slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Shujševalne tablete

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Shujševalne tablete Empty Shujševalne tablete Tor Jan 08, 2013 11:48 am

tottaly_tot

tottaly_tot

Zanima me, če imate kaj izkušenj s shujševalnimi tabletami. Jaz sem danes začela jemat XL-S MEDICAL Carb Blocker, ki jih jemlješ pred obroki in naj bi zmanjšale absorpcijo ogljikovih hidratov za 2/3 in za 25% zmanjšale vnos kalorij. Upam, da to kaj deluje. Navodila sicer vse zagotavljajo, ampak to je treba jemat z rezervo. Pa tudi drage so precej, tam okoli 20 evrov. Jaz sem jih dobila zastonj Very Happy imajo še ene tablete za zmanjševanje apetita (XL-S MEDICAL Appetite Reducer) in za zmanjševanje vnosa maščob (Fat Binder), ki jih pa nisem probala. Drugače mam še neke tablete BioLipostop, naraven izdelek za vezavo in izločanje maščob, sem jih 2x vzela.
Če veste za kakšne, ki bi delovale, bi bila ful vesela če delite svoje izkušnje! Smile

2Shujševalne tablete Empty Re: Shujševalne tablete Tor Jan 08, 2013 12:53 pm

Germaine



hmmm, jaz ne verjamem v shujsevalne tablete, sem jih ze kar nekaj sprobala pa ni blo nobene razlike. to je en velik biznis, kr bodo vedno obstajali ljudje k bojo hotli lazje shujsat, zato se bo vedno sluzilo na racun naivnih in obupanih. je pa tud en velik nateg, kr nic od tega kar obljubljajo ni preverjeno s strani nobenih strokovnjakov ali institucij.
edine tablete ki bi rekla, da so imele nekaksen efekt so African Mango, o katerem je govorila Oprah in jih ful hvalila. malo ti zavrejo apetit (malo, ne pricakovat cudezev) in ce si na strogi dieti ti v dobrih dnevih omogocajo do 0,8kg manj na dan. jaz bi lahko z njimi ful shujsala, sam sm bla glih v obdobju ko sm zrla ko prasica, tako da sem vrgla stran 30€ skor za brezveze. so pa mal drage, najmanjsa jakost 2000mg stane 30€ s postnino, najvisja k najbolj pomaga, to je 6000mg, pa mena 45€ al celo 50€. pri nas se jih da sam po spletu narocit. upam da sm znala kaj pomagat Very Happy

3Shujševalne tablete Empty Re: Shujševalne tablete Sob Jan 12, 2013 4:07 am

tottaly_tot

tottaly_tot

Uau, to se pa zakon sliši - 0,8 kg na dan. Mogoče kdaj naročim... Ko bom malo bolj pri denarju Very Happy
Imaš pa prav glede tega, verjetno res bolj redko katere delujejo. Bolje hujšat po naravni poti.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu