slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Nova... :)

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Nova... :) Empty Nova... :) Čet Mar 22, 2012 3:22 am

tamyyy

tamyyy

Ojla!

Najprej naj pohvalm tisto, ki se je spomnila naredit ta forum. Super ideja! Drgač jaz sem članica forumov na Livejournal, sam pa je res kul da mamo končno enga tudi v Sloveniji.

No...ta form sem odkrila komaj danes in valda sm se takoj pridružla Smile
Stara sem 25 let in imam motnje hranjenja že 10 let.
Drgač pa študiram Prehransko svetovanje (ironija?) tko da upam da vam bom lohk čim več pomagala s svojim "znanjem".

Amm...kaj še? Visoka sem 175cm in mam trenutno 65kg - pujs I know. Moj cilj je prit na 57 do mojga rojstnega dneva.

Moja trenutna dieta: 500kcal na dan ali manj + vsaj ura fitnesa.

Ok...to bi blo zaenkrat use.
Fajn se mejte in stay strong!

Tamy

2Nova... :) Empty Re: Nova... :) Čet Mar 22, 2012 9:25 am

jessica123

jessica123

Heeeeej Tamyyy!
Dobrodošla ! Mene zanima kako si ti začela s hujšanjem d si ratala anoreksična? Jst hočm shujšat, nočm bit anoreksičnga la pa kej tazga sam me pa reees zanima? kr jst hujšam in mi rata pol po nekej časa pa popustim in dobim use nazaj ;(.....Maš kkšn nasvet kko začet?

THINK THIN! Very Happy Very Happy Smile

3Nova... :) Empty Re: Nova... :) Čet Mar 22, 2012 1:23 pm

tamyyy

tamyyy

Jz sm začela zmeri manj jest. Sej neki časa je full teško sam k se ti enkrat skrči želodec pa je čist izi...ker niti ne moreš pojest več tolk kot si prej.
Morš pa tudi mal gledat kaj ješ...se pravi nobenih neumnosti kot so sladkarije pa mastne stvari.

Če pa hočeš shujšat in pol obdržat težo pa morš sprement use. Se pravi da morš jest zdravo - full sadja in zelenjave polnozrnata živila, manj mastne mlečne izdelke in to 5x na dan..pa valda gibanje.
S stradanjem in takmi drastičnimi dietami zgubiš težo..sam pol ko spet začneš jest dobš use nazaj.
Upam da sm ti usaj mal pomagala...če te še kej zanima pa kr upraši Smile

4Nova... :) Empty Re: Nova... :) Čet Mar 22, 2012 4:23 pm

nirca

nirca

čist nor študij Smile

kaj pa si po končanem študiju? kje se lahko zaposliš? aa, pa a rabiš dobre ocene da prideš gor?

5Nova... :) Empty Re: Nova... :) Pet Mar 23, 2012 2:49 am

tamyyy

tamyyy

Itak Smile
Po končanem študiju si diplomiran dietetik.
lohk se zaposliš v šolah, vrtcih, fitness centrih, centrih za hujšanje, v promociji zdrave prehrane,...
Če pa hočeš delat z bolniki, npr. v bolnicam moraš it še dve leti na magisterij.

Zaenkrat ni blo omejitve vpisa, tko da nisi rabu neki full dobrih ocen.

6Nova... :) Empty Re: Nova... :) Sob Mar 24, 2012 3:42 am

fatbarby



Helllooouuuuuuu vsem Very Happy

Že na začetku se opravičujem, da bom to temo mal izkoristla, da ne bom nove teme odpirala. Namreč tud jst se na novo pridružujem temu forumu in se mi zdi zlo zakon, predvsem zaradi tega, ker ve punce tukej govorite tko odprto o teh “prehranjevalnih navadah“ in se vzpodbujate, ker pač nevem meni se dogaja da pač o tem nekak ne morš z nobenim govort kr pač te noben ne šteka in bi te sam obsojali, še majn da bi ti pa kdo pomagu, pač pr tem, da zdržiš pr nekem cilju.
Sama nevem če mam dejansko katero od teh bolezni.Res pa je da si zelo želim shujšat in pač včasih zdržim par dni z ful malo hrane in pol po parih dneh me spet kaj premami in se najem čokolade tak da mi je slabo in pol ne morem zdržat tega občutka kr je res ogabno in pol morem vse to zbruhat, kar je še bolj ogabno. Ampak zj sm se nekak odločla, da pač več ne bom jedla tega sranja in mi ne bo treba bruhat in se počutit grozno.

Upam, da mi bo uspevalo, dobrodošli vsi nasveti pri tem.

XOXOXOX


Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu