slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Stranski ucinki ekstremnega hujsanja

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Stranski ucinki ekstremnega hujsanja Empty Stranski ucinki ekstremnega hujsanja Tor Jan 08, 2013 1:52 pm

Germaine



A se se kateri dogaja, da jo telo povsem pusti na cedilu? Jaz imam vrtoglavice, pomanjkanje interesa in energije, cel dan me zebe, prste na rokah imam TAKO svinjsko mrzle da mi je prav nerodno dat komu roko, vsakih 15 minut jih grem dat v kopalnico pod vroco vodo. Poleg tega imam na case FUL pospeseno bitje srca, 119 udarcev na minuto in mam obcutek da ga bo razneslo. Ima se katera take cudne stranske ucinke?
Stay positive!

2Stranski ucinki ekstremnega hujsanja Empty Re: Stranski ucinki ekstremnega hujsanja Sob Jan 12, 2013 3:53 am

tottaly_tot

tottaly_tot

To so dokaj tipični stranski učinki... :S Tudi jaz sem pogosto popolnoma brez energije, pa mišice se mi tresejo. Včasih mislim, da bom skup padla. Tudi dostikrat me zebe. Pa baje dobiš ''impetigo'', takšne dlačice kot jih majo dojenčki, po hrbtu in obrazu... :S Najprej sem mislila da so to samo govorice, ampak sem res opazila da se mi je neki takšnega pojavlo... scary :S pa izpadanje las in podobno. Tega si res ne želim.

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu