slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

za vse nas!

+16
Nejc
Bulma
Thinspiration <3
palačinka
žančey
Ninko.
nanja
Christine
Anja*
*bad girl*
KiiKii
Šana
adelisa
anny
mala
nina
20 posters

Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 3]

1za vse nas! Empty za vse nas! Čet Jan 22, 2009 6:24 am

nina

nina

lepo bi bil če bi se kdo pridružil in ne bi bila sama na forumu. sem mislila da je v sloveniji kaj več "bolnih" ljudi... vsaka se pritožuje da nima nobene s katero bi se pogovarjala in katera bi jo razumela, zdaj pa nobene ni...

2za vse nas! Empty ... Ned Feb 08, 2009 5:59 am

mala

mala

nina je napisal/a:lepo bi bil če bi se kdo pridružil in ne bi bila sama na forumu. sem mislila da je v sloveniji kaj več "bolnih" ljudi... vsaka se pritožuje da nima nobene s katero bi se pogovarjala in katera bi jo razumela, zdaj pa nobene ni...

zanima me kak ste ve začele s tem npr. da ste nehale jest??pa kak daugo vam je bla tist ful kriza pa to??prosiiiiiim če odgovorite Question

3za vse nas! Empty Re: za vse nas! Pet Feb 13, 2009 4:29 am

nina

nina

mala je napisal/a:
nina je napisal/a:lepo bi bil če bi se kdo pridružil in ne bi bila sama na forumu. sem mislila da je v sloveniji kaj več "bolnih" ljudi... vsaka se pritožuje da nima nobene s katero bi se pogovarjala in katera bi jo razumela, zdaj pa nobene ni...

zanima me kak ste ve začele s tem npr. da ste nehale jest??pa kak daugo vam je bla tist ful kriza pa to??prosiiiiiim če odgovorite Question

kriza je samo 3 dni potem sploh ne veš da si lačna.... neha te boleti... za nasvete se lahko obrneš name in se bomo dopisovale... lahko ti dajem navodila, lahko tudi tekmujemo med sabo... odvisno kako si to želiš? upam da boš odgovorila.... Laughing

4za vse nas! Empty Re: za vse nas! Pon Feb 16, 2009 10:15 am

mala

mala

nina je napisal/a:
mala je napisal/a:
nina je napisal/a:lepo bi bil če bi se kdo pridružil in ne bi bila sama na forumu. sem mislila da je v sloveniji kaj več "bolnih" ljudi... vsaka se pritožuje da nima nobene s katero bi se pogovarjala in katera bi jo razumela, zdaj pa nobene ni...

zanima me kak ste ve začele s tem npr. da ste nehale jest??pa kak daugo vam je bla tist ful kriza pa to??prosiiiiiim če odgovorite Question

kriza je samo 3 dni potem sploh ne veš da si lačna.... neha te boleti... za nasvete se lahko obrneš name in se bomo dopisovale... lahko ti dajem navodila, lahko tudi tekmujemo med sabo... odvisno kako si to želiš? upam da boš odgovorila.... Laughing

Ojla.fuuuul sm hepi da si odgovorila Very Happy
Kdaj si pa ti začela s tem?Js sm že večkrat začela s tem pa sm kaka 2dni zdržala.Kr nimam podpore ane.rabim nekoga s katerim se lahko pogovarjam o tem da mi da kak nasvet itd. Neutral Res upam da mi boš znala svetovat kako in kaj.. cheers

5za vse nas! Empty Re: za vse nas! Sre Feb 18, 2009 4:12 am

nina

nina

seveda da ti bom znala svetovat.... preveč vem od vsega da te nebi znala... Very Happy
vprašaj kaj te zanima?
povej mi če imaš svoj facebook?
Question
mislim, da bi lahko bil glavni problem pri tebi ne disciplina... tudi meni ni prvi post najbolje uspel potem pa se navadiš in gre... poskusi s tem da greš vsakič ko pomisliš na hrano tečt ali pa na sprehod če se ti vrti in se počutiš omotično- kar je čisto normalno če si brez hrane... bounce

vse kar te zanima strni v vprašanja pa ti odgovorim...
ni panike.... tongue
cheers

6za vse nas! Empty Re: za vse nas! Sob Feb 28, 2009 1:54 pm

nina

nina

zanima me kako si? če si že kaj napredovala?
ko boš lahko mi poročaj o tvojih uspehih........ Very Happy
upam da nisi pozabila na nas...... Evil or Very Mad

7za vse nas! Empty Re: za vse nas! Tor Mar 03, 2009 7:22 am

mala

mala

Hejla itak da nisem pozaba bounce
Ja mi kar gre čeprav se nekak nemorem od hrane preveč ločit.drugače pa telovadim ful pa limono spijm zjutri pa hrano sm ful zmajnšala ane.
Kg mam isto oz. mi niha drugače pa sem okrog pasa opazla da sem zgubla ane Very Happy
Sam če nimam kake podbore ane pol se pregrešim.zato pa gledam videje pa beres tvoja zs Wink Smile to me motivira

8za vse nas! Empty Re: za vse nas! Tor Mar 03, 2009 7:40 am

nina

nina

to bejbi.... bravoooo!!!!! Very Happy
z začetka ne bo lahko amapak verjemi če se ti že pozna, se bo čez čas še bolj.... je že res da v enem dnevu ne boš zgubila vsega.....

lahko ti predlagam še nekaj strani in ti prilepim kakšno sliko.... tako za zpodbudo.... meni to pomaga....

stay strong...... tongue

oglasi se še kaj....

9za vse nas! Empty Re: za vse nas! Tor Mar 03, 2009 10:55 am

mala

mala

ja itak da lahko..
mene take fotke ful motivirajo pa tvoji smsi so me tud ful vzpodbudli Smile
tko da lahko ja ti mi kr povej..

11za vse nas! Empty Re: za vse nas! Čet Mar 12, 2009 11:34 am

anny

anny

hey js sm tuki nova in morm nujno shujšat...a ma kera kkšn nasvet? pa kako nej to prikrijem staršem k me bojo zihr nadzorval Rolling Eyes

12za vse nas! Empty Re: za vse nas! Čet Mar 12, 2009 11:53 am

mala

mala

anny je napisal/a:hey js sm tuki nova in morm nujno shujšat...a ma kera kkšn nasvet? pa kako nej to prikrijem staršem k me bojo zihr nadzorval Rolling Eyes

Hejla na pravi strani si.
Jz sm tudi tukaj da shujšam vsaj 10kg in mislim da ti bota 2 zlo dobri punci tukaj znale bolje svetovati Smile

13za vse nas! Empty Re: za vse nas! Pet Mar 13, 2009 7:17 am

nina

nina

anny glede nasvetov za hujšanje: nujno postani vegeterianka ker s tem veliko pridobiš Very Happy

zelenjava in sadje nimata veliko kalorij in tudi v njih ni veliko sadja... Veliko popij vode, ker zaustavlja lakoto in "odplahuje" iz telesa toxine ki se nabirajo v nas... vsaj 2 litra na dan poskusi ali pa 8 kozarcev...

kar se tiče skrivanja: zdaj ne vem kako imate organizirane obroke? kako si aktivna?
če greš kao ven reci da boš jedla po poti in vzami s sabo hrano potem pa jo vrzi v smeti....
vso hrano ki jo skladiščiš po omarah- če se učiš reci da boš jedla v sobi- vrzi nekje drugje v smeti in lepo te prosim nikoli ne v smetnjak ki ga imate doma...

če te vprašajo če boš jedla se izgovori,da ti je slabo, da si jedla malo prej, da si pod stresom in ti trenutno ni do tega,...

previdno pa odmeri le to kdaj boš jedla... ker ko se že boš odločila jesti jej pred drugimi- da te vidjo prijatelji ali pa starši- zato da ne bodo mogli rečt da te niso nikoli videli jesti...

če je ša kaj me kar vprašaj... pa vprašaj kar po določeni situaciji in ti odgovorim...

think thin... stay strong tongue

14za vse nas! Empty Re: za vse nas! Pet Mar 13, 2009 9:51 am

anny

anny

tnx fuuuuul res...aja pa a mogoče veste kako nej shujšam v roke(ubistvu morm u use shujšat) čim prej....a pomaga če nč ne jem?
pa neke piše da če pijš kis hitrej kurš maščobe a mislte da res pomaga Question pa zanima me še kaj vi nardite k ste lačni al pa nimate nč moči
fsm pa upam da vm bo uspel hujšat Smile

15za vse nas! Empty Re: za vse nas! Ned Mar 15, 2009 6:52 am

nina

nina

kar se kisa tiče- je limona dosti bolj ukusna in dosti bolj pomaga... vsako jutro si pripravi napitek z veliko limone, ki jo stisneš v čisto navadno vodo- to pomaga da se maščobe veliko hitreje topijo kot se v resnici... Za roke so najbolj primerne vaje dvigovanje trupa ali po domače sklece- malo višje imaš pripetih nekaj linkov v katerih so navedene tudi vaje...

kar se pa tiče ko nimaš več volje- vsak dan si zapisuj v dnevnik kaj poješ in kako se počutiš- kmalu boš ugotovila da voljo zgubiš takrat ko se naredi kaj slabega in da hrepeniš po hrani ko gre kaj narobe...

v teh trenutkih ti lahko pomagajo slike tvojega idola ali pa slike nasplošno- tudi v linkih- ali pa popij zelo veliko vode in tudi če boš klonila volji boš pojedla manj...

Sicer pa so "dovoljena" živila za take trenutke- solata, korenje, kumare,... skoraj vsa zelenjava ki naj bo surova in sadje- razen banana in grozdje zaradi veliko sladkorja in maščob...

sicer pa popazi predvsem na to da vneseš čim manj maščobe... stradati se že skoraj ne splača.. Raje na začetku prakticiraj naslednje- ponedeljek 200 kcal, torek 400 kcal, sreda na vodi, petek 300 kcal,... sestavi si svoj jedilnik ampak glej da ne bo nikoli več kot 500 kcal... enkarat na teden se posti druge dni pa različne vnose, zato da ostane metabolizem vsaj nekako v redu Surprised

upam da ti bo uspelo in ne pozabi poročati... če rabiš še kakšen nasvet pa veš kje smo...

think thin... stay strong I love you

16za vse nas! Empty Re: za vse nas! Ned Mar 15, 2009 10:31 am

anny

anny

ok. bom poskusla use upoštevat...drgač pa supr če vm skos uspava Very Happy k men je zadne cajte ful težko. učasih mam tak zagon pa mi uspeva pol mam pa usga dost in začnem jest in pol neki cajta jem še kr normaln čeprou sm ceu cajt ful jezna nase ampak nevem kaj nej nardim in pol se spet odločm da morm nujno shujšat in se to tko ponavla... zdej nardim tko da zjutri neki malga pojem sam tok da loh zdržim in popoudne kosilo... med tednom mi je usen mal laži k mam obveznosti pa to med vikendom sm pa doma pa jem pa mal telovadm in spet jem Sad sm pa vesela za vs k vm gre ... Very Happy

17za vse nas! Empty Re: za vse nas! Pon Mar 16, 2009 11:57 am

nina

nina

draga Anny- pojej zjutraj kar želiš- lahko tudi čokolado če imaš željo po njej ker boš lahko vse te nepotrebne kalorije pokurila čez dan z raznimi aktivnostmi- že če stojiš 1 uro porabiš 61 kcal Smile

nikar pa ne jej zvečer ker se vse skladišči v maščobo... Twisted Evil

upam da ti bo uspelo- držim pesti in ne pozabi da si ena od nas Very Happy

think thin... stay strong....

luw ya I love you

18za vse nas! Empty Re: za vse nas! Tor Mar 17, 2009 10:00 am

anny

anny

hvala nina Very Happy ne veš kok si mi u uporo in use tuki...k bom lačna se bom spomnla na vs...ja dons bo težko k mamo pico doma pa čokolado Mad si bom probala do konca dan napount da nebom preveč jedla
se bom trudla zase in zavs kr če men uspe sigurno tut vm Very Happy hvala vm

19za vse nas! Empty Re: za vse nas! Sre Mar 18, 2009 4:23 am

nina

nina

ni panike anny I love you

veš kaj če pa boš slučajno pojedla tudi tisto pico in čokolado pa predlagam da si kupiš odvajala... sicer je res da nekateri vztrajno zatrjujejo da so škodljiva in da si boš pokvarila ledvice ampak če si jih jaz nism v 15 letih si jih pa tudi ti ne boš Very Happy

Zdaj ne vem probaj zbrati kakšne dobre- samo naj bodo v obliki tablet ker svečke so nadležne Mad in te pač boli vse potem Rolling Eyes

na policah pusti tudi razne sirupe ker ne pomagajo... ja pa najbolje da malo probavaš in ugotoviš katere ti najbolj pašejo Razz

pa ne pozabi popiti velikooooo vode ker se s tem isušis Surprised

res ne pozabi da smo tu da ti stojimo ob strani- tako jaz kot mala/ ker drugi so pač tako nizko da so obupali Evil or Very Mad

nam vsem trem pa bo uspelo in bomo dosegle za kar se trudimo cheers

think thin... stay strong... I love you

luw ya I love you

20za vse nas! Empty Re: za vse nas! Sre Mar 18, 2009 9:29 am

anny

anny

učer sm mal pice pojedla čokolado sm pa namer pustila... a mogoče kj vesta o tej hrani(korenje, cvetača pa mogoče še kj) k nej bi pr prebavi porabl več kalorij kt jih majo sami? to so mi drugi rekl pa me zanima če je res...
aja bom poskusla z odvajali Very Happy a se kupjo tut v navadni trgovini? pa sej loh kupš če si mn od 18 ne?
ja js bom mogla počas met kkšn dan sam z vodo....upam da mi bo uspel



lepo se mejta pa držim pesti za vaju

21za vse nas! Empty Re: za vse nas! Sre Mar 18, 2009 1:27 pm

nina

nina

cvetača, korenje, kumare, zelena, solata- vse vrste vklučno z motovilcem, jagode, jabolka, paradižnik,... same dovoljene stvari- če boš res prosila ti bom napisala vse kar je dovoljeno jesti, ker ima toliko malo kalorij da jih brez težav pokuriš.

Tej hrani se reče "varna" hrana zaradi kalorij in sm misla da to že veš Shocked

glede odvajal- lahko jih kupiš samo v lekarnah, ker so edine dobre in pa preizkušene nikar pa ne vrjemi ničesar in ne delaj si sama doma odvajal Evil or Very Mad

bom se pozanimala katere so najbolj močna in ti napišm....

stay strong... think thin... I love you

22za vse nas! Empty Re: za vse nas! Sre Mar 18, 2009 1:28 pm

adelisa

adelisa

[font=Verdana]Čaw!

Jst se vam tudi pridružujem. Sem imela tudi izkušnje z anoreksijo par let nazaj,potem sem se pozdravla, zdaj me je pa spet obiskala. Smile In res moram nujno shujšat, ker sem čisto iz forme in mi ni kul.

Prosila bi vas, če bi mi stale ob strani, ker vas res potrebujem. we are ALL in this alone

Danes sm pojedla čist preveč, jutri moram nujno na post!

Punce, poročajte kaj kako vam gre Wink

hunger hurts, but starving works bounce

23za vse nas! Empty Re: za vse nas! Sre Mar 18, 2009 1:57 pm

nina

nina

smo s tabo in redno poročaj kako ti gre...
še je čas da vse rešiš...
Vrjetno že vse veš ampak če bi slučajno bilo kaj takega da si pozabila pa kar vprašaj Very Happy

tukaj smo da držimo skupaj cheers

stay strong... think thin... I love you

24za vse nas! Empty Re: za vse nas! Čet Mar 19, 2009 8:27 am

anny

anny

vem da ma zelenjava pa tut sadje mal kalorij(sm si nardila zvezek o št. kalorij določenih živil)čeprou mene useen skrbi k pojem čeprou vem da jih lohk pokurm.... me veseli adelisa da si se nm prdružla in ti bomo stale ob strani Very Happy bodi močna in ne obupaj Smile use smo tuki s tem namenom da bi shujšale in uspel nm bo Very Happy

25za vse nas! Empty Re: za vse nas! Čet Mar 19, 2009 8:38 am

adelisa

adelisa

Ja, js sm si tud nardila seznam kalorij-sadja, zelenjave. Ful pomaga!Ampak to je še v redu, bolj me skrbi, če kdaj pojem kruh, (tko kot danes). Ok testenin, riža krompirja pa itak ne jem več.
Sm si tudi nardila seznam, koliko kalorij bom vsak dan pojedla in jih ne smem prekoračit. To tudi ful pomaga! Kar moram izbolšat je, sam da kruh črtam iz jedilnika....upam da mi bo uspelo!

Pozdravček! flower

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 3]

Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu