slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

nasi recepti - lahka kosila

+6
Bulma
fashion*SLAVE
pikoo
Judy
lucya
Christine
10 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1nasi recepti - lahka kosila Empty nasi recepti - lahka kosila Sob Jul 04, 2009 6:07 am

Christine

Christine

Tema za recepte, ki so nekaloricni, lahki kot zrak, sestavljeni iz samih finih sestavin... Za dneve ko se lahko pretvarjamo da kuhamo in da pokazemo drugim, kako jemo:)

Piscancja juha z zelenjavo
- v liter in pol vode damo piscancjo kocko, narezemo korenje, dodamo veliko petersilja (odvaja vodo iz telesa) in cisto malo soli. V juho namesto rezancev zakuhamo VELIKO razlicne zelenjave (brokoli, cvetaca, por, grah...). Juho lahko jemo mrzlo in toplo.

2nasi recepti - lahka kosila Empty Re: nasi recepti - lahka kosila Sre Jul 08, 2009 10:32 am

Christine

Christine

Kosilo: Zelena solata z limoninim sokom, za posladek pa Cocacola ZERO (potem pa poljubno cigaret, turska kava brez sladkorja...) flower

3nasi recepti - lahka kosila Empty Re: nasi recepti - lahka kosila Sre Jul 08, 2009 12:21 pm

lucya

lucya

mene tudi kajenje mika.....pa nemorem v bližini domačih.....

4nasi recepti - lahka kosila Empty Re: nasi recepti - lahka kosila Sre Mar 24, 2010 2:17 pm

Judy

Judy

Juha z zelenjavo res super napolni, sploh vroča cherry

5nasi recepti - lahka kosila Empty Re: nasi recepti - lahka kosila Pet Mar 26, 2010 7:57 am

pikoo



sam kok kcal ma zelenavna juha.. am js se držim od 400-500kcal dnevno..

6nasi recepti - lahka kosila Empty Re: nasi recepti - lahka kosila Sob Mar 27, 2010 12:17 pm

Judy

Judy

odvisno, moja je 3 kcal/100 ml.. nekje tukaj.
pač samo čista juha, jaz si ponavadi narežem še korenček not.

7nasi recepti - lahka kosila Empty Re: nasi recepti - lahka kosila Ned Mar 28, 2010 6:55 am

pikoo



Judy je napisal/a:odvisno, moja je 3 kcal/100 ml.. nekje tukaj.
pač samo čista juha, jaz si ponavadi narežem še korenček not.

aha.. js sm jedla z brokolijem, cvetačo in korenjem..
okoli 200ml sm jo pojedla..

8nasi recepti - lahka kosila Empty Re: nasi recepti - lahka kosila Čet Jul 29, 2010 9:08 am

fashion*SLAVE

fashion*SLAVE

zelena solata s kumaram, paradižnikam, koruzo in malenkost mocarele..love it!


stay strong <3

9nasi recepti - lahka kosila Empty Re: nasi recepti - lahka kosila Ned Avg 01, 2010 7:30 pm

Bulma

Bulma

Christine je napisal/a:Kosilo: Zelena solata z limoninim sokom, za posladek pa Cocacola ZERO (potem pa poljubno cigaret, turska kava brez sladkorja...) flower

Jaz pa polen lonec zraka, za posladek 1/2 hladilnika odspodaj in nato še 1/2 odzgoraj

10nasi recepti - lahka kosila Empty Re: nasi recepti - lahka kosila Čet Avg 05, 2010 2:29 pm

Karamela

Karamela

iskreno upam da je bil hladilnik prazen.

11nasi recepti - lahka kosila Empty Re: nasi recepti - lahka kosila Čet Avg 05, 2010 6:15 pm

dsafda



Bulma je napisal/a:
Christine je napisal/a:Kosilo: Zelena solata z limoninim sokom, za posladek pa Cocacola ZERO (potem pa poljubno cigaret, turska kava brez sladkorja...) flower

Jaz pa polen lonec zraka, za posladek 1/2 hladilnika odspodaj in nato še 1/2 odzgoraj

a se ne navaliča tega humorja?

12nasi recepti - lahka kosila Empty Re: nasi recepti - lahka kosila Čet Avg 05, 2010 6:16 pm

dsafda



fashion*SLAVE je napisal/a:zelena solata s kumaram, paradižnikam, koruzo in malenkost mocarele..love it!


stay strong <3


Še kakšno tuno ali jajce pa si zmagala;)

13nasi recepti - lahka kosila Empty Re: nasi recepti - lahka kosila Ned Avg 15, 2010 9:09 am

blabla



Heh, očitno so same "lepotice" na tem forumu.... Zanima me, kako pričakujete, da bi vas fanjte objeli. Palec + kazalec je prevelika mera, kaj?

14nasi recepti - lahka kosila Empty Re: nasi recepti - lahka kosila Sre Okt 06, 2010 1:50 pm

Reci2



A ma kdo kake pametne obroke ali pa recepte?
clown

se o tem gre debata a ne de ?
_________________
recepti

http://www.osebnitrener.com/index.php?option=com_chronocontact&a

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu