slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

ENO-MESEČNO HUJŠANJE! Spodbujanje, poročanje o uspehih/padcih

+5
lonely.whisper
Kika
jessica123
nirca
xoxo
9 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 4]

Kika

Kika

Evo me Smile Jaz se vam jutri pridružim Wink

Trenutno mam 58kg No (pri 167cm)Nameravam prit tja do 49.


Sem trdno odločena in vem da mi bo uspelo Twisted Evil

jessica123

jessica123

Hejla Kika!
Lepo d ns je usakic vec Very Happy
Kok si pa stara?
Smile

xoxo



ej, a se sam men zdi al je forum res oživel?Smile)

kika: js sm z vsemi padci (tj.prenažiranje in NE bruhanje) v enem tednu shujšala 4 kile! iz skoraj 59kg na 55:) vem da je še zmeraj veliko,ampak nekej pa je:)

jessica123

jessica123

Use vec ns je to je ZAKOOOOON!
Very Happy Smile

lonely.whisper

lonely.whisper

nirca je napisal/a:ohh jezus- i had the worse day ever.

resno.
u sql je blo grozno- jedli so malco in sem imela na mizi jogurt, zraven sem pa gledala revijo. običajno mam tko nekej na mizi, pol pa vžem na skrivaj v kanto. in se obrne prva sošolka; "Neža, a spet ne boš jedla?" in se obrne nazaj in se cela grupa sošolk zasmeji. in pol slišim drugo sošolko ; "Če pa ne sme! a nisi opazila kakšna stegna ma zadnje čase?!" in se spet cela grupa sošolk zasmeji. madoniš, takrt sem hotla vstat pa jit iz razreda, še zmerej čutim kak mi je šlo na jok. ampak sem zdržala. po odmoru so me še vedno gledale izza hrbta in se mi smejale. neumnost... sej ne vem zakaj to pišem-> ni lihk najlepš. predzadnjo uro sem lihk šla v razred, ko me je sošolka usekala po riti. tista, ko se je prej ta prva zasemjala. "hahaha, in ti misliš, da boš tipom ušeč če boš taka al kaj? " in pol se ista grupa sošolk spet zasmeji , pol pa nisem več mogla zdržat. šla sem iz razreda in rekla razredničarki da sem bolna. seveda me je poslala domov in tukej se je šele pekel začel. jezt mam pod postlo škatlo. v njej so sladkarije, ki sem jih hotla pojest,a ampak sem jih raj dala v škatlo. no, ko sem pršla domov sem se ulegla na posteljo in se totalno scmerla. sploh ne vem, ampak kar naenkrat sem odprla tisto škatlo in požrla... ogromno. sigurno preko 3000 kcal. več kt dva tedna skupej! kmalu sem se zavedala, ampak nisem šla bruhat--> odkar hodim na solopetje si ne uničujem več glasu. no in zdej tukej sedim. ležim, se cmerim in skratka use skupej. zaklenila sem se u sobo in večkrat sem že slišala mami ko je trkala, ampak utihnem in misli da spim. uničla sem si vse. jutri mam definitivno post.
in najhuj? sploh ne vem, kako bom šla naslednjič v šolo! mami prav, da se lahko ob koncu leta prepišem, ampak do TAKRAT? KAKO MI BO RATAL? u sql mislim...

sry za tale moj spis... mi bo čiz ql tut če ga noben ne prebere.

how was your day?


men je to ful grozn brat.sm mislila da se to dogaja samo v ameriških filmih sam žal ko poslušam mlajše vidim da temu ni tako.

nirca

nirca

madoniš! najprej PUNCE PONOSNA SEM NA VAS!!!
zmerej več nas je !! Very Happy cheers Very Happy

XOXO čestitam za izgubljene kilograme!
lonely.whisper na žalost je tako... vsaj pri nas... če bom mela srečo se bom kmal prešolala... Rolling Eyes
tjasek 123 babice in mamice so strup za hujšanje,,.. mava iste probleme Wink
Kika živjo! dobrodošla, sigurna sem da si bomo skupeh utrle pot do uspeha ! cheers

drugače pa moj dan...
mela sem vodni dan, uspelo mi je. v ustih mam še vedno tist okus od včerajšne polomije in mi gre na bruhanje. zjutraj sem naredila 50 počepov, popoldne pa še 50. zvečer sem imela hip hop. tukej sem majčkn živčna, ker ponavadi sem do konca treninga bla že čist zmučena, danes me pa samo malo noge bolijo Suspect

se pa od učerej še vedno nekako pobiram... ves cuker ki mi je ostal pod posteljo sem dala bratu in ga je pojedu v parih urah... lol!

jessica123

jessica123

Ja, sej uem d mi hocjo dobr, sam naj mi ne vsiljujejo hrane kr moram bit suhaaaa......k d m nihce ne razume -.-

nirca

nirca

helow!
učerej nisem pisala kr me ni blo duma Surprised
tko da zdejle pišem o mojem dnevu v petek,

POJEDLA:
solato (s kisom in vodo).... 60 kcal
jabolko..... 60 kcal
2x čaj z mlekom....20 kcal

šla sem pa na sprehod za eno uro (hitra hoja).

dones pa ne kaže dobro... do kosila nisem jedla, potem je pa ta star naredu kosil in smo ga moral vsi jest--> pico. fuj. affraid

pa je par minut po tem ko je pristala v mojem želodcu že romala v wc. zej sam upam da se mi ne bo preveč na glasu poznalo Sad



kako ste pa ve preživele petek?

xoxo



mene zdej čez vikend ni bilo doma,tako da se opravičujem za zamudo;)

no jaz vikenda sploh ne bom komentirala,jedla sm kot prasica,same nazdrave stvari...dobila sm 1kg,bednoo-.-
zdejle sm pojedla mejhno skledo solate,okoli pol 5 ali pa 5 nameravam jabolko potem pa nič več. jutri me do 4 sploh ne bo doma tako da upam da bom samo pila pa doma pojedla npr jabolko, pojutrišnem bo sranje,ker bom domov prišla že okoli 1,in n ebom zdržala do 5 samo s solato,četrtek bo pa polomija da je večje še ni bilo,ker nimam treninga in šola se konča že ob petnajst do 1,tako da držte pesti punce:))

Kika

Kika

Js sem pa dons za zajtrk 3 kivije pojedla, potem pa zdejle za večerjo malo stročjega fižola Smile Ful sem ponosna nase, ker sem zdržala, kljub temu da sem danes pekla čokoladne muffine Very Happy

nirca

nirca

Kika je napisal/a:Js sem pa dons za zajtrk 3 kivije pojedla, potem pa zdejle za večerjo malo stročjega fižola Smile Ful sem ponosna nase, ker sem zdržala, kljub temu da sem danes pekla čokoladne muffine Very Happy
bravo Smile
meni tud ponavadi bolj rata ne-jest, če kuham... pa če dodajam extra ogromno cukra v določene stvari, tko da se mi že med kuhanjem zagravžajo Laughing pa še fajn igovor mam zakaj ne jem : sem že med kuhanjem jedla Very Happy

my day today ;

3 jabuke ...150 kcal
jogurt......50 kcal

mela sem pa jazz balet Smile

p.s. Mene zej najbrž nekej časa ne bo gor, kr nam nekej internet šteka in nism sigurna da mi bo uspelo priti vsak dan na forum No


drugač pa keep it up! luv ya ** cheers

xoxo



joj punce nujnooo! do 26.3. morm shujšat NAJMANJ 7kg! če jutr začnem z 1 jabolkom na dan mi bo uspelo? NUJNOOO JEEEE!
čist sem panična,ampak zdajle moram nujno pojesti še 1 skledo solate drugače bo ogenj v hiši,tako da... jutri bi začela, vsak dan 1 jabolko, če bi bla nuja do npr 3 na dan,ali pa 1 za kosilo pa por za večerjo. bi mi uspelo?

Kika

Kika

xoxo je napisal/a:joj punce nujnooo! do 26.3. morm shujšat NAJMANJ 7kg! če jutr začnem z 1 jabolkom na dan mi bo uspelo? NUJNOOO JEEEE!
čist sem panična,ampak zdajle moram nujno pojesti še 1 skledo solate drugače bo ogenj v hiši,tako da... jutri bi začela, vsak dan 1 jabolko, če bi bla nuja do npr 3 na dan,ali pa 1 za kosilo pa por za večerjo. bi mi uspelo?


Malo verjetno No odvisno tud od tvojega metabolizma...Probaj Zeleni slap (iz prehrane izloči vse OH, in do drugega mesca bi verjetno shujšala 7kg)V enem tednu pa malo verjetno

lonely.whisper

lonely.whisper

toliko hitro ne vem če bo šlo ravno 7 kg ampak lahko probaš mogoče se ti bo tudi manj kg poznalo...probaj Very Happy

nirca

nirca

za 7 kg mejčkan dvomim... se dapa veliko narest do takrat Smile

jaz sem brala prejšnjič nekej o dieti brez OH pa se mi zdi dost zanimiva... kake pol leta sem bila na njej, pa sem v enem tednu dejasnko zgubila 4 kg !!! pol sem pa naslednji teden majčkan guljufala (enkrat sem pojedla jabolko + korenje--ma ogromno sladkorja tko da se ga ne sme!!!) pa sm pol zgubila 1 kg. use skupaj 5 kg v dveh tedbih... tko da mejbi ti uspe!!! Smile
jzt moram tut se resno vzet v roke... zele ko bodo ta testiranja me bo kap zadela ko bom vidla cifro na vagi Sad

AYA, punce ne se pustit...take ko nas bodo prepričevali naj nehamo in ne vem kaj še vse samo ignorirajte, kot da jih sploh ni tu... ne jim odgovarjat pa bo <3 LUW YA ALL Smile cheers cheers

xoxo



jojj,js ne vem kaj bom:(( 26. mam kao sistematskega pa se bom nekak izgovorila,tko da bom ''se spomnla'' k bom pršla na good težo

dons nism še 0 pojedla,ampak bom zdejle solato mogla in to je sranje,ker si bom vseeeeee zasrala!
že ceu dan se mami name dere nej jem in mi prepoveduje stvari,js jokam... kaj bom zdej?Sad

ENAKO<3

lonely.whisper

lonely.whisper

hello držim pesti da bo šlo vse čimbolje skozi, joj zarad solate se pa res nikar ne sekiraj s tem si res ne boš zasrala!
vem kok ti je če maš poleg vsega še obremenitev tastare za vratom mi je težijo zarad hrane ampak zarad vseh drugih stvari tko da sem non stop živčna ampak bo že glavo pokonci I love you

probaj nekak se narest da si kao nekaj pojedla če se le da Smile

xoxo



hvala ti za tole,res me je razveselil:)))

sej sm uspela tko da mi ni blo treba pojest,in to je biu moj najuspešnejši dan-nič nism pojedla sam prsilla sm se da sm velik pila:) zjutri se je že poznal-spet sm na okol 55,to je še -5kg pa bo tko tko, ampak k pa pridm na 45 bo pa supr:))
kok vi tehtate pa kašne so vaše cilne teže?Smile

LOVE U<3

lonely.whisper

lonely.whisper

jaz tehtam trenutno 59 rada bi prišla do 45, ja, dolga bo....
moram se odvadit nažiranja&bruhanja ker me to sam vleče nazaj pri uspehu Evil or Very Mad vedno je tko nek časa uspeva in potem spet padem itd....

Kika

Kika

uff js nameravam prit tja do nekje 48kg.Trenutno mam 57, torej še 9kg Smile

xoxo



ej,js sm/sm bla na istm k vidve! mela sm tm 58-59kg,pa sm hotla na 50pridt,in sm se lepo lotla hujšanja 1 skleda solate na dan,jabolko (včasih tud 3!) pa pol še kšna zelenjava,sadje,pa če je bil slab dan grisini,ampak to samo takrat ko sm vedla da bom s treningom pokurla. no pa sm tko v 10dneh pršla na 55 pa še mal,ampak sm se čez vikend v termah zredila nazaj na 57-.- in zdej sm to uzela resno: učeri nism nč jedla,sam pol pa... dons: solata in tko sm bla čist zadovolna sam pol sm pa pojedla CELE grisine,k majo 400kcal. js sm skor umrla:( in sm šla VSEEE do zadne droptince zbruhat,in sm bla mičkn več k 1kg lažja,tko da pomoje bom mela zdle okol 56,se grem stehtat,ampak jutr pa res-samo solata! upam da mi bo uspelo:)

problem bo vikend,ko imamo cela družina skupaj kosilo...bom poskusla it npr s kšno prjatlco v btc pa bom rekla da sm pico jedla al pa v makdonalcu,sam nemorm to 2 dni zapored ker smo se že tok prekregal zarad hrane... grem zdej na tehtnco-ME JE ŽE STRAH:(

DRŽTE SE PUNCE,MI TO ZMOREMOOOOOOOOOOOO<3

lonely.whisper

lonely.whisper

pri meni so pa vikendi problem ker ponavadi pijem alkohol ki je sam po sebi kaloričen povrh vsega mi pa sproži lakoto ki je ne morem kontrolirat Mad
ja vem najbolj bi bilo da sploh neham z alkoholm ampak zaenkrat to ne pride v poštev Rolling Eyes tko da se moram potem čez teden odkupit Mad

xoxo



aja,no to tud zna bit sranje,čeprou js ne pijm...
js se zdle nalivam fruca čeprov vem,da ni ok,k ma tud kcal ampak sm ful lačna pa rajši to kt pa hrana...

lonely.whisper

lonely.whisper

hehe nared si limonado s kšnim sladilom še bolje k nima kalorij Very Happy
želim vsem uspešen vikend jaz se odpravljam zdaj ven pokonzumirat nekaj kalorij v obliki alkohola alien I love you

Kika

Kika

Tud js grem danes ven Razz Mam to srečo da ne pijem alkohola

Sem pa danes spila 1l limonade in pol litra rumenega čaja Smile Grešila sem sicer z eno musli rezino...polno cukra bljak Shocked Noč je še dolga da porabim teh 120kal.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 4]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu