slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Odvajala..

+2
JessyJ
Bajskaa
6 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Odvajala.. Empty Odvajala.. Pon Maj 02, 2011 6:34 am

Bajskaa

Bajskaa

Hejla Smile
sem nova tuki, zato še ne obvladam najbol usega skupi. Smile
Razlog zakaj sem se prijavla sem: panično želim shujšati, pa me starši nadzorujejo kaj jem in me silijo naj pojem do konca. Rada bi se zatekla usaj h bruhanju, pa nevem kje se kupijo odvajala in use to. Mi lahko gdo PROSIM pomaga? Lahko mi pošle tut zasebno sporočilo ker kokr sm rekla, ne obvladam še čist Razz

2Odvajala.. Empty Re: Odvajala.. Ned Apr 22, 2012 8:12 am

JessyJ

JessyJ

Odvajala lahko kupiš v lekarni: Portolak...lahko pa uporabiš svečke:)

3Odvajala.. Empty Re: Odvajala.. Pon Apr 23, 2012 8:10 am

tamyyy

tamyyy

Odvajala ti ne bodo nč pomagala, ker se hrana že prej absorbira v prebavilih.

4Odvajala.. Empty Re: Odvajala.. Pon Apr 23, 2012 1:39 pm

JessyJ

JessyJ

Ja, le nekaj malo odstotkov pripomorejo, črevo pač ne izsrka vsega...

5Odvajala.. Empty Re: Odvajala.. Tor Apr 24, 2012 12:06 am

Rain^^



odvajala niso niki zelo uporabna, ti pa priporočam da se staršem izogneš s 'sem že jedla' potem pa ko jih nebo v kuhinji malo brkljaš po njej, vzameš nekaj za jest neseš v sobo, 'poješ' in na skrivaj splakneš v WC =) pri meni deluje : D

6Odvajala.. Empty Re: Odvajala.. Ned Nov 11, 2012 1:41 pm

DreamIsland

DreamIsland

Hojla...
Jaz sem si kupla v ponedeljek odvajalni čaj...
Najprej si ga nisem upala spit, ker nisem mela pojma kdaj točno bo deloval, kak močno bo deloval...
Prvič sem ga vseen spila v torek, namesto cele čajne žličke sem ga dala samo pol..in ni blo čist nobenega učinka!
V soboto (včeri) sem si ga spet pripravla, dala sem si ga dve žlički... in čez 8 ur me je res kr fajn spraznal..
Ampak občutek sem mela da me ni čist spraznal in še vedno sem se počutla isto debelo ko prej... Sad((
A to sploh dejansko pomaga pri hujšanju??

Shujšat hočem že dve leti, prvič sem se poslužla pripomočka kot je odvajalo, čeprav sem že prej poskušala bruhat ampak mi nikol ni uspel...
Požeruhinja grda sm.

7Odvajala.. Empty Re: Odvajala.. Pet Nov 23, 2012 12:05 pm

Kstew

Kstew

Odvajala ti bodo pomagala, če si zaprta in imaš neredno prebavo. Shujšat se s tem veliko ne da. Lahko pa pomagajo v kombinaciji s hujšanjem, vrjetno pomagajo malo pospešiti izgubo kilogramov.
Žal, še vedno je najboljši ključ za izgubo kilogramov to da manj ješ in se redno gibaš (telovadba, tek, hitra hoja...)

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu