slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

safe food - pregled hrane ki jo lahko jemo brez skrbi

+2
lucya
Christine
6 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Christine

Christine

Punce, dajmo tukaj pisat hrano ki jo lahko jemo brez skrbi da bi se nam kje kej poznalo... Da bo vse na enem mestu, a razumete Very Happy

Moj prispevek:
- ledeni caj SOLA LIGHT (ful ima malo kcal -1.4kcal/100ml, torej ce spijete liter ste zauzile 14kcal, kar je skoraj nic kalorij), ko bom sla v trgovino ga kupim in prepisem sem)
- redbull light (za energijo...)

Ce je katera v sluzbi mogoce, ji lahko tiste male juhice pridejo prav. So male vreckice, izberite tisto s fritati. Zelo malo kalorij, in nasiti!!!

Za obcasno: skuta. Baje najboljsa tista "Zdravo zivljenje" iz Mercatorjeve linije. Ima 70kcal/100g, ce katera najde kaksno lazjo, se priporocam da napise sem.

Pa menda KISLA REPA da je tudi primerna. Ne vem natancno kok kcal ma, nima jih prevec, zelo malo pravzaprav.

lucya

lucya

cocacola light/zero......rešuje me ko mi zmanka energije pa nč kalorij.....
riževi vaflji....sicer nevem koliko kalorij točno vem pa da zelo malo....

Christine

Christine

Pa si sigurna da je ta cocacola res okej ce naprimer stradas cel dan. Ne vem js mam take zadrzke proti tej cocacoli, nekak skor ne morm vrjet da res nima nc kalorij in da te nc ne zredi...

nina

nina

Kozarec coca cole light al pa zero ima 2 kcal, rižev vafelj je 30 kcal, zeliščni čaji prav tako 2 kcal, krožnik juhe 14 kcal, solata 14 kcal, sadje je vse od 10-65 kcal odvisno kateri, kumara 7 kcal, korenje 15 kcal, jogurt 1.5 53 kcal, maline-spadajo pod sadje vem ampak je fascinantno imajo po 1 kcal prav tako borovnice, sok iz rdeče pese 48 kcal,... Dost je tega...

lucya

lucya

noup cocacola light je brez kalorij....je pa res da ni zdrava....Very Happy.....jebeš zdravje? scratch

nina

nina

Napaka... Coca cola light ima 2 kcal na kozarec. Če ne vrjamete kupte pol litrsko flaško pa bosta zapazile da ta pijača ima kcal... Ne zajbavam se! Res jh ma. Vse razn vode ima kcal... Coca cola pa ni voda!

*bad girl*

*bad girl*

te riževi vaflji so še kr redilni...en ceu tist paketk ma 384kcal...

pia...

pia...

ja sam jih je dost v paketku.. js vem da mam pol paketka dost za ceu dan , sploh ce pijes zravn ko jes vafelj, ko se ti poj napihne v zelodcu. tko da znese poj to vse skupi cca. 200 kalorij na dan, kar pa ni tok slabo Smile

Christine

Christine

No zdele sm kupila Cocacolo ZERO.
Na embalazi pise: 250ml/1kcal. Za 100ml pa: 0.2kcal

Ah js jo bom pila obcasno... Ni dobra za zdravje, ma kaj se vse ni dobr pa delamo lih to. Pa fajn je cocacola ker mene mehurcki tko napihnejo da sploh ne cutm lakote vec.

Christine

Christine

Sm kupila riževe vaflje, neslane, en ma 25 kcal. Tko da, za trenutke slabosti bo tole kr OK, poješ enega ali dva, zaliješ z vodo in voila! Twisted Evil

Bejb



uf fajn tale tema. Very Happy
Pa pomojem da kdr si lačn pa si že jedu je najbol ful vode spit tok da skor bruhaš.Pol si tok sit da nemoreš jest. Very Happy

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu