slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

jaz in moja prehrana

+15
want to be skinny
bajsa :/
triki
betterthanthis
Peresnica
dVb
blabla
Karamela
fashion*SLAVE
Sanchiika
miana
Bejb
cookie
Judy
Mateja
19 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Go down  Sporočilo [Stran 3 od 3]

51jaz in moja prehrana - Page 3 Empty Re: jaz in moja prehrana Ned Maj 08, 2011 4:05 am

triki

triki

heii!!
mau poročanja o učerišnem dnevu.
zjutrism šla tečt in sm pretekla 5km. po sm se pa stuširala, pa pojedla mau ovsenih kosmičev z mlekom(100kcal). poj sm pa kšne 2-3 ure hodila, k smo šli na sprehod.
slediu je doma kosiu, sm pojedla mau solate, pa kuhanga korenja, pa kšne deset zrn riža (150kcal). poj sm pa še ceu dan odbojko igrala in nč jedlaaaaa!!!
very successful day!!!

52jaz in moja prehrana - Page 3 Empty Re: jaz in moja prehrana Tor Maj 10, 2011 7:30 am

bajsa :/



hej ,priporočam da se pridružiš temu forumu,bolj je uspešen (:

53jaz in moja prehrana - Page 3 Empty Re: jaz in moja prehrana Čet Maj 19, 2011 12:27 am

want to be skinny

want to be skinny

heeeei... sm pč nova na tem forumu
.. ja tut js bi rada shujšala visoka sem 153cm ( bl mejhna) pa mam 42,1kg stara sem 14 Sad

54jaz in moja prehrana - Page 3 Empty Re: jaz in moja prehrana Čet Maj 26, 2011 11:21 am

apia

apia

triki je napisal/a:heii!!!
sm bl nova tuki, pa me zanima, če se vam lahko prdružim??
stara sm 17 let, velka sm 165cm pa mam 54,5 kg... Sad
rada bi ful pršla na tm okol 50kg...
pa rabm ful vzpodbude. drgač pa nism tok pridnakt ve, k na dan pojem prb. 600- 700kcal, kar je prot vm usaj 3x več... Shocked
tko da upam, da dobimčim več podpore. jutr zjutri pa upam, da se mi rata spraut tečt, usaj 3km, upam... Very Happy

hei. mama neki skupnega. tut jz sem vlka 165cm in tut jz bi rada prišla na 50 kil.

kakšne trike pa ti uporabljaš??? kolko si že shujšala?

55jaz in moja prehrana - Page 3 Empty Re: jaz in moja prehrana Tor Avg 30, 2011 2:15 pm

kiki28



mATEJA....

POPRAVEK EN...

ZDRAVO HUJSANJE JE 1200 KALORIJ

TO POMENI CE CEZ DAN POJES ZA 1200 KCAL
IN PORABIS Z AKTIVNOSTMI 1200 KCAL.......ENAKO HUJSAJ ....KER SE TI HRANA NE NALAGA OZ. SKLADISCI V TELOSU....!!!

TKO DA NE RABS TOK VEC PORABT KALORIJ!!!

PA SAMO DA POVEM OBICAJEN CLOVEK DA OBDRZI TEZO IN NORMALNO FUNKCIONIRA PORABLJA OKOLI 2000 KCAL....!!

NE SE USTRAST PR TOKI VELKI VREDNOTI 1200 KCAL....

CE BOS PA SE NAPREJ DELALA DA BOS POKURLA VEC KOT PA POJEDLA...BO TVOJE TELO AVTOMATSKO SHRANJEVALO IN ISKALO ZALOGA .....KER SE BO POCUTILO DA JE V KRIZI ZA PREZIVETJE ....POJ PA PRIDEJO DNEVI K ZBASETE VSE VASE ....

TO SO TISTI TRENUTKI!!!

TELO MORA DOBIT DOLOCENO HRANLJIVO HRANO ZA ENERGIJO IN PROCESE KI JIH DELA!!

CE BO DOBILO TISTO KAR RABI....NEBO VEC ISKALO HRANE!!!

POJ SE PA NEBOSTE NAZIRALE!!!!



56jaz in moja prehrana - Page 3 Empty Re: jaz in moja prehrana Pon Feb 27, 2012 11:02 am

CuteMonster



Imam eno dieto, ki jo bom sprobala. Če kera želi vedet kak je ta dieta oz. kaj jem naj mi zasebca napiše, pa ji še vaje dopišem.

57jaz in moja prehrana - Page 3 Empty Re: jaz in moja prehrana Pon Mar 05, 2012 4:25 pm

jessica123

jessica123

Hej!
a bi se vm lahku tut jst prdruzla?
Sm zlooooo debela (65 kil) in bl mejha (164 cm ) in res si zelim d bi lahko zgubila od 15-20 kg.Manjka mi motvacije, tko d ce je kera za bi se lahku usak dan dobisvale i delile nasvete, kr jst sm nova tukej in nwm se velik o tem, sam si es zelim shujsat kr mamo junija valeto....
Very Happy

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 3 od 3]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu