slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

sok in vata

4 posters

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 2]

1sok in vata Empty sok in vata Tor Dec 14, 2010 1:38 am

cipi7



vato jejo manekenke veš, zato pa so lahk tko suhe. pa vata ti zapouni želodec da ne čutiš lakote. sam lej, ne prakticiraj, ker si sam uničiš želodec. js sm tudi nehala s tem.

2sok in vata Empty // Sre Dec 15, 2010 2:52 am

ZaZa_WNB_sceleton



aa hvala hvala Laughing nebi se tega lotla k mam že tko bleme iz prebauo Mad

3sok in vata Empty Re: sok in vata Sre Dec 15, 2010 4:25 pm

Canka

Canka

Glede tega pa prvič slišim... od kje sploh ideja?? pa kaj ti vata v želodcu oziroma ko se prebavlja naredi..?! ni mi jasno kako se sploh prebavi scratch

4sok in vata Empty Re: sok in vata Sre Dec 15, 2010 10:11 pm

cipi7



vata ti nič ne naredi...NIČ, sej v tem je point da to manekenke jejo, zapouni ti želodec, torej nimaš filinga lakote, ampak je totalno nehranljiva, torej se nemoreš zredit itd....

ampak res pa je da če bi biu skos na vati bi te prej al slej tok pobralo da nebi mogu stat:)

5sok in vata Empty Re: sok in vata Čet Dec 16, 2010 1:38 pm

Canka

Canka

Ja sej vrjamem... Čeprav sm že tko notr v bolezni, za to še nism slišala.. Hvala za inf. ne vrjamem pa da bom v to šla. Kako se lahko sploh prežveči in pogoltne??!
Joooj, ful bi rada shujšala sam nevem, raje nič ne jem, z vato pa..hmm, mogoče bom probala no... kej rečeste? scratch

6sok in vata Empty Re: sok in vata Čet Dec 16, 2010 10:26 pm

cipi7



mah ne probat vate jest, je brezveze lej.
povej mi kaj pa ješ sploh na dan?

7sok in vata Empty Re: sok in vata Pet Dec 17, 2010 4:08 am

Canka

Canka

Ma jst če se le da nč!! Mam bulimijo in hkrati anoreksijo.. tko da jem fuuul in itak gre vse vn... Drgač pa nč skori. Pa ti?

8sok in vata Empty Re: sok in vata Pet Dec 17, 2010 7:49 am

cipi7



js sm se kr pobrala, zdej jem prepečence pa solatke, tko recimo za malco jem prepečenc pol popoudne pa solato, pa nč se nism zredla zarad tega. probi še ti, da pač majn ješ, pa neredilno hrano, pol ti nebo treba vsega vn spravlat.
sej vem da je težko na začetku se recimo odrečt če praviš da ful ješ, sam se da če maš voljo, pa glede na neredilno hrano boš suha, pa še energijo boš mela.

9sok in vata Empty Re: sok in vata Pet Dec 17, 2010 8:02 am

Canka

Canka

Jaja vse to vem kaj bo mogla in kako, sm bla že pr psihologinji, sam ni blo nč bolš, zdej pa čakam za it v Ljubljano, druge ni. Dokler čakam, ko sem doma, se poskušam vsaj malo zadržati, a enostavno ne gre in ne gre. Če se odločim za en grižljaj je zame že konec, takrat grem do konca... Pamet mi govori eno (kar je prav-kar bi mogla), glava mi dela pa drugo (kar nebi smela). Nisem dovolj močna da bi prenehala, zato zelo trpim, ker trpijo zaradi tega tudi tisti ki me majo radi in mi ne znajo pomagat... Tako globoko sem že v tem, da se prav bojim, da ne bom pršla iz tega vn.
Sem pa vesela zate, da ti gre na boljš, glede na to da si rekla da si visoka 180cm in si mela 45kg..to ful premalo, kolk jih imaš zdej?
Pozdravček

10sok in vata Empty Re: sok in vata Pet Dec 17, 2010 10:41 am

cipi7



zakaj čakaš za v ljubljano? mislim kaj bo v ljubljani? hmmm zdej mam kakih 50 kg, pa se tut bolš počutim.

11sok in vata Empty Re: sok in vata Sob Dec 18, 2010 4:44 am

Canka

Canka

V Lj grem na zdravljenje...

12sok in vata Empty Re: sok in vata Sob Dec 18, 2010 6:15 am

ZaZa_WNB_sceleton



amm mene so u Polje zadnič pelal No -.-'' krneki k ti itq noč nouga ne puve...uturja ti neki u glavo d si presuh kokr usi ustali >.> učeri govorila z mojo fr o vati...ona je bla na tem pred neki časa pa ma še zdj use uničn...ne it na to...raiš si zmiksi kkšno zelenavo alpa pij čaj alpa kkšno neslatkano turško kavo...vata sploh nwem če se prebaula.Js bom rajš ustala na stradanju kokr vati.zjutri k se obm pa pogleadala u špegu bo pa spet affraid xD

13sok in vata Empty Re: sok in vata Sob Dec 18, 2010 6:26 am

Canka

Canka

Ja sej ti vrjamem, jst bom pa useeno šla, kar bo, pač bo... vate še nism probala, pa tud nevem če bom, rajš sam čaj pijem pa vodo. Sm tko globoko v tem da tud če mal zelenjave pojem sm že v bulimiji, tko da.. Ful sm žalostna, sama sebe uničujem, rada bi še bolj shujšala čeprou mi vsi govorijo da sm presuha..mah, zame je life končan se meni zdi..

14sok in vata Empty Re: sok in vata Sob Dec 18, 2010 2:09 pm

cipi7



ni končan lajf zate, sam ne se udat. kolk si stara?

15sok in vata Empty Re: sok in vata Sob Dec 18, 2010 3:46 pm

Canka

Canka

seveda je končan, razmišljam o samomoru... stara sm 23 let. zame ni več prihodnosti, jst grem...

16sok in vata Empty Re: sok in vata Sob Dec 18, 2010 10:38 pm

cipi7



glej, 23 let si stara, še celo ževljenje maš pred sabo, nesmeš rečt da je končano, poleg tega je tvoj organizem še mlad, ima zmožnost obnavljanja.
čisto te razumem da je spopadanje z boleznijo psihično fuuul izčrpjujoče pa da bi res blo lažje končat vse skupi, ampak ko boš prišla do točje ko boš premagala polezen (vem da si zmožna) se boš ozrla nazaj in boš mela dober občutek da si nekaj naredla zase, nekaj ti je uspelo. verjemi, ne obupaj prosim. tudi tu na forumu ti bomo punce stale ob strani!!!!

ali imaš podporo od staršev, prijateljic....?

17sok in vata Empty Re: sok in vata Ned Dec 19, 2010 11:00 am

ZaZa_WNB_sceleton



cipi7 je napisal/a:glej, 23 let si stara, še celo ževljenje maš pred sabo, nesmeš rečt da je končano, poleg tega je tvoj organizem še mlad, ima zmožnost obnavljanja.
čisto te razumem da je spopadanje z boleznijo psihično fuuul izčrpjujoče pa da bi res blo lažje končat vse skupi, ampak ko boš prišla do točje ko boš premagala polezen (vem da si zmožna) se boš ozrla nazaj in boš mela dober občutek da si nekaj naredla zase, nekaj ti je uspelo. verjemi, ne obupaj prosim. tudi tu na forumu ti bomo punce stale ob strani!!!!

ali imaš podporo od staršev, prijateljic....?

ejj se strinjam....cau lajf je še pred tabo,pomisl kaj use boš še dužvela...js sm tud u samomoru že razmišlala...pa praši se zkj? kaj maš ti ud tega.Bot močna,ne se dt...smisu lajfa je to d se burimo..ubistvu je to skoz u lajfu...skos se morš in ne pustit d te karkol unič...wrjem use kle na forumu (usejsemizdi) se uidmo debele...inn usaka ud ns si je že misnla d je konc...pa če pugleaš use to pa kok smo močne...ustan tud ti...stujim ub strani tud je

18sok in vata Empty Re: sok in vata Ned Dec 19, 2010 11:07 am

Canka

Canka

Pupe, res sem va, hvaležna d me razumeste , sploh pa ker mi spojiste ob strani, to me mal dvigne gor. A veste kolk poslovilnih pism sm že napisala, sam vedno se je zgodilo tko, d sm si rekla-.."ne, zaradi drugih se bom potrudla, ne smem bit tko egoistična".. starši mi kar stojijo ob strani, fant tudi, čeprav si mislim da bi biu srečnejši brez mene, pa naj si dobi pametnejšo in resnejšo punco od mene ker si res zasluži.
Jst še vedno mislim, da sem si življenje zafurala in mi noben ne more več pomagat.. Samo še na hrano mislim, kako bom žrla in bruhala, samo to.. ko pa nisem sama doma, ne jem nič! Preveč sem v tem, ne morem si sama pomagat, tako sm obupana da res ni.
Rada vas mam in zelo cenim da mi stojiste ob strani in tud jst bom vam, kakrkoli rabiste, za mnenje, pogovor, karkoli!! Lp

19sok in vata Empty Re: sok in vata Tor Dec 21, 2010 11:43 am

Canka

Canka

Vas pogrešam... Sad

20sok in vata Empty Re: sok in vata Tor Dec 21, 2010 11:09 pm

cipi7



nesmeš gledat na to kar delaš da si si zafurala življenje, iz čisto vsake stvari lahko prideš če imaš voljo. samo to je pa pomoje najtežji del, se prepričat v tem primeru da ne ješ tolk ampak normalno. Kaj a s športom se ukvarjaš? recimo kak fitnes bi lahko če ga še ne, pa tudi nikakor nebi bla debela al pa se sploh zredila ob redni vadbi.
Veš kaj me zanima če morda veš, kako pa izgleda zdravljenje?

21sok in vata Empty Re: sok in vata Sre Dec 22, 2010 10:30 am

ZaZa_WNB_sceleton



Ejj js sm tuki teb ub strani uedno xD ne razmišli tko glede tvojga fanta ma čiz pametno punco sam mau narobe je začela razmišlat in glede na to d ti stuji ub strani tud pr taki situaciji bod še bl vesela...moj me je udjebu inn je reku d sm presuha kaj bo on delu iz palčkami a že dan prej mi je guvoru d ljubi mojo usebnost...usebnost moja rit =P če bi biu on bl veseu brez tebe wrjem bi že zdauni se nehu s tem ukvarjat...Kok si ti drgač stara? pa izz kje si?...namest poslovilna pisma raiš uzem list in si zapisuj cilje...kok si pa visoka pa kile? (ferbc,sej uem Wink)
Ne trud se zrd drugih trud se zrd sebe....js sm bla u pudobni situaciji...mau predn bi se fuknla pred vlak je u lukalu zravn začela igrt moja najlubša pesm ud Rihanne...spomnla sm se kaj je njej ratal u lajfu pa d sm uedn guwurila d hočm d mi rata kokr je njej (pč upam neki d bi bla peuka xD) pa kok je ona starej ud mene...rekla sm si če lahka ona zkj pa nebi tud js? xD probi neki pudobnga....če rata njim zkj nebi tud men =D pugrešam...&pazi nase :*

22sok in vata Empty Re: sok in vata Pon Jan 03, 2011 7:08 am

Canka

Canka

Po doooolgem času se vam javljam, bla sm na netu usak dan ampak ni blo nobene volje pisat, ker sm brez volje za vse.. Danes pa sm se odločla. Prvo kot prvo želim usem vam polhno optimisti in lepši pogled na življenje in čimveč volje za življenje (kar želim tudi sebi, ampak... Sad )
Glede zdravljenja je tako, da si 14 dni tam, nimaš izhoda domou, pol pa usak vikend lahko greš. Nisi pa zaprt, maš baje tud prosto. Zdej pa nevem kako je to mišljeno, ker sm tud jst bolj slabo obveščena. Vam bom sproti javljala!!! Karkoli vas bo zanimalo, saj smo skupi u tem..
Stara sm 23 let, sm iz Ng, visoka 163cm in mam (zdaj) 41kg, najmanj sm jih mela 37...
Ampak hujšam, HUJŠAM!!! zdej se zdim ful debela, k sm šla neki kg gor in sm zlo slabe volje.. Ni kej, shujšala bom!! Se mi zdi da že nakladam.... Pupe, rabim vašo podporo!! Pišite!! Pozdravček*

23sok in vata Empty Re: sok in vata Ned Jan 09, 2011 2:42 pm

ZaZa_WNB_sceleton



hejŁa¨!
Tud js se jaulam po dougm času...bla na zdraulenju... ma nimajo pojma >.> zredil so me tm umetno stari fuj zdj sm pa usa margarinasta -.-'' bjak nmorm se gleat >.< ojeej zdj se počutm kle ka utrok mau sm mlajša xD ne hujšat...lepa si pa suha...to je use kar morš vedt...bod zadovolna iz sabo.Nuben ni popoun..ti pa si ! xD ta zmaga uedno...ma jezna sm nase kaka sm pol pa probavam druga spraut u dorbo volo -.-'' bod vesela da nisi margarinasta pa da ne visi dol špeh iz tebe ko iz mene -.-'' čeraj domou pršla...zdj sm usa zmatrana ko tm mi ni blo trea nč delat...duma pa pumivam pusodo,kuham (>.>),sesam...za use...in sm čist zmatrana ko sm mn jedla kok tm in pol se še u špegu gleam in se prašam kak sm lahka štle pujs >.> in nejem pa mn jem dl se zdim sama seb debela >.> dons sm pa dubla en šejk ud prjatlce ko ti metabolizm uredi in ti pumaga shujšat...inn ga js zjutri popij,ne rabm kave...pa take gluposti kok kao hujšaš iz tem...gleam kalurije pa uidm jih tm mau čez 200...ma u koš je šlo...50 mi jih je stah pujest...200 >.> in sm čiz down ko nwem kaj nj delam...ejj sam reč si te besede in ne hujšat: Nuben ni pupoln...razn mene :'D !! to mene pumiri pa si duvulim kak koščk mandarine vržt u usta xD....karkoli rabiš js sm tukaj ub strani & ja mau sm se tud js klele pujaukala brez zamera Razz uživaj lajf..žviž ga enkrat škoa je pit slabo vino ker je lajf prekratk >.> nwem ke sm to slišala...? xD mej se
mwa <3 luff ya

24sok in vata Empty Re: sok in vata Sre Jan 12, 2011 8:55 am

Canka

Canka

Ojla, lepo da si se jaula, mal mi prosim več povej kako poteka to zdravljenje tam.. hranjenje, dejavnosti, prosti čas, pogovori...? Za sebe itak vem d mi ne bo nč pomagalo k sm že prou preveč v tem in zato tud vem kaj me čaka...GROB prej al slej, k se ne morem ustavit mislit na hrano kako je dobra (mmmmm...) in pol use zbruhala in se nažrla odvajalnih in shujševalnih tablet. Še dobro d sm zdej staknla gripo in nimam okusa in tud apetita ne, zato mi hrana nč ne diši, ma videz ima ša še vedno lep!! Ne razumet narobe, raje bi bila zdrava, ne imela gripe, ne kur*** bulimije in anoreksije... da bi spet živela tako kot učasih, ko me ni brigalo kolko kalorij ima kaj. Jst če začnem eno sadje jest ali zelenjavo-je že konec, že pomeni da bom bruhala pol, zato se prenažrem. Če pa čez dan nimam te priložnosti, čakam na večer ko gredo usi spat in pol ponoči žrem in zbruham u eno pvc vrečko za smeti in drug dan vija.... grozno je res, grozno, sama sebi se tako gnusim da res ni. nobenemu ne priželim tega. kaj bi dala da bi se spet vrnila v staro življenje, ko nism gledala na kalorije in suhost...
p.s. sedaj imam 40kg (163cm)
Lupčka vsem***

25sok in vata Empty Re: sok in vata Pet Jan 14, 2011 10:38 pm

ZaZa_WNB_sceleton



Njoh njoh hejla Very Happy
Js sm pujs Very Happy jem čokolado ;$ haha neki je trgat začel...am drgač ne hodt ke...nočš itt >.>k***c ud ovce je tm :'D js sm se zdela sama seb margarinasta ko sm nazaj pršla....drgač je tm tko ful u izi xD delajo iz tabo ko iz jajćno lupino :'D sam morš jest -.- pa maš dost prosa časa sam vn nsmeš pa če se zadušiš >.> lahk maš tud ubiske..je tm en cait ko ga maš d pride k teb mau familija...sam mene ni šou nuben pugleat >.> support pa tak....ne it ke >.> najgolš bi blo d nrdiš tko ko js in se zrediš ko pujs pa ti bo čist useen Very Happy uzamš eno XXL čokolado Very Happy, jo udpreš in jo celo pužreš nedabi gledala kalorije in si mislš d to ni nč...in itq tud če bo da se bo ukol tebe sam ena zaščita pre zunanjim svetom nabrala alpa take gljuposti...no skratka ješ use kar vidš in si rečš d to nima kalorij in uživaš u mumentu in zaživiš prvič u lajfu in se nažreš in ješ use kar si kdaj hotla....blababla glupo >.< kr jem neki nwem kaj se mi dugaia O.O pč misl si d se nmorš zrediz ud tega...ker se resno nmoš xD pol pa pu parih dneh jej nurmalno Very Happy IGNORE ME ! I HAVE MY MOMENTS (OF LAUGH)! haha reč si debela sm pa kva (O.O čprou nisi)
okej ne resno...žeto da priznaš d maš prubleme je ful velk kurak xD ti nboš rabla kšnga XL psihiatra alpa kj k si pametna punca se boš lahka zrihtala sama...če mislš d ti bo laži tm prou...sam vn pridš ko en velk zanikrn pujs >.> usaj tk se zdiš sam seb -.- alpa jej za začetk ulužene gobe xD kr več purabš za njih kokr pa puješ Very Happy lahka jih puješ 6 kil pa boš nakonc eno shujšala...sam ne mi tok pretiravat !
noo uživej in jej ker si lepa in maš en lajf...pa lajfi ga na pouno xD
xoxo <3 ya

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 2]

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Similar topics

-

» sok in vata

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu