slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

i am weirdo ! :c

4 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1i am weirdo ! :c Empty i am weirdo ! :c Sob Apr 14, 2012 8:24 am

weirdo



haj !
no jaz mam čez dva mesca valeto in do takrat bi rada čimbolj shujšala (vem da sem se malo pozno spomila ampak kaj češ). preveč jem. sicer mam približno 80 kil, v začetku tega leta sem mela namen da pridem do poletja na 40-50 kil (160 cm) ampak je to nemogoče. tak da bi rada dobla vsaj kako obliko da mi ne bo trebuh vun štrlev pa da nebom mela svinskih tac. (sem si probavala obleke -GROZNO!) no. pripravjlena pa sem marsikaj naredit, tak da help ? Sad

2i am weirdo ! :c Empty Re: i am weirdo ! :c Ned Apr 15, 2012 9:41 am

Sweetie



3i am weirdo ! :c Empty Re: i am weirdo ! :c Sre Apr 18, 2012 11:33 am

Kstew

Kstew

weirdo....probaj začet tko da pač manj ješ, pa nič sladkega...pa 4 ure pred spanjem obvezno NIČ jest...pa ful dosti se gibaj, pri telovadni ful delaj, pa doma delaj še kake počepe pa to, idi na sprehod, teči in tak...sej ti bo uspelo!

4i am weirdo ! :c Empty Re: i am weirdo ! :c Čet Apr 19, 2012 6:35 am

Rain^^



ou. 80kg je nekako velik. Ma bo šlo, probaj jest čimveč zelene solate za začetek, ti bo pomagalo Smile

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu