slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

za vse nas!

+16
Nejc
Bulma
Thinspiration <3
palačinka
žančey
Ninko.
nanja
Christine
Anja*
*bad girl*
KiiKii
Šana
adelisa
anny
mala
nina
20 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Go down  Sporočilo [Stran 3 od 3]

51za vse nas! - Page 3 Empty Re: za vse nas! Čet Jan 06, 2011 3:30 am

papak



ZaZa_WNB_sceleton je napisal/a:
betterthanthis je napisal/a:Nejc, mrš po vino! Very Happy Laughing
HejŁa!
Vino mu nbo pumagu =D
Nov sumo med vami suhicami =P tud js rabm mau pudpore pa svetovanja...enkrat sm že bla res u nulo suha(usaj zdi se mi) sam js sm tkrt šla sam na stradanje...me znima kko ste začele bruhat oz a mi to udsvetujete Smile no js sm si zastavla d shujšam 7 kil kar bi pumenil d bi bla dost bl suha kokr sm =))) inn sicr mam 168cm 46kg Shocked sram me ie k sm bajsa...pč mau sm se zapustila zadne caite,nism kj dost jedla sam nism neki teluvadla >.< Mad pč uno pu enmu tednu recmo se pugleaš u ugledau inn affraid pilates je men neki ful pumagu sam js sm mela unga za eno uro inn polj Very Happy
Nejc:pejt mau pu sobi pugleat k zglea d si tm lajf zgubu =P č je pa preueč razmetana pa pejt kr k najbolšmu susedu kupt u Mercator rabbit (neki trga) č nimaš kšnga dobrga nasveta udmašeraj >.< očitn ne zastopš d se lahka me spraumo na te vaše ''ZDRAVE'' forume k ni tutalno nubenih ''norcv''(k kao me smo) tm inn bomo me wm razlužile d ste zapigani pa dbeli...kao normal neki kle furaš ma mrš!Nismo nore to ie nš način lajfa č te pa mot se pa prtož na tramvaj kumando lol! +Č te kj mot se zbriš,spizdi,pujej se pa vrž se na tla kr zemla rab gnoj =P lol! lol!

ti si retardirana, prao uno razmišljanje na nivoju ene glupače stare 14 let

fak kam gre ta svet

52za vse nas! - Page 3 Empty Re: za vse nas! Sob Feb 12, 2011 1:53 pm

nirca

nirca

a je kjir od vs še na forumu?

53za vse nas! - Page 3 Empty Re: za vse nas! Čet Apr 28, 2011 10:07 am

nanja



nirca je napisal/a:a je kjir od vs še na forumu?
nekam zapuščen je tale forum... drgač pa ti priporočam še registracijo tuki: http://thinspiration.slovenianforum.com/

54za vse nas! - Page 3 Empty Re: za vse nas! Čet Apr 28, 2011 10:36 am

nirca

nirca

nanja je napisal/a:
nirca je napisal/a:a je kjir od vs še na forumu?
nekam zapuščen je tale forum... drgač pa ti priporočam še registracijo tuki: http://thinspiration.slovenianforum.com/

zakon! Smile

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 3 od 3]

Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu