slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

moi-- my world **

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1moi-- my world ** Empty moi-- my world ** Sre Nov 30, 2011 1:50 pm

moi



Ni lahko,… ni lahko preživet v tej džungli idealov, zatiranja čustev in podpiranja nezdravih poti do cilja… ampak drugač ne gre. Razumte me, moj namen pisanja ne bo thinspiralen,.. pišem zato, ker enostavno ne morem več, use se mi zdi brez smisla in nikakor ne najdem poti ven iz tega.
Pred parimi leti sm blat ko kt usaka ta druga na temu forumu. Ne pretežka, daleč od prelahka,.. po pravici povedano se sploh ne spomnem več, kaj je bil glaven razlog, da je smeh zamenjal brezizrazen obraz moje misli pa okupirale številke,… številke na tehtnici, kalorije, maščobe, procenti… prosim vs, vse ki tole zdele berete, pejte dol s tega foruma! Najdite forume o zdravi prehrani,, športu,.. ne naredte enake napake kot sem jo jaz… ne pustite, da hrana da zavzame vaše možgane… use tiste, ki se vam je pa to že zgodil, me pa upam da razumete… najte si pomoč, in se začnite cent… men je dal ta nasvet psiholog pred leti… kaj bi dala, da bi se vrnila v tiste cajte in ga upoštevala! Mogoče potlej nebi takole sedela pred računalniku in se sekirala zaradi 150 kalorij ki sem jih danes pojedla… mogoče bi bla zdele s prjatli, se zabavala, mogoče bi pila alkohol ne da bi se obremenjevala zarad OH-jev v njem,…
Zame je prepozno,… usak dan ko se zbudim si želim da se nebi. Nekaj mi pravi, da bo jutro, ko ne bom odprla oči kmalu tu,… po eni strani komaj čakam…
Prosim te, tebe ki to bereš, ne dovoli si da te hrana ubije!

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu