slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

brez pointa....ampak usen :)

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1brez pointa....ampak usen :) Empty brez pointa....ampak usen :) Ned Maj 20, 2012 2:54 am

meee

meee

hi...tlele sm že dolg prjavlena...ampak aktivna na 2h drugih forumih Smile
no moja bulimija se je končno v red spravla...provzaprov se v moj živlene spet vrača ana.... kok sm tega vesela Very Happy .....in sm iz 76kg pršla na 67...tk da ja.... za 4tedne ni slabo Smile...ampak lahko bi blo velik bolše...jezna sm nase ker se nism bol potrudla Evil or Very Mad
no zdej pa do konca šole čakam da vidm 60...do začetka šole pa more bit največ 48 Smile
no...uglavnem..... minila so 3 leta odkar mam motnje hranjenja.... začel se je z ano, hitr šlo ma mio...in mia je ustrajala in me obupno zredila Mad Suspect
zdej kko so šle pa kile dol mi pa terapevtka, psihiatrinja, šolska psihologinja pa ravnatlca dijaškega doma...vklučno z mojo mtko grozijo da morm nehat hujšat.... kok so duhoviti...nevejo da sm šele začela xD kr misljo da luhka moj telo nadzorujejo... pač bom začela skrivat da sm shujšala.... no če niso 3 leta nazaj opazl da sm zgubla 10kil pa še zdej navjo Razz
no kakorkoli..... zadnč so mi rekl nej si predstavlam kakšno bi blo moje življenje brez bolezni...in nism mogla drgač k pa da sm se začela režat in jih vprašala kakšne bolezni.... zame je to način življenja... jst pa moja motnja hranjenja sva eno...kdor ne sprejme ane/mie ne sprejme mene in obratno... in nimajo pravice da jo ponižujejoo ker je sicer res ukazovalna, ampak je edina k ti zmer stoji ob strani...
no u glavnem tole je blo brez pointa....ampak mogla sm se razpisat, ker se mi neda učit...... smotana sm... xD
če ma kera kakršno kol uprašanje glede skrivanja mh pred starši/ al pa pred dohtarji/ oz. kakršno koli drugo vprašanje z veseljem odgovorim Smile
treba je delat use sam da ne grem v kuhno xD
tko da....uživite pa pridno hujšejte Smile
in ne pozabi:
BEING THIN AND NOT EATING ARE SIGNS OF TRUE WILL-POWER AND SUCCESS Smile

2brez pointa....ampak usen :) Empty zdravo Ned Maj 20, 2012 10:24 am

obupana



Ko sem brala tale tvoj post sem ugotovila da sva na istem. Namrec zacela sm z naivnim hujsanjem pol je pa to prerastlo v neki ciz drugega sprva sm ful shujsala in sm bla obsedena z ano umes so se mal menjavale dobe ko sm se prenazirala in pol da bi to popravla spet stradala telovadla, jemala odvajala.. bruhala nikol nisem.. skratka na zacetku sm shujsala 10 kg tako da sem mela ze skoraj popovno postavo na svojih 173 cm 53 kg zdj sem se pa nazaj zredila skoraj na prejsno tezo in jih mam 58 spet sem zacela hujsat upam da mi tokrat rata. pocutim se obupno kot kepa speha grozno... mam pa tut ta problem da so me starsi ze zdavnej dojel ker so mi enkrat najdl po predalih hrano tko da sem v p... in sploh nevem kaj naj...
pozdravcek Smile

3brez pointa....ampak usen :) Empty omajgad Pon Jun 11, 2012 12:47 am

cecilie



... okej, upam da je tole najbolj creepy forum možen. Ker kaj dost bolj creepy je že težko.

Wtf ženska no?

"jst pa moja motnja hranjenja sva eno..." wtf? Kaj pa recimo ti pa tvoja želja po tem, da bi bla enkrat sprejeta? A na to si pa že pozabla od vseh trapastih izpadov, ki si jih verjetn non stop maš?

al pa "BEING THIN AND NOT EATING ARE SIGNS OF TRUE WILL-POWER AND SUCCESS" od kje take pobiraš? Zakaj bi to blo res? Kaj pa, če so te tvoje motnje hranjenja glih znak, da si ful labilna oseba pa da se ful pustiš, da ljudje vplivajo nate pa te hitr przadenejo in probaš to kompenzirat, se ubistvu zamotit s tem, da se pretiran ukvarjaš s svojim telesom? Kao da ti je vseen, kaj drugi mislijo. " in nimajo pravice da jo ponižujejoo ker je sicer res ukazovalna, ampak je edina k ti zmer stoji ob strani..." wtf a je tvoja mama al kaj. To je sam kr neki kar si ti predstavljaš, ti pa prov gotovo uspešno uničuje telo. Všeč ti je, da nisi normalna, okej, to lahko razumem, ampak dej se zamisli -- za kakšno ceno? Kaj pa če bi recimo probala narest kej druzga, da bi izstopala? A si o tem premišljevala kdaj?

Oprosti, spravla sem se nate, tole ni prav. Ampak -- res ne razumem. Zakaj bi blo tok lepo bit koščen?
Me pa kr srce boli k tlele berem poste kako je ženska pojedla za zajtrk pol pomaranče in dva oreščka, prasica debela! Zakaj bi človk užival v trpinčenju samega sebe? Vse skupaj smrdi po enih resnih daddy issues ...

In ja, vem, kr neki solim pamet, ziher imam 80 kil pri 140 cm.

Lep pozdrav tudi vsem ostalim puncam tukaj.

4brez pointa....ampak usen :) Empty Re: brez pointa....ampak usen :) Pon Jun 11, 2012 10:30 am

meee

meee

zavedaj se da je bolezen eno .... moja pamet pa drugo....
v gimnaziji sm med pravdobrim in odličnim uspehom... motnje hranjenja so pa bolezn, k me dobesedno zavaruje pred okolico.... ne uživam v tem k se mučm, ampak ne znam drugač.... učim se počasi kako začet živet normalno...ampak mam pogosto svoje izpade:žri, bruhaj pa se reži.... ampak se trud,m da se bom nekoč sprejela...
in ja...pravilno si sklepala da vse upliva name.... se trudm da ne bi... ampak neuspešno... največji dosežk je da sm zadnč nekomu rekla NE,....sicer za brezvezno stvar...ampak napredk pa je Very Happy
in verjem da ni moja želja da bi izstopala... rada bi bla normalna.... in mi bo ratal.... dokler ma moja ˝prjatlca˝ motnja hranjenja še nadzor nad mano bo vaga pokazatelj dobrih in slabih dni...ampak verjamem da bom enkrat lahko brez občutka krivde pojedla kšno stvar Smile
jst vem da mi bo uspel,... mh mi je vzela že prevečč stvari... in še velikrat mi nadzoruje mišlenje (razvidno iz posta prejšnega).... ampak se pa zavedam da delam korake v prevo smer.... v pot ozdravljenja...
velikrat zaserjem, pa se prepustim ˝pijatlci˝ ampak jo počas izpuščam iz svojga lajfa Smile
nč ne soliš pameti... verjam k sm pršla na začetku mh na tak forum sm si misnla kaj hudiča se grejo... ampak na konc spoznaš da te punce zastopjo k drugi ne.... zakompliciran use skup če vprašaš mene...

5brez pointa....ampak usen :) Empty Re: brez pointa....ampak usen :) Tor Jun 12, 2012 8:00 am

JessyJ

JessyJ

Želja je le ena, biti suha in zato lepa. V mojih očeh bom lepa ko bom mela 50 kg, ko shujšam 5kg in takrat bom srečna. Ne želim bit manj ampak več pa tudi ne, to je moj ideal, ki ga ljubim in skušam do njega...zadnje čase sem se razočarala, ampak vem da je velik dejavnik za moj neuspeh, nenehno učenje zaradi izpitnega obdobja, ko pa bo to minilo, bom spet lahko poletela proti cilju, brez muk in težav in misli, ki mij jih ustvarja Mia (ki jo sovražim, bruhala sem pa le nekajkrat, zdaj pa ne več). Tako da sledite svojim ciljem, če so ti mogoči, ni pa ˝dobro˝ če je cilj takšna suhost, zaradi katere moraš darovati Miji ali Ani svoje življenje.

6brez pointa....ampak usen :) Empty Re: brez pointa....ampak usen :) Tor Jun 12, 2012 2:35 pm

cecilie



O, si odgovorla Smile Sm se bala, da sm bla nesramna ...

mislim, a se ti zavedaš, da je to vse skupaj, vse te misli, v tvoji glavi? Da ni resnično? Da je vse podobno ... nvem, oblakom na nebu, zapiha veter in odplavajo stran iz tvojga vidnega polja. Isto je s temi prisilnimi mislimi, ko zares dojameš, da so brezvezne, bojo počas nehale. (Ne mi na tej točki preveč ugovarjat -- si že kdaj probala? Tko za cca. eno leto al pa kej ...) Več je odvisno od tebe, kokr si misliš.

No, sej si lepo napisala, sam lej ... to, da tule na netu iščeš/-te potuho za nekaj kar pomojem itak veš, da je več al manj slepa ulica v lajfu, ti pa res čist nič ne pomaga Laughing Laughing Okej ve punce se "zastopte" med sabo v teh stvareh, mate podobne izkušnje ... Super, na ta način pa res ne boste mogle videt, da je use skupi lahko tud dost drugač ... Ker glavno je, da vidiš, da je lahko drugač.

JessyJ, seriously? "Želja je le ena, biti suha in zato lepa." scratch Okej, o okusih se ne razpravlja, ampak vseeno, dej nared si uslugo in se vprašaj, od kje pridejo ideali, ki jih ljudje mamo. Wink Rodimo se brez njih, ubistvu so nam na nek način vsiljeni, zato se ti pa tud telo upira ane ...

No kokrkol, js sm kle res vsiljivka Smile Tko da bodi dovolj, imejte se fajn, no pa mogoče se useen splača mal razmislit ... Sej vete, manj poudarka na lupino pa več na vsebino Smile Al pa ... nevem, če se vrtiš v enih začaranih krogih v glavi, se ponavad splača mal navzven se obrnit kot oseba. Okej, sej tvegaš in je lahko ful bedno, ampak en premik, spremembo pa useen prinese.

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

7brez pointa....ampak usen :) Empty Re: brez pointa....ampak usen :) Sre Jun 13, 2012 12:25 pm

meee

meee

jups... se zavedam... ampak bl k se trudm da bi spprejela da gre za bolezen pa da to delam ker se nečemu hočm izzognt... slabš je.... lih 1tedn nazaj sm zarad preveč zaužitih tablet prstala u boolnci.... še kr nwm zakaj sm to naredla.... dejstvo da nad sabo nimam nadzora me bo spravlo pod rušo ... -.-
ampak bo že...
lahko to vzameš k potuho.... ampak take punce k jih najdeš tuki so mi že parkrat rešile življenje... tk da... ja....

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu