slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

podpora!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1podpora!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Empty podpora!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Sob Okt 20, 2012 8:20 am

marti



Drage moje.. sem nova tukaj, ampak se z vsakim novim prebranim fourumom počutim kot vaša prijatelca ž 100 let.. tako je tut js mam probleme.. iste ko vi.. prav smešno je kr se zdim v tem sovraštvu proti hrani vedno sama, hkrati pa vidim da temu ni tako.. želim tako zelo želim si shujšati..trenutno imam recimo temu zdravo telo.. seveda imam nekaj oblog po trebuhu nogah(vsepovsod) nisem pa debela.. nisem ttudi suha.. in to me jezi.. imam ogromno idealov ki bi jih rada dosegla pa se vedno pregrešim ali pa si rečem: MLADA SI ŠE, JEJ, ZABAVJ SE, ŽIVI KOT TVOJE SOVRSTNICE.. ampak enoostavno ne morem biti srečna če jem.. pišem ker res NUJNO RABIM SPODBUDO.. imam krasne prijateljice ki pa na žalost oz. na njihovo srečo vse obožujejo hrano,... probleme sem jim že omenila ampak so preveč skrbne in silijo k zdravniku psiholohu.. nwm še čemu.. najbolj zaboli me pa ko nekdo nezlonamerno reče : lepo da si spet malo pridobila svojo težo.. ravno pravšnjo postavo imaš.. HUDA HUDA HUDA KAZEN ZA MENE.. jokam, stradam, se prenajem, stradam, si postavljam datume do sanjske postave.. groza.. IZ TEGA NI NIČ.. RESNO PROOOOOOOOOSIM ZA KAKŠEN NASVET.. vem da jih je že veliko in vse tudi preberem.. iz vsakega se neki naučim sam želim še več in več in več.. Smile kakorkoli že upam da mi ratta.. vam še pišem kaj.. držite se, odpišite mi če imate kolčka odvečnega časa.. vsem želim čimbolj uspešno izgubo kilogramov.. Smile

2podpora!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Empty Re: podpora!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Čet Okt 25, 2012 10:33 am

Kstew

Kstew

Hello. Dobrodošla!
Sem prebrala tvoj post in lahko rečem da sem imela podobne težave kot ti, pri 165 cm sem imela 57 kg, kar je povprečno ampak meni moja postava ni bila všeč, potem pa sem prišla na ta forum in malo sem tudi po netu brala razne mednarodne forume in 18.3.2011 sem se odločila da bom spremenila nalin prehrane in za enkrat morem rečt da mi uspeva, v 4 mesecih sem prišla na 50 kg, čez poletje pa sem šla še ene par kg dol tako da imam zdaj že dalj časa pribl. 47kg. S tem sem pa zadovoljna, čeprav kaka kila manj bi bilo seveda tudi ok Very Happy
Prehranjujem se pa tako, da vsaki dan OBVEZNO jem zajtrk (za zajtrk pojem več vrst sadja in majhen košček polnozrnatega kruha s kakšnim namazom) + zeleni nesladkan čaj. Za malico včasih spijem kakšno nesladkano črno kavo, brez mleka. Za kosilo jem normalno kaj pač imamo doma, ampak pojem res zelo malo porcijo, pa poskušam si nabasati več zelenjave kot pa npr. testenin, krompirja..itd. Popoldne pa pojem še kakšno jabolko, ali pa malo oreščkov, suhega sadja, včasih tudi kaj sladkega...zadjni obrok v dnevu imam probližno ob 17.00, potem pa do naslednjega dne ne jem več ničesar. Ves dan tudi pijem veliko navadne vode. Telovadim pa tudi redno, 4x na teden. Tako mi je uspelo izgubiti kar nekaj kilogramov, na začetku je bilo zelo težko in sem bila cele dneve lačna, ampak telo se je navadilo in zdaj se počutim odlično.
Upam da boš v tem našla kaj uporabnega, če imaš še kakšno vprašanje kr vprašaj in veliko sreče I love you

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Similar topics

-

» Podpora, dopisovanje

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu