tut surovo Wink

in dejasnko, po dolgem cajtu spet opažam kako so mi hlače prevelikE Razz Razz

drugače pa punce alkohol je strup... nabit s kalorijami Sad No

drugače pa have fun Smile bounce

Kika

Kika

Tud jaz izločam OH.Ta teden se nisem ravno držala Mad
drug teden mam zobozdravnika,tako da 2 dni ne bom mogla nič jest.V četrtek pa me čaka post Smile
Izločit pa nameravam tudi kavo z mlekom, ker mleka ne smem.

xoxo



nirca-a bi pliis lahko natančneje opisala to dieto? hvala:))
js imam po hrnai iz mcdonalca ipd svinariji še zmeraj 55kg,kar je še 5kg do moje vrdeu teže,in 10kg do idealne:))

nirca

nirca

ne najdem linka do diete več Sad AMPAK, jo itq znam na pamet Smile

prepovedanih je ubistvu kar veliko živil, ampak se kile kr topijo!!!
ne sme se jesti :
KRUHA, TESTENIN, GRAHA, SOJE, KORUZE, FIŽOLA, KORENJA, SADJA, SOKOV, MLEKA IN MLEČNIH IZDELKOV, ... (PAČ ZADEVE KO TKO OČITNO VSEBUJEJO OH)

LAHKO SE JE IN PIJE ; navadno vodo, mineralno vodo, kavo brez vsega, vso zelenjavo(razen iste zgoraj naštete), vse vrste mesa, jajca,

zdej pri meni je tako da sem vegetarjanka, kar pomen da s seznama črtam še meso, ribe. jajc ne maram, tko da vglavnem samo zelenjavo Smile

moram reči da sem se na začetku najtežje ognila sadju, ampak sem ga premagala!!! 5 dni brez sadja !! Twisted Evil

drugače pa xoxo bravo za kile! Smile happy 4 U cheers

xoxo



hvala ti:))
ej a je ful narobe če sm pojedla solato?n ker smmislna met vodni dan ker pač o vikendu rajši ne bi govorila...-.-

nirca

nirca

xoxo je napisal/a:hvala ti:)
ej a je ful narobe če sm pojedla solato?n ker smmislna met vodni dan ker pač o vikendu rajši ne bi govorila...-.-

pomoje ni nič narobe Smile če solata ni bla iz koruze, fižola, sira, makaronov.... pač nwem Smile

drugač pa... če se počutiš ql, pol je ql Smile jezt se ponavad kadar se prekršim žrem pa sovražim še doooolgo Sad

Kika

Kika

Jaz probam na dan pojest 200 kalorij,pokurit pa jih 500.
Teža mi kar leti dol Smile mam 55kg Surprised flower 2 kili v 3 dneh

Kika

Kika

Jaz mam problem.... pale

V četrtek naj bi bil zame post, ampak jaz cel dan brez hrane ne bom zdržala Sad plus tega še delam(pečem pecivo,torte,...)Kaj mi je dovoljeno jest pri postu? silent

xoxo



najedla sem se kot pujs. zredila za 2 kili v 1 večeru. ne morem bruhat ker so vsi doma. SRANJEEEEEEEEEEE

odvisno kašen post si zadašSmile)

Kika

Kika

Kako vam grejo kaj kile dol??

Važn da včer na šihtu nism pojedla nič, čeprav sem mela priložnost Twisted Evil sem se zadržala

nirca

nirca

Kika BRAVO !
jezt sm pa ugotovila, da če imam hrano skos pred nosom se je veliko lažje uprem Smile pa bolj ko me ljudje silijo manj je pojem Smile

dans mi je mami prnesla nekega čokoladnega medvedka... barni al kaj je že Smile in tko sestrca ga je prec pojedla, jezt ga mam pa še vedno tukej pred mano na mizi (v sobi). in me sploh ne mika!!!! (PA UČASIH BI UBIJALA ZA ČOKOLADO)

xoxo --> tko pa pol spoznaš tist čar samokontrole... če zdržiš si bogato nagrajen (reees bogato, do minus 4 kg v enem tednu!!!)
če se pa zaserješ si pa spet na začetku.... ampak sej ti bo ratal... ti si sam zapomni, da kar gre hitro gor bo šlo z enim dnevom posta tut dol Smile še kaka odvajala pa bo vaga - 3 kg kazala Smile

Kika

Kika

Jaz pa danes začnem s postom. Smile 24 ur samo na limonadi in zelenem čaju Wink +telovadla bom ko zmešana

Kstew

Kstew

nisem še pisala pod to temo ampak...tut jaz hujšam na ful in mi gre kr fajn dol.
18.3 sem še imela 56 kil, zdaj pa jih imam 53.7 kar je super, upam da mi bo kmalu uspelo prit na 50 bounce
we can do thisssss Very Happy

xoxo



nirca,hvala za vzpodbudo,zdle mam tak zagon-ne jem več SPLOH:D

waw,kstew,kako ti je to uspel?

nirca

nirca

BRAVO KRISTEW!!!! a ni fajn filing!!! ko sem jaz še mela vago sem živela za ta filing Smile

drgače pa, xoxo, kok se spownem ko sem se prvič tko počutila... ko hodiš po hodniku medtem ko se vsi bašejo z malco ti si pa misliš : Ha!! Jezt pa tega ne rabim!! Very Happy vsaj tko je bilo pri meni xD

Kstew

Kstew

Nirca in xoxo hvala za odgovor Very Happy
joj to je res fajn filing ko stopiš na tehtnico in je vedno majn kil, pol veš da se je trud poplačal Very Happy
Kile mi je pa uselo spravit dol tak, da preprosto manj jem kot prej, imam 4 obroke na dan, ampak z zelo malo količine hrane... zjutraj ko se zbudim najprej telovadim kakih 10 min (100 trebušnjakov, 10 sklec, 10 poskovov ali počepov), ker sem prebrala da je jutranja telovadba pomembna za to da se telo spodbudi k kurjenju maščob...potem imam obvezno vsaki dan zajtrk (sadni napitek ali pa kefir) za kosilo imam kako solato in meso potem pa še popoldne prigriznem kako suho sadje za večerjo pa pojem paradižnik in en rižev vafelj (rise cake). Pa tut trudim se da 4 ure pred spanjem ne jem več nič. Vmes pa tudi pijem ful dosti vode pa tudi kaki zeleni čaj si nardim, kr baje kuri maščobe... tak sem zdaj delala 5 dni in mi je kr uspelo spavit dol malo več kot 2kg...
Aya pa ta forum mi je tudi dosti pomagal, ko berem vse to mi da res veliko motivacije...sej ni tako težko, najhujši je prvi dan potem pa gre vedno lažje.
sunny

nirca

nirca

me again Smile

čist sem pozabila današnji dan opisat! biu je zeeloooo obarvan na temo hujšanja xD

najprej smo se u sql pogovarjal, kako je za to da shujšaš odvisna 80% prehrana in 20% telesna aktivnost. snov pri bajli, prva snov ki sem jo letos dejansko poslušala!! xD
pol pa še pri soci... a vest, da so baje da prov študije izvedli, ki dokazujejo, da imajo lepši ljudje več možnosti da uspejo v lajfu?? tko ni čudno da mi do sedaj ni veliko stvari uspelo ... Sad ampak bo kmalu Smile

pa še nekej se je dans zgodl... pogledov me je!!! pa ne, ne vem če sm hepi... nej vm razložim.

moj biuši me je pustu po pol leta, ker sem bila predebela. to je reku. no in po tem sem se (spet) resno lotila hujšanja, in dones me je spet gledou. ampak ne bom popustila... dejansko sem po tem ko sem vidla kak prasec je (po meni je menjal punce na vsak teden) se odločila da mu nekako vrnem... xD PA NE .. to se zdej tko sliš ko da sem ljubosumna, ma men res ni nič več do njega... vglavnem-dones me je spet gledov in ko sem enkrat ujela njegov pogled se mi je nasmehnu, pa sem samo odkimala in pogledala stran. haha! he is soo dead xD

PUNCE, ZA TO SE VAM SPLAČA HUJŠAT! ko ste na dnu, pomislite, kako boste vrnile vsakemu zlobnemu nasmehu in besedi, pa vam bo motivacija astronomno narasla!

xoxo



OO NIRCA TOLE JE PA NAJBOL VZPODBUDEN POSTEVEEEEEEEER:D
zdle sm pojedla por,kera budala,ga grem zbruhat.
pač js sm dons pojedla veliko skledo solate sfižolom in krompirjem pa še 100g milko,FAAAAK in sm tok časa bruhala doklr nism vsga in sm šla za 1 kg dol! grem zdej se stehtat pa probat neki narest s prokletimi kilami...

jessica123

jessica123

Nirca tko kt si rekla to di da res veliko motivacijo....usakic k hocm kej pojest se spomnm ljudi k so rekla d sm debela, grda in podobno....in pomislm kok mi bodo fous cez nekej casa in kok jim bo zou za usako besedo k s o jo rekl ...
I WON'T GIVE UP !
Very Happy Smile

Kika

Kika

Bravo punce Very Happy

Jutri moram na kosilo k babici silent to bo zopet eno ogromno kosilo + kaka kalorična sladica ahh Neutral
In jaz tako znani vlki jedec Razz pale

kile grejo tako lepo dol Twisted Evil opažam da me je manj Smile

lonely.whisper

lonely.whisper

men je pa motivacija to da bom zgledala lepš in lahko nosila lepše cunje se bolš počutila in bila bolj sproščena ko bom šla lahko ven itd.... za tiste ki so me pa kdaj užalili ali mi kaj rekli me pa prav boli qrac in prav gotove se ne mučim in ne trudim zaradi njih.mam občutek da če bi hujšala da s tem vrnem tistim ki so me rekli kaj slabega bi s tem u bistvu samo pokazala kolk mi je preveč mar do njihovega mnenja in se sekiram zarad njihovih besed in so itak potem zmagal.Ne vem jz tko dojemam to.zaradi mene če mam u njihovih očeh vedno tudi 300 kg mi je pa pomembno da sem všeč sebi(to je zelo težka naloga ker sem sebi največji sovražnik) in tistim ki so mi že tako všeč Very Happy

Kstew

Kstew

Jaz tut hujšam zato ker mi je ful všeč suha postava. Ful se zakon počutim ko malo shujšam in pol ko se vsedem pa pogledam dol je trebuh videt tak lepo ravn in ne visi čez hlače.

lonely.whisper

lonely.whisper

ja sj.če si suh paše vse če maš pa šlaufe je pa krneki meni praw zamori gledam kšne hude cunje in jz bi to nosila sam kje je point če mi je pol špeh vidt in brez veze res....

to poletje hočem nosit kratke hlače in top pa če crknem!
za zlobne zbadljivke se me pa boli k. me ne more nobena druga oseba pripravt do tega da bi se sekirala sj pa sama sebe tolik bolj clown

Kika

Kika

Opažam da me je manj skupaj,ampak posledično mam manj energije. pale čeprav sem samo nekaj kil komaj dol vzela silent mislim nadaljevat,ampak moram pogruntat kako se znebit te utrujenosti Mad

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 3 od 4]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu