slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Kaj ste danes jedle?

+80
xoxo
kiki28
nanja
Leanja
nirca
aj88
EnaNormalna
bajsa :/
dark skeletal doll
Kay
cat
Dede
-naima-
Sanchiika
ceedevita
100jc
Acer
Thinspiration <3
tara25
mat579
mojcabulm
TheoTheCrusader
Bulma
netopirka
palačinka
fashion*SLAVE
Tinuviel
betterthanthis
dreiia
mojcamojca
Karamela
specialgirl
Bajsa
TheOne
bioterror
ThinkThin
strgano
180cm100kg
SUHE PUNCE SO GRDE
Ziga
NOTNORMAL
doof
MesniNarezek
Nejc
Alexx
vistefuknene
Winona
dVb
cookie
SCORpia
Edina normalna
Mateja
Jerkyca
Sundays
pikoo
Aggy
miana
Anči
Judy
Lucian
broken
piikaa
lieve.
Ninchy
Bejb
SomeBody*
tiramisu
Christine
Fat.Cow
*bad girl*
nina
KiiKii
pia...
anny
Maiia.
Anja*
Šana
mala
AnnA
adelisa
84 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 20]

26Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Apr 03, 2009 1:41 pm

Anja*

Anja*

Dobr plan si si nardila. Smile Tole s pilatesom - A to kam hodiš al sama doma delaš??

27Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Apr 04, 2009 5:59 am

pia...

pia...

drugace treniram odbojko :)v clanski ligi.

jaz sm tdi slisala da pilates ful deluje na telo ja Smile pa ce pravis da res ze more bit. kaksne vaje pa to delas? sama ali hodis kam?? ker js sm rasmislala da bi sla poleti ko bo vec casa se na jogo ali pilates v wellnes.

radaaa*

28Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Apr 05, 2009 4:11 am

pia...

pia...

aa Sad

ne morm vrjet. sestra je mela rojstni dan.. torta? FUJ... ne mor vrjet da sm jo jedla No sovrazm se Sad



rada*

29Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Apr 05, 2009 4:33 am

Anja*

Anja*

Ojej. Neutral Ne se preveč sekirat. Probi si vzet en dan posta, pa bodi samo na vodi. Pa veliko telovadi. Se boš boljš počutila. Meni se tut kdaj kej podobnega zgodi. Embarassed
Drži se, pa poročej kako napreduješ. Wink
I love you

30Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Apr 05, 2009 8:48 am

Šana



Pilates sm si zlovdala iz neta in ga delam...pred kakim letom sm ga delala tri mesce skupi(vsak dan po 20 min. in sm pršla so norih rezultatov tko da fuul priporočam!

31Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Apr 05, 2009 11:22 am

Anja*

Anja*

No, bomo probali. Very Happy Hvala za informacijo. I love you

32Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Apr 05, 2009 11:51 am

pia...

pia...

jaz sm se malo pozanimala, sm dobila dvd.je za pilates za sposodit od ene prijateljice. pa bomo probali.

hvala za nasvet!!

rada vs mam I love you

33Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Ned Apr 05, 2009 11:53 am

pia...

pia...

Anja* je napisal/a:Ojej. Neutral Ne se preveč sekirat. Probi si vzet en dan posta, pa bodi samo na vodi. Pa veliko telovadi. Se boš boljš počutila. Meni se tut kdaj kej podobnega zgodi. Embarassed
Drži se, pa poročej kako napreduješ. Wink
I love you

hvala za spodbudo Wink mi pride prav vsake toliko casa.

radaa**

34Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Apr 07, 2009 12:14 pm

KiiKii

KiiKii

heii...
am jz sm dans pojedla
pov kosa kruha,
pa en koščk sira.
am pa spila sm prbližn 2 litra vode...no sej se še vedno nacejam ×D
Razz

35Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Tor Apr 07, 2009 1:21 pm

Anja*

Anja*

Pridna. Smile Kar tako naprej. Wink
Jaz sem ta teden na sadju pa zelenjavi - pa še to minimalno.
Kako gre pa kej ostalim??
Rada vas mam. I love you

36Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Apr 09, 2009 6:07 am

anny

anny

men gre bl slabo...tok sm jezna nase zdej pa šee prazniki (velika noč)in bo use ful težko...a ma kera kkšno spletno stran k se lahko dol zlovda pilates?

drgač pa vztrajite,skos mislte na to da hočte bit suhe.... I love you

37Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Čet Apr 09, 2009 12:55 pm

mala

mala

evo mene Embarassed
moram priznat da me ni veliko sem gor, zgubla sem 4-5kg in pol me je to use prevzelo in sem vse opustila in se spet prepustila hranitak da zaj mam 65,1 kg prej sm pa loh vidla celo 63, 6 kar je bil ful uspeh zame.ful sem žalostna ampak tko prou ni tle prave opore nevem zakaj Neutral rabim nekoga ki bi me spodbujal usak dan znova ne pa da pišete po par dnevih.zaj nevem kak pišete kr me ni blo nič kaj gor

poletje bo tukaj jz pa MORAM shujšati vsaj še 5kg.
zato si dajem cilj da zdaj shujšam do 60kg in to čimprej. upam da mi bo do konca aprila uspelo usaj nekaj shujšati

nemorm vrjeti kak se mi je lajf zdj spremenil.prov spremenila sem prehrano in ful sem telovadla prou ušeč sem si postala zdaj pa se počitim kot debela svinja ki je noben ne mara Evil or Very Mad Sad
zato res upam da mi boste opora tukaj gor ker sem se odločla nadeljevat dokler nebo prepozno.
danes sem že veliko vode spila in veliko telovadla tak da sem na dobri poti da se vrnem v hujšanje..

rada vas mam in upam da mi boste pomagale.. Twisted Evil I love you

38Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty ... Pet Apr 10, 2009 5:57 am

Maiia.

Maiia.

js sm usak dan tut tle gor..pridm pogledat če je kera napisala kj..
k tut js sam podporo rabm..
in kokr vidm je teb motivacije pošla..
ampak morš jo nazaj dubit!
ne smeš pustit da pustanš debela..ne smeš!
pomisl na morje kko boš lepo pustavo mela..da te nou več sram
na plaži sedet..pomisl kko boš loh usa oblačila zlahkoto gor spraula..
kok se boš bolš počutla..kolk ti bodo usi zavidal.
pa spomn se kaj si pa če si debel?
nč.
in more ti uspet!
držim pesti zate.!
sam vrjem vase..in se ne pust petim minutam sreče tkrt k ješ..
zto k ta izgine..če pa ne ješ je obratno..
iz mano je pa tko..
shujšala sm 3kg..pa sm se tut nazaj zredila..
ubistvu zdej mam sam 1kg mn..iin sm tok jezna nase..
ampak more mi uspet.
bo mi uspel.
js sm usak dan tle tko da za spodbudo če rabš..
loh tut prek zs pošte..
sam reč..
k more nm usem tle uspet!!

39Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Apr 10, 2009 8:07 am

Anja*

Anja*

Se strinjam z napisanim. Meni tud ponavadi laufa, laufa, pol mi pa zmanjka motivacije in se naenkrat vse podre. Crying or Very sad In potem je grozno težko spet začet. Sad
Tko da... A je kera zato, da bi spodbujale ena drugo Question Mislim tko, mal pogosteje kot vsake nekej dni. Smile Pomoje bi blo vsem dost lažje. Povejte, kaj si mislite o tem.
I love you

40Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty ... Pet Apr 10, 2009 9:36 am

Maiia.

Maiia.

ia js sm za..!
k nujn rabm neki tazga..
k tle sm usak dan..pregledam če je kj nouga..Smile
loh tut pu zs pošti..
ti kr puvej...
hF*

41Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Apr 10, 2009 1:20 pm

pia...

pia...

jaaa! tud men zmanka motivacije! in tud js vsak dan hodm na forum gledat ce je kaj novega. dajmo resno zj vsak dan! pa malo napisite napredke, k saj mene to ful motivira ko slisim kako dobro vam gre. ce pa komu ne gre smo pa konec koncev vse tuki gor da si pomagamo, med sabo povemo svoje probleme pa se zastopmo. Exclamation

tko da punce, drzte se! ne obupat! mislite na to kaksne bi lahko bile, koliko vam se manjka do tm. pa svoje cilje napisite sm gor pa jih bomo dosegale vse skupej. vsaka svoje, ampak kot sestre!

tako no nj se js mal pohvalm da mi manjka do prve ciljne teže samo se 1kg Smile .. gre mi pocas, ampak kar nekako gre.

UPAM DA GRE TUDI VAM!!!

stay strong & think thin

rada vs mam vse I love you

42Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Pet Apr 10, 2009 3:29 pm

Anja*

Anja*

Evo, še jz mal o svojem "napredku" povem. Že dva tedna mam nekako samo sadje in zelenjavo. Sem zgubila cca 5,6 kg. Zadnje 3 dni se mi pa nikakor ne da športat pa telovadit. In potem se danes pregrešim še s sladoledom. Mad Joj, sem jezna nase!Pa ravno ko sem bla že na dobri poti. Sad Ampak se bom poskusila ne sekirat, pa se trudila naprej.
Pa še to - čestitke vsem puncam, ki se trudite pa dosegate svoje cilje. Exclamation I love you

43Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty .. Sob Apr 11, 2009 1:06 am

Maiia.

Maiia.

js mam pa trenutn točn 50 kg Sad
mela sm jih na začetku 51,9..tko da ni velik ampak ...
še 5kg pa bo ok..zdele me kkšn tedn zlo dobr uspeva..
upam da bo šlo tko naprej..
pa držim pesti za vse!
k vem da nm bo usem uspel!
hF*

44Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Apr 11, 2009 3:25 am

mala

mala

Hejla
Ma vidim da res nisem edina ki ji je motivacija pošla.men je ful bed zdj med prazniki kr je tolko useh stvari in se nemorm zadržat.danes sem pojedla eno hruško pa ful vode sm že spila.sam ko doma ful kuhajo itd. te pa že vidim da ko bo kosilo da se nebm mogla zadržat.čeprav se HOČEM.potrudla se bom da nebom nič pojedla drugače pa grem tako ali tako laufat pa še vsaj 200poskokov moram nardit in 100trebušnjakov.pa ful študiram da bi si kak orbitrek kupla sam ko ni nobenga rabljenega ane Razz
Res hočem spet začet ker sem tak fajn te kg zgubla pol me je pa to use skupaj prevzelo ker sm vidla da uspevam ane Twisted Evil
Fora je u tem da se je u enem tednu začelo poletje in to me je ful potrlo kr kr naenkrat tist BUM in že nosim kratko majčko..jaaooooooo

Ima katera MSN?bi si loh tud tam kei pisale čeprav me ni veliko gor Twisted Evil Mad

45Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Apr 11, 2009 3:47 am

Anja*

Anja*

Oj. Pridna si. Smile Kokr sem bla jz že zadnje dva dni brez motivacije jo spet dobivam nazaj. Sploh ko vidim, da mam tuki super podporo. Very Happy
Kar se orbitreka tiče - ga mam doma. In se kar dobro obnese. Sploh pozimi, pa ko je slabo vreme. Zdej, ko je pa tak lep sonček pa nimaš lepšega ko it ven v naravo laufat, kolesart, it na sprehod... Wink
Msn mam ja, ti ga pošljem na zs? Pa če hoče še katera druga - z veseljem - ker se mi zdi, da te stvari res zelo pomagajo.
Danes vem, da bo za vse precej težko (ti prokleti prazniki pa hrana Evil or Very Mad ). Ampak dejte se probat zadržat. Sej smo vse na istem. Malo močne volje, pa bo.
Držte se, mislim na vas. I love you

46Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Apr 11, 2009 12:34 pm

pia...

pia...

kaj pa facebook?? js sicer tud msn mam ampak sem res ZELOO mal gor.

***

47Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Apr 11, 2009 1:52 pm

mala

mala

Ja facebook mam tudi ja.
Dons sm se tko pregrešila da bolš da nepovem.pojedla sem usemogoče in ful sm se nažirala.jutri nesmem nič pojest kr se ubijeeeeem jaaao Evil or Very Mad Mad

48Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Apr 11, 2009 2:12 pm

KiiKii

KiiKii

Mad Ejjj čaw...jst sm se tut! Fak pa prazniki! 2 dni cela familija pr ns in itaq delajo ful za jest...jz pa ne jem.
pol mi morijo: dej ne bod fina, pa mal uzem.
in pol morm jest. sovražm samo sebe. sovražm njih. aja pa zdej mam 61 kg. zjutri jih je blo 59,7. kok jih bo ju3 nočm razmišlat, ker sm jedla. Sad

49Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Apr 11, 2009 2:32 pm

Anja*

Anja*

Pol sem bla dans edina pridna. Laughing Sem se mal "izognila" praznikom.

50Kaj ste danes jedle? - Page 2 Empty Re: Kaj ste danes jedle? Sob Apr 11, 2009 2:35 pm

KiiKii

KiiKii

Anja* je napisal/a:Pol sem bla dans edina pridna. Laughing Sem se mal "izognila" praznikom.

upam, da bo ju3 kj bolši dan hehe Embarassed

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 20]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu