slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+80
xoxo
kiki28
nanja
Leanja
nirca
aj88
EnaNormalna
bajsa :/
dark skeletal doll
Kay
cat
Dede
-naima-
Sanchiika
ceedevita
100jc
Acer
Thinspiration <3
tara25
mat579
mojcabulm
TheoTheCrusader
Bulma
netopirka
palačinka
fashion*SLAVE
Tinuviel
betterthanthis
dreiia
mojcamojca
Karamela
specialgirl
Bajsa
TheOne
bioterror
ThinkThin
strgano
180cm100kg
SUHE PUNCE SO GRDE
Ziga
NOTNORMAL
doof
MesniNarezek
Nejc
Alexx
vistefuknene
Winona
dVb
cookie
SCORpia
Edina normalna
Mateja
Jerkyca
Sundays
pikoo
Aggy
miana
Anči
Judy
Lucian
broken
piikaa
lieve.
Ninchy
Bejb
SomeBody*
tiramisu
Christine
Fat.Cow
*bad girl*
nina
KiiKii
pia...
anny
Maiia.
Anja*
Šana
mala
AnnA
adelisa
84 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Go down  Sporočilo [Stran 3 od 20]

51Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Apr 11, 2009 2:46 pm

Anja*

Anja*

Ah ne se sekirat. Smile Sej se zgodi - sam pazi, da ne prevečkrat.

52Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Apr 12, 2009 12:23 am

mala

mala

Evo mene.Zdle sm se izognila zajtrku hehe Twisted Evil
Pa še zjokala sm se kr sm ugotovila da neupam iti nikamor ker sm tak debela Mad
Od danes naprej spet začenjam z hujšanjem in upam da dones nebom NIČ pojedla oz. eno hruško bom pa ful vode


Luw ya girls!Pa ne se pustit praznikom!
Čist res je da hrana je kot droga,da par min oz. ko ješ si tist ful hepi in je ful dober filing ko pa poješ pa veš kaj si nardil in je to neki najhujšega.Js ko pojem kej se počutim kot svinja debela in kot neki najbol grdega.

Uspelo mi bo ker mi mora!

papa I love you I love you I love you I love you

53Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Apr 12, 2009 5:42 am

pia...

pia...

kok js sovrazim praznike Evil or Very Mad . ko sam naokoli hodmo pa k babici pa k teti,.. pa vsi nekej pečejo, kuhajo,... la la la. in poj je vse narobe. zakaj pa ne jes? a ni dobr? je zanc? in koj sm nesramna ce nocm jest. pa jem. sam da jim ni dost, ce jem.. oni hocejo da se basem Crying or Very sad

jutri bom samo na sadju in vodi, da saj malo te svinjarije vn spravim.

aja punce ce mate facebook, mi ga lahko napisete na ZS ? da mamo vse se amlo spodbude tako? ce hocete, ne Smile

rada vs mam in držim, pesti da nam vsem uspe!! I love you

54Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Apr 12, 2009 1:34 pm

nina

nina

ne se sekirat bejbike... Laughing

vse je v glavi- vse vemo kaj je narobe ampak si ne znamo dopovedati da bo vse bolje s pozitivnimi mislimi I love you

s tem mislim tole:
-preden boste začele jesti se vprašajte ali res hočem jesti? mislim da bo odgovor ne
-štejte do sto pa boste videle da vas bo spustilo
-glejte kakšne nagravžne debele ljudi
in še tisoč takih ki si jih lahko zmišljujete po mili volji Very Happy

nujno pa pišite dnevnike seveda povezane s tem koliko pojete in telovadite ker drugače ne bo nič- napišite tudi svoja čustva in boste videle da jeste samo takrat ko je kaj narobe affraid

lahko pa naslednič napišem še nekaj malih skrivnosti o tem kako se lahko izogibaš tem besedam ne bodi fina pa moraš jest Embarassed

meni je šlo danes dobro- sm pojedla jabolko. tekla sem zjutraj ob 6-ih in to uro in pol, potem sem šla na sprehod ker sem bila lačna, delala sem 30 min trebušnjake, skakala s kolebnico 1000krat in zvečer tekla še eno uro... Laughing

srečna sem ker mi gre in nič mi ne omaja volje Very Happy

bodte močne I love you I love you I love you

55Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Apr 12, 2009 3:09 pm

Anja*

Anja*

Jaz sem danes kr uspešno preživela dan. Pojedla sem vsega skupi 2 jabolki, rolala cca 20km pa naredila nekej pilates vaj. Smile Upam, da gre tudi ostalim.
Nina - Hvala za super nasvete. I love you Že na začetku sem prečekirala forum in našla polno uporabnih informacij. Smile
No, držte se punce. I love you

56Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty .. Pon Apr 13, 2009 3:15 am

Maiia.

Maiia.

o pr men so bli pa prazniki polom Sad
pujedla sm prbližn ukrog 750 kalorij učer!! Sad pig
jao groza..full sm jezna nase..u soboto mi je edin uspel sm
pojedla sam eno jabolko,pa še ta je šou vn Rolling Eyes (nism mogla
prenest tega da me ta jabolk loh spremeni v ogromnga pujsaa Evil or Very Mad )
zdej bom spet na vodi..upam da mi ceu tedn uspe.
pa tnx za nasveete k so tut men pomagal.
upam da vam uspevaa!
držim pesti za nas!
ker vem da smo use dost močne da nam uspe!!
in nikol ne bomo več pujsi...končn ns nou sram bit na plaži v
kopalkah...in dosegle bomo kar hočmo!
držte se!
čauu

57Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Apr 14, 2009 10:00 am

nina

nina

hei... dns sm pojedla en piškot sam sm ga takoj zbruhala- matr sovražm k začnem s takm pizdarijam Embarassed

sam je bil sam edn pa še ta je šu papa Laughing

me veseli da vam lahko pomagam. Maiia ne sekirj se sj za vse nekj dobr. Zdj se boš še bul gnala ker veš da si se zredila Twisted Evil

Rada vas mam vse I love you I love you

58Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Apr 14, 2009 11:43 am

Anja*

Anja*

Danes je kar šlo. Pojedla sem dve pomaranči. Je pa mal kriza, ko vse kolegice jejo sladoled, ti moraš pa gledat. No
Nina - eno uprašnje mam. A misliš, da je možno doseči nivo, ko te hrana sploh ne mika več? Da lahko vse čisto ravnodušno odklanjaš? Si že prišla do te faze..?

59Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Apr 15, 2009 7:52 am

mala

mala

No če loh js odgovorim bi povedla da js sm mislm da 2tedna jedla tko jabolko ali 2 na dan al pa sadje ane in pol mi je že blo tist normalno da nism jedla.prou nism mela potrebe da jem.tko da js vrjamem da po 3tednih ne rabiš več hrane ane oz. nimaš nobene potrebe po njej kr sm js tud to občutla.. Twisted Evil

60Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Apr 15, 2009 8:43 am

pia...

pia...

hej punce!!!

kako ste? kako vm gre??

js mam eno vprašanje glede odvajal. a v lekarnah kj komplicirajo pri nakupu (recept, starost,..)pa katera so najboljša (če ima že katera izkušnje).

*radaa vs mam I love you

61Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Apr 15, 2009 9:05 am

Anja*

Anja*

Hvala za odgovor. Smile I love you
Glede odvajal vem, da se dobi en sirup brez recepta. Nisem pa prepričana o tem, kako učinkovit je....

62Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sre Apr 15, 2009 1:41 pm

nina

nina

glede odvajal- dobi se lahko vse in brez recepta...
sam pridš pa vprašaš katere predlagajo pa si jih izbereš. Nikar ne kupujte sirupov in svečk- prvi ne delujejo, drugi so same težave ker te rit peče za popizdt Embarassed

Anja* čez čas nisi več lačen in če se postiš je to nekje 3 do 4 dan. tudi trda hrana- sicer je pa že mala povedala Laughing

dns sm pojedla jabolko Twisted Evil

63Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Apr 16, 2009 2:44 am

mala

mala

Jz sm pa dons kapučino spila pa dons nesemem nč več Twisted Evil
Komaj čakam da grem zj telovadit Laughing
Mene drugače lahko ful iz tira vrže ane ko mam filing ja sj me ne zanima kak zgledam ane.Sam pol ko pa jem pa je tak občutek krivde da nmorš vrjet Neutral
Drugače pa mene muska fuul odvrne od hrane ane tko da probajte Wink

Luw ya alllll... I love you

64Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty ... Čet Apr 16, 2009 6:49 am

Maiia.

Maiia.

hellou.!
no donz je biu pa grozn dan..u šoli smo zjutri že tekl..in js že
ene par dni nism jedla..in jao tko pridm do cilja(2km)in padm skup!
in pol so usi neki panični bli..sam so rekl da zarad dehidracije vrjetn..
uf še sreča..k tko popila sm pa ukrog 2l vode že zjutri.
ampak to mi da da vstrajm še naprej.čeprou sm dons pojedla
čizt mal juhe(2žlice) pa se počutm grozn zarad tega!
sam nimam sploh moči..pa mam jutr ene izpite pa nč nmorm..
no in kko gre vm?
upam da ustrajate naprej!
hF*

65Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Apr 16, 2009 12:51 pm

pia...

pia...

oo ful hvala za nasvete. zj pa samo se zberem pogum in jih grem kupit. Smile super ste!!

upam da vsem uspeva!!

rada vs mam, vztrajajte se naprej!!

***

66Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Apr 16, 2009 1:34 pm

Anja*

Anja*

Vsem je prou za čestitat, k ste tok pridne! Smile Sam tko naprej.
Meni drugače tud kr fino uspeva... Ta teden je sploh super. Cool
Držte se še naprej. simplyME - poročej kok bodo odvajala učinkovita.
Rada vas mam. I love you

67Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Apr 17, 2009 4:51 am

pia...

pia...

seveda bom porocala o odvajalih

Smile

no zj do pondelka bom samo na sadju. upam da mi bo ratal samo 2-3 kose na dan. poj v pondelk pa grem po odvajala, pa upam da mi bo se to pomagal.

vse ste zlo pridne, se naprej ostante take Smile

rada vs mam*** I love you

68Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Apr 17, 2009 4:54 am

pia...

pia...

no pa še nick name, spremenila v svojega pravega. na zacetku se ful nism pocutila vredu da bi vse pisala pod svojim imenom, zj sm se pa zelo navadla in vm vse zlo zaupam Smile

tko da,

simplyME = pia Smile

rada vm mam zlo, pa hvala za vso pomoc! I love you

69Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty .. Sob Apr 18, 2009 9:39 am

Maiia.

Maiia.

eii a sploh še kera redno sm gor hod?
k js sm vsak dan pa nikol ni nove objave..(razn izjem)
kai če bi večkrat pršle gledat?
no drgač pa men gre tko..se pregrešim..pa mi tut uspe..
kokr kdaj..ampak sm full jezna nase..
k sploh nočjo kile dol it..pa tut če se mi nč ne puzna..
čeprou drugi govorijo da sm shujšala..vem da nism..
še zmer sm debela svinja... pig
a je kera za da si po zasebni dopisujmo.?
k drgač mi bo zmankal motivacije..
no držte se!

70Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Apr 19, 2009 12:44 am

pia...

pia...

ej z veseljem bi si dopisvala z eno po ZS. ker tudi men manjka motivacije.

kako pa vam gre drugace?
***

71Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Apr 19, 2009 1:07 am

Anja*

Anja*

Meni gre kar ok. Me pa zadnje čase nonstop zebe. Neutral
A se še keri to dogaja?
I love you

72Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Apr 20, 2009 12:20 pm

pia...

pia...

ja vem kako ti je. zebst te zacne ko telo ne dobiva dovolj hrane in nima vec energije da bi se ogrelo.
kar pa pomen da si bla zlo pridna!! bravo!

<3

73Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Apr 20, 2009 12:40 pm

Anja*

Anja*

O, hvala. Si mi dala spet mal motivacije. Very Happy So se začeli kazati prvi vidnejši rezultati. Ta teden sem bla sicer mal lena kar se tiče gibanja. No Ampak sm pri hrani nadoknadla.
Kako gre pa kej ostalim? Moram reč, da je meni osebno ta forum v veliko pomoč in podporo.
I love you

74Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pon Apr 20, 2009 12:51 pm

pia...

pia...

ful lepo da ti pomaga. js sm dons s sabo kar zadovoljna glede hrane, ampak gibanje je blo pa bl tko Sad
sm pa vesela zate da se ti pozna Smile meni ze to da motivacijo da vidim da vam uspeva!

**rada vs mamm

75Kaj ste danes jedle? - Page 3 Empty .. Tor Apr 21, 2009 7:21 am

Maiia.

Maiia.

man uspeva ampak..iz bruhanjem Surprised
čizt sm odvisna pustala od njega..res vse kar
pojem zbruham,sam pol se pa bujim da mi ni uspel vsega
zbruhat in pol pijm full vode iin jo zbruham še to,da ne ostane
kj v želodcu clown
pol pa še telovadm ful..
najprej sm mislla da mi bo iz stradanjem uspel..sam sm ugutuvila
da mi to bolš je..
čeprou vem da ni glih najbolš..ampak useen..
no držim pesti za vs da vm uspeva!
držte se!
by

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 3 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu