slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

ne podpiram anoreksije..

+6
Karamela
Tinuviel
Anica
dreiia
lala1333
betterthanthis
10 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 2]

26ne podpiram anoreksije.. - Page 2 Empty Re: ne podpiram anoreksije.. Sre Avg 04, 2010 2:43 pm

betterthanthis

betterthanthis

ženske zafrustrirane ...pejte pred ogledalo pa se smilte same seb no! Wink and have fun.

27ne podpiram anoreksije.. - Page 2 Empty Re: ne podpiram anoreksije.. Sre Avg 04, 2010 5:48 pm

Bulma

Bulma

@dreiia:
Mala osnovko nardit potem pa v tuš skladišče pometat, mislim da boš srečna če boš imela kaj za jest, kaj šele da boš tam kozlala na skretu.

28ne podpiram anoreksije.. - Page 2 Empty Re: ne podpiram anoreksije.. Čet Avg 05, 2010 2:20 pm

Karamela

Karamela

bruhica, do penzije bos v kanto pometla se vse svoje zobe in srcno upam da bos takrat koncno utihnla.

29ne podpiram anoreksije.. - Page 2 Empty Re: ne podpiram anoreksije.. Čet Avg 05, 2010 6:32 pm

dsafda



Nekdo je omenil, da ni vredno opozarjat in jih spodbujati k pravi poti?
Žal ima prav Crying or Very sad tistim, ki si rešitve ne želijo jim ni pomoči! a namen nas, ki temu nasprotujemo ni koristen tem ki si to želijo ampak zmedenim ki še ne vedo kaj bi in njihove neumne, brez smiselne objave berejo, da ne govorim o dietah, fatburnerih in seveda kcal! Sam imam tudi po 5000kcal pa imam čez celo leto krepko pod 10% BF (gre za disciplino in pravilni pristop do hrane in treninga) brez diet, brez nekih fatburneru…
Da ne govori o acidozi posledično ostalih obolenj…
Poudarjam če pomagamo eni zmedeni punci je dovolj rešili smo ji življenje !

Smile

30ne podpiram anoreksije.. - Page 2 Empty Re: ne podpiram anoreksije.. Čet Jan 27, 2011 9:33 am

Konxy



Tudi jaz ne podpiram anoreksije pa jo vseeno imam..
A mislite da mi je noro al kaj?
Da se vsak dan vstanem zjutraj, si grem šteti rebre in se derem OOO NOOOROO ANOREKSIČNA SEM FUL DOBR!
Ne, se vstanem zjutraj in si želim žile prerezat in se zdim sama sebi grda..

Dejansko pa tisti vsi tukaj na tem forumu ki nam hočete stopiti na žulj..
Verjemite mi, ne morete nam.
Ne vem za ostale punce, ampak jaz sem že tako ali tako zafrustrirana in obremenjena sama s sabo da me te izjave vaše niti ne ganejo.
Sicer pa vi vsi, ki mislite kaj to tralala hopsasa anoreksija gor, dol, komplulzivno prenajedanje, bruhanje..to je pač nekaj v tri krasne, brezveze.
Od tega, da smo fukjene itd..
Če bi se komu od vas vsaj približno sanjalo, kaj to pomeni.

Anoreksija je zasvojenost, je psihična bolezen.
Kot je lahko odvisnost od drog, od alkohola, od seksa, od tablet, od vsega možnega kar se spomnite, kar vam lahko uniči življenje.

Pa še nikogar nisem slišala, da bi rekel, kaj ta je ALKOHOLIK, kaj je fukjen v glavo, kaj mu ni jasno, debil, kako le more to početi sam sebi in svoji dužini ?
Ampak so vsi razumevajoči, naj se gre zdravit, nihče več mu ne ponuja pijače itd..
Tako kot čisto vse ostale zasvojenosti jo je treba zdravit psihično.
Ker je pač alkoholizem v sloveniji nekaj čisto normalnega ane.
Anoreksija pač ni. In ne zdravi se s hrano, daleč od tega, zdravi se kot se zdravi katerakoli druga odvisnost.

Nimam nič proti nikomur, vsaj ima svoje mnenje in ga ima tudi pravico izrazit.
Ampak ne se delat norca prosim iz te bolezni in iz nas, ki smo ji podlegli..
Sploh ni zabavna zadeva tako kot marsikatera druga odvisnost tudi ni..

Jaz osebno imam v glavi to bolano prepričanje, da če bom suha, bodo vse moje skrbi izginile. Edina stvar, ki jo trenutno lahko nadziram je moja teža. Vse ostalo razpada..

Sedaj pa me lahko popljuvate.

Au revoir

31ne podpiram anoreksije.. - Page 2 Empty Re: ne podpiram anoreksije.. Čet Jan 27, 2011 9:42 am

Konxy



Pa še nekaj..
vsi povezujejo anoreksijo z neko samopodobo in da si sam sebi všeč itd..

Kar nima dejansko nobene veze s tem.
Gre samo zato, da se nekateri z zelo krutim življenjem včasih ne znamo spoprijet
kot bi se mogli..
In se omamljamo z odvisnostmi.

npr. nek povprečen pivec ima slab dan, se napije, ima zopet neke težave, se napije..in potem je svet lepši. Je zadet.

In avtomatsko dobi človek občutek, da alkohol rešuje skrbi. In imamo problem.

Anoreksija pa tudi..sta se moja starša ločla( sem bla kr fajn debela takrat)
In sem začela razmišljat, jaz sem kriva, mogoče, če shujšam bo bolje.
In sem shujšala, dobila fanta, začele so padat desetke na faksu..
WAU!! Sam zato kr sem suha? In sem hotla bit še bolj suha..da bi ble stvari še boljše.

Za vse ki še po vsej tej literaturi in vsem kar je napisano o tej bolezni, nimate za burek.

Ena super knjiga tudi obstala.. Sanj Rozman : Sprememba v srcu.
Toplo priporočam vsem.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 2]

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu