slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

Nov plan! :) :)

+7
nirca
Abilina
xoxo
Kika
lonely.whisper
Kstew
tamyyy
11 posters

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 2]

1Nov plan! :) :) Empty Nov plan! :) :) Pon Mar 26, 2012 2:13 am

tamyyy

tamyyy

Jutri je točno en mesec do spring brakea tako da sm se odločla da bom hujšanje uzela še mal bolj resno.
Moj plan je shujšat usaj 8kg.

Če se hoče še kdo pridružit...feel free Smile
Mislm da bi blo fajn če jutri napišemo začetno težo pa svoje cilje in pol usak dan napišemo kaj smo pojedle pa kolk smo telovadle in seveda kolk smo shujšale..

Pa še bolj bomo motivirane, če mamo podporo!

tako da...tista ki hoče zravn naj javi Smile

2Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Pon Mar 26, 2012 4:59 am

Kstew

Kstew

jaz sem ful ZA Very Happy
Moj plan je shujšat vsaj 5 kil

3Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Pon Mar 26, 2012 6:07 am

lonely.whisper

lonely.whisper

jz se pridružujem...mogla bi 10 do konc maja kg sam mam zdj že dolgo časa na 60 kg(163cm) in se ne premakne ker mam te epizode binge/purge s čimer se samo nazaj zredim Sad Sad

upam da mi bo uspelo to čimbolj skenslat, pa si bom za prvi cilj dala 5kg in šla lepo počas ne bom se tudi čist stradala ker sm takrat bolj nagnjena da mi spodleti z b/p

torej danes sem pojedla zaenkrat eno jabolko( 9o kcal)

upam da bom čimmanj...težko se upiram ker mi ves čas nekdo ponuja nekaj dobrega grrr

4Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Pon Mar 26, 2012 11:55 am

Kika

Kika

Tud jaz sem za Smile v 1 mescu moram zgubt 9 Twisted Evil silent kil.NUJNO!!

5Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Pon Mar 26, 2012 2:46 pm

lonely.whisper

lonely.whisper

danes sem pojedla prb 700 kalorij...kar v redu.

sicer bi raje videla ampak zdaj sem mela hudo obdobje bruhanja in sem rekla raje pojem 500-800 na dan in se izognem da me popade prenajedanje in bruhanje, ki se mi ponavadi zgodi ko imam kaka 2 dni post...in gre trud v nič.

jutri moram nujnu tudi telovadit to kar pogosto spustim.

6Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Pon Mar 26, 2012 2:49 pm

lonely.whisper

lonely.whisper

Kika je napisal/a:Tud jaz sem za Smile v 1 mescu moram zgubt 9 Twisted Evil silent kil.NUJNO!!

sj nam bo uspelo. mormo zdržat...men je lažje ko vem da imam sotrpinke ker včasih je res težko se upret si moram dobesedno možgane prat u enmu trenutku in se filat z motivacijo da ne sežm po hrani. pa mi kdaj spodleti čeprav mi je vedno potem žal in si govorim zakaj si tko neumna ko veš da ti bo potem bolj žal kot zj uživaš v žretju Evil or Very Mad grrr....

7Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Tor Mar 27, 2012 1:23 am

Kika

Kika

Včeri po šihtu sem si kupla en smoothie za zajtrk, ampak ne vem al sem halucinirala da kao gor piše KEIN ZUCKER Shocked pridm domov pa preberem SEHR GUT Rolling Eyes najbrž je že jasno kaj to pomeni silent sladkorna bomba.
nisem celga popila, ker me je prej začel bolet želodec No
Danes za kosilo pojem še špinačo in to je vse Evil or Very Mad Exclamation

8Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Tor Mar 27, 2012 2:06 am

tamyyy

tamyyy

Uf ja b/b sux.
Jz mam tudi občasno taka obdobja Sad

No danes je prvi dan našega izziva.
Zdej sm se zvagala in sm hmali pala skupi zaradi številke.
65.2kg!!!
Kar pomeni da moram v enem mescu shujšat usaj 8.2kg.

Moj plan za danes je: 500kcal ali manj + fitness (verjetno ena urca).
Javim zvečer kako je šlo.

9Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Tor Mar 27, 2012 2:57 am

lonely.whisper

lonely.whisper

ok držim pesti da bo šlo! jaz se bom pa potrudila držati pod 500 kcal...bomo videli.

10Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Tor Mar 27, 2012 10:07 am

xoxo



heej?
tud js bi rabla takle plan,se lahko pridružm?Very Happy

11Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Tor Mar 27, 2012 10:25 am

Abilina



No js se vam tut pridružujem in želim vsem čim več LEPIH trenutkov brez hrane..verjamem da bo vsaki od nas uspelo, ker ni večje motivacije kot pomislit na svojo telo poleti, v kopalkah. affraid

Torej: začetna teža: 59 kg
želena teža:53 kg ali manj za začetek:)minus 6 kg ali več...hope..

Osnovni jedilnik: zajtrk :skodelica nesladkanega zelenega čaja z limono in brez mleka
malica:neko sadje-pol jabolke, kivi,...
kosilo:za dlan(6x6cm) ali manj priloge ali solate
2l vode na dan
Aktivnost: vsak dan 30 min počasnega teka, 10 min trebušnjakov, 50 počepov, 50 "iztegnjenih korakov", 30 min sobnega kolesa--za kej več pa nebo trenutno časa. Sad


Yes, some people say to me you're too skinny, but never a skinny person says that to me, only people who could lose a few pounds say that.
Karl Lagerfeld

12Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Tor Mar 27, 2012 11:39 am

nirca

nirca

helou!!

kaj pa tale plan : The ABC Diet Plan


http://skinnybitch.webs.com/theabcdiet.htm

??
poznam punce, ko so rekle da gre na ta način do - 4 kg na teden :??

13Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Tor Mar 27, 2012 12:11 pm

tamyyy

tamyyy

Aja poznam ABC...sm slišala da so kr dobri rezultati.
Sam verjetno je mal težje izvedljivo, če živiš s starši :/

14Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Tor Mar 27, 2012 12:48 pm

nirca

nirca

Jap… sm ugotovila da je to pri večini problem… tut pri meni…

Ampak se ga da izognit!!!
Pri kakih kosilih je sicer težje.. jaz si takrat recimo kako juho totalno razredčim z vodo in ne opazjo, pol recimo kak krompir al pa makarone si razvlečem preko krožnika, pa pomaga če si daš v manjši krožnik pol zgleda da je več…

Pol recimo tko, ka gremo kam-> mi veeedno težijo kr ne jem kakih ogabnih sendvičov al pa pudobn… pršli smo na nek kompromis—da jem jogurt/kefir. Pol pa običajno vzamem v merkatorju un efir 500 gramski, ko ma tako fajn trdo embalažo (taka flaša plastične je), pa kefir ven zlijem notri pa vodo. Pol je zabavno, kr flaša ni prosojna in mislijo da kefir pijem, v bistvu je pa voda… pa dostikrat si pred njimi tut kak sendvič nardim ki potem roma k spu al pa v kanto 

Sej se da najdit… zjutrej na primer vedno nasmetim vse povsod, da zgleda ko da sem jedla  običajno so pol hudi name ker nisem pospravla za sabo, ampak vsaj mislijo da žrem 

Idioti Xd
Sej starši so v glavnem zlo naivni  preusmer pozornost s hrane in jedenja pa bo  jezt jo preusmerim tko da so jezni ker je vse popackano Xd jutri na primer bom po pultu raztresla drobtine, pa žlico umazala z marmelado. To žlico bom pol nepomito pustila v koritu in popoldne jih bom spet sišala ker ne pospravim ko končam z zajtrkom 

15Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Tor Mar 27, 2012 1:40 pm

tamyyy

tamyyy

Haha dobre ideje Smile

Pr men je ful beda ker je fotr stalno doma in kuha..
Pol pa je jezn če ne pojem kr skuha.

Morm čim prej končat to šolo da grem na svoje..pol pa se mi nbo noben utiku u hrano.

16Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Tor Mar 27, 2012 3:16 pm

Kstew

Kstew

danes sem pojedla za zajtrk pol toasta z sirom, za kosilo pa samo zeleno solato z koruzo, popoldne sem pa še pol toasta z sirom. Spila sem ene 2.5 litra vode, pa 2 skodelici kave (brez sladkorja).
Pa 30 min sem laufala, nardila sem pa 100 trebušnjakov pred vsakim obrokom (torej 300 trebušnih)... zdaj je večer in sem že kr lačna, tak da bom šla počasi spat da ne bom še kaj pojedla Very Happy

17Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Sre Mar 28, 2012 12:14 am

nirca

nirca

haha.. mislim da je meu nek peuc tako dieto : uspavalne tablete. preposta logika: ko spiš ne moreš jest xD

18Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Sre Mar 28, 2012 2:08 am

tamyyy

tamyyy

Shujšala 100g Sad
Kaj lohk še mal manj???

19Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Sre Mar 28, 2012 3:30 am

Kstew

Kstew

tammy bolše to kot pa nič...don't worry, boš pač danes več telovadla al pa kaj
jaz sem pa menda shujšala za 600 g lol, danes zjutraj je na tehtnici blo 54.00 kg, jutri hočem met vsaj 53.7 al pa kaj takega Smile
we are gonna make it! bounce

20Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Sre Mar 28, 2012 5:07 am

xoxo



hej,
js učerej nism nič pojedla,spila sm eno dietno cocacolo,ampak sm jo zbruhala,danes zaenkrat tud še nič,kosilo sm v wc stresla,me pa skrbi,da ko bom morala kej pojest bo šlo takooooooooj gor!Sad

no,v glavnem,zdej mam 55.2 kg,še v pondelk sm mela tm od 56.5 - 57.2,tko da neki mi e pa useen uspel:))

21Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Sre Mar 28, 2012 12:48 pm

nirca

nirca

xoxo je napisal/a:hej,
js učerej nism nič pojedla,spila sm eno dietno cocacolo,ampak sm jo zbruhala,danes zaenkrat tud še nič,kosilo sm v wc stresla,me pa skrbi,da ko bom morala kej pojest bo šlo takooooooooj gor!Sad

no,v glavnem,zdej mam 55.2 kg,še v pondelk sm mela tm od 56.5 - 57.2,tko da neki mi e pa useen uspel:))

kojk maš še do cilja?
drugač pa bravo <3 jzt mam tut rada uno kokakolo dietno, brez cukra, ko ma mislim da 500 mll = 2 kcal ali pa manj xD PA NASITI ME Smile

22Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Čet Mar 29, 2012 3:33 pm

Kstew

Kstew

xoxo bravo, ful si že šla dol, pa ful občudujem tut to da lahko zdržiš brez hrane ker celi dan pa tak...jaz morem vedno vsaj nekaj malega pojest Sad

drugače pa neverjetno, danes zjutraj sem imela natanko 53.7 kg, tak ko sem včeraj napisala da mi je cilj...tak da to je blo sicer super...pol pa do 17.00 nisem nič jedla pol pa sem jedla neke njoke fujjjj ne vem kaj mi je blo in pol sem šla še na vročo ČOKOLADO omg pol jo šla sicer takoj zbruhat ampak vseeno...Neutral ko sem prišla domov sem mela kr 54.3 kg beeed, zakaj ni moglo ostat na 53.7, hjoj....bom mogla ju3 bol pazit I guess...
zdaj pa na čik in spat, good night Sleep

23Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Pet Mar 30, 2012 1:29 am

tamyyy

tamyyy

Ej ne se sekirat zrd tga.
To je čist normalno da ti teža niha čez dan. Jz mam zvečer kr 2kg več kot zjutri.
Zato pa se je treba vagat sam zjutri prej ko krkol poješ ker sam takrat je teža realna.

24Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Pet Mar 30, 2012 5:47 am

xoxo



punce,tole kar vam vam bom povedala se je men fuul obrestoval:
torek: ni
sreda: 3 jabolka, 1 por
četrtek (DAN KO SEM SE FUL PREGREŠILA): 3 jabolka, 2 pora,in piškoti ob 7 zvečeeer:(( nekej od tega sm zbruhala,ampak vseeno...
petek/danes: zaenkrat še nič,ampak grem h prijateljici prespat in bojo spet kokice,čokolada,cocacola...FAK:((

no ampaaaak sem ful dobre volje,ker imam 53,6kg!Very Happy
ubistvu,ena tehtnica aže 53,9 ,druga pa 53,0 ,tko da sredina je okoli 53 pa pol:))

nirca: do cilne teže je tkole: 1. cilj je 50, drugi 45:)
kstew: joj,veš kok padcev sm mela,in zarad teh padcev sm postala vedno bl odločena:))

25Nov plan! :) :) Empty Re: Nov plan! :) :) Pet Mar 30, 2012 2:00 pm

nirca

nirca

vav xoxo! To pomen da boš hmal dosegla pru cilj! happy 4 U! <3

drgč se pa popounoma strinjam s tazadno vrstico...

prou spomnla sem se na tole pesm Smile

what doesn't kill you makes you stronger stand a little taller

Kelly Clarkson-Stronger
https://www.youtube.com/watch?v=Xn676-fLq7I

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 2]

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu