slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

please help me fast!!!

+2
Kika
Sweetie
6 posters

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Go down  Sporočilo [Stran 2 od 2]

26please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Ned Apr 01, 2012 2:52 am

nirca

nirca

Sweetie je napisal/a: GRRRR.... Evil or Very Mad požrla se bom!!
2dag mam več!!! kak je to možno?!?! confused
mogoče od tega da sem pila malo kisa od vložene paprike?


h tem prokletim kilam ful velik propomore...
tist kis od vloženih paprik je ponavadi zlo osoljen, pocukran tko da je možno od tega Sad sol ogromn vode zadrži :/
pa nwem, lahko da je tut luna, pa menstra... pri men je bla na začetku menstra glavni krivec.. mal preden sem jo mela sem se "potežila" tut za pou kile Suspect hvala bogu je zej nimam več Smile

a se vedno vagaš ob istem času?

čas je tut dost pomemben... jaz se spomnem ko sem še mela vago ( kje so te lepi cajti? </3) sem bila zjutrej težka npr. 50 kg, pol ob pol štirih 49.6 , pol pa zvečer 50.2 . tko za okol pol kile mi je nihala preko dneva Evil or Very Mad

27please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Ned Apr 01, 2012 3:27 am

Sweetie



zjutraj se skos vagam ob približno 6:15h pol pa odvisno ob klkih pridem iz šole,zvečer pa ob 8-9-ih nekje.
ja men tut skos niha Crying or Very sad
VČERAJ:zjutraj-47kg
popoldne-47,4kg
zvečer-47,6kg
in zdaj še en problem-moja mam sumi da spet stradam in mi teži da naj neke jem pa da sem shujšala da se vid,da sem ful bleda v obrazu pa take...prelisičim pa jo tako,da si pred njo nardim neke za jest npr.sendvič al pa neke pol pa si nesem v sobo in tam stlačim v vrečko pol pa v torbo,na krožnik pa namečem nekaj drobtinic in ko grem v šolo vržem tam nekje v smeti...kak jih je enostavno prelisičit...

...hehe XD... Laughing

28please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Ned Apr 01, 2012 4:18 am

Kstew

Kstew

opažam da mate večinoma probleme s starimi,glede prehrane... pri meni pa je glih obratno, ata itak nič nikoli ne je, same neke soltake, mama pa mi vedno pravi da naj manj jem in take, da se ne bom zredila pa to, tak da pri meni ni težko NE JEST pred starimi...če pa si slučajno kdaj kako čokolado vzamem pa sta že oba tak: kaj spet to ješ, se boš zredila....am ja, lol.... What a Face

29please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Ned Apr 01, 2012 4:40 am

nirca

nirca

Kstew je napisal/a:opažam da mate večinoma probleme s starimi,glede prehrane... pri meni pa je glih obratno, ata itak nič nikoli ne je, same neke soltake, mama pa mi vedno pravi da naj manj jem in take, da se ne bom zredila pa to, tak da pri meni ni težko NE JEST pred starimi...če pa si slučajno kdaj kako čokolado vzamem pa sta že oba tak: kaj spet to ješ, se boš zredila....am ja, lol.... What a Face

haha-moji so bli taki na začetku... pa kupoval so mi dietni sir (včasih sem bila nooora na sir... prauzaprou še zdej sanjam o tem kuko ga bom jedla ko bom enkrat suha xD, AMPAK ga zdele nebi nikol jedla-zaenkrat ga pa še sovražim xD ) pol semzačela shujšat.. (jezt sem na začetku mela skor 80 kg!!! tko da jih čist štekam xD )
prvi mesec ; -10 kg (doma vsi naudušeni) , drugi mesec -15 kg (mi niso nič rekli.. ponosni so bili name xD ) čez cca 14 dni ; (sem zgubla še 5 kg) so začel bit pa že mau tečni... mat je uničla vago (neko kreganje je bilo ker nisem hotla jest sojinih polpetov za kosilo... in je rekla da sem taka samo zarad vage, pol jo je pa še v isti sapi čez okono vrgla xD - IN SE JE RAZBILA No ) no,,, in takrt sem pol še bl intenziuno začela delat sendviče pred njo, pa pila "kefir pa jogurt" (tista fora ko si vodo natočim v embalažo od jogurta) ipd.

in to traja še dans. tko da običajno mislijo da jem Smile edin kaka kosila me podrejo... ampak se znam zmazat ven Smile
lihk kar (3 minute nazaj) me je pršla mami uprašat kako pico bom jedla--- IJU!!! skoz ta kosilo se moram zej nekak zmezet..

kak nasvet? Smile

30please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Ned Apr 01, 2012 11:02 am

Kika

Kika

Jaz pa sem danes dobla opazko, da sem zopet shujšala, ker hlače kao plešejo na meni Shocked To sem tud jaz opazla, ker me je dost manj skupi, ampak zakaj kile ne gredo dol????? Evil or Very Mad še vedno mam 54kil Rolling Eyes tu se ustavi in niha...

31please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Ned Apr 01, 2012 11:55 am

Sweetie



Smem vprašat klko si velika Kika??

32please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Ned Apr 01, 2012 12:33 pm

Kika

Kika

167cm Smile

33please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Pon Apr 02, 2012 4:24 am

Kstew

Kstew

ja sej jaz sem zdaj tudi še na začetku hujšanja, zato je vrjetno starim kul haha če pa bi šla dol kakih 10 kil pol pa vprašanje kaj bi blo Very Happy

Kika...jaz mam isti problem, iz 54 kil se nikam ne premaknem, pa malo jem pa skozi sem lačna, telovadim tut pa vse, ampak ustavlo se je na 54 kil (zjutraj mam 53.7, čez dan pa 54) in od tu ne gre več nič dol...suffer...se bomo mogli ful potrudit & I know we can do it! cheers

34please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Pon Apr 02, 2012 9:54 am

Sweetie



Danes po devetih dneh sem jedla Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad
koliko kalorij bi znašalo 3 napolitanke(navadne)in 2 majhna kosa peciva???

GROOOZNAA SEEEM!!! ziher mam pou kile več! Evil or Very Mad

35please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Pon Apr 02, 2012 2:20 pm

Kika

Kika

9 dni si zdržala Shocked Shocked

kolko je pa šlo dol?? Surprised

ful si motivirana Smile nič hudga saj bo šlo dol,čeprav si danes malo grešila

36please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Tor Apr 03, 2012 10:05 am

Sweetie



Kika je napisal/a:9 dni si zdržala Shocked Shocked

kolko je pa šlo dol?? Surprised

ful si motivirana Smile nič hudga saj bo šlo dol,čeprav si danes malo grešila


dol je šlo genau 6 kil Very Happy
danes sem spet jedla Crying or Very sad pa kaj je z mano?? Evil or Very Mad Evil or Very Mad
ju3 spet začnem...pol pa bom probala zdržat 12 dni...upam da mi bo uspelo... Twisted Evil

malo vzpodbude bi sam rabla Smile

37please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Tor Apr 03, 2012 10:09 am

Sweetie



kaj to je res da ko te zebe da hujšaš??? Shocked

pa še neki....donat ti nena more ovirat hujšanje pa to ale??mislem ko ga spijem da sem pol skos tak napihnjena ko žoga!!! Crying or Very sad Evil or Very Mad

38please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Tor Apr 03, 2012 10:28 am

Kika

Kika

8 ur pečem...meša se mi Sad obožujem sladko, ampak ker ga nesmem moram met ful močno, ampak res fuuuul močno voljo.
sedaj se nalivam z zelenim čajem...jutri hočem 53kg silent
Moja ciljna teža je sicer 46kg Laughing drgač pa ko dosežem 50kil si spremenim barvo las...zato komaj čakaaam Very Happy

39please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Sre Apr 04, 2012 9:42 am

Kika

Kika

Sweetie kako se ti zamotiš?Kako je z energijo?

Jaz sem se danes fuuul pregrešila Sad pol sem mogla zbruhat ven...zdaj sem kot cunja

od jutri naprej nameravam bit 5dni brez hrane... Evil or Very Mad Mad Resno moram zdržat Exclamation

40please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Čet Apr 05, 2012 2:25 pm

Sweetie



Kika je napisal/a:Sweetie kako se ti zamotiš?Kako je z energijo?

Jaz sem se danes fuuul pregrešila Sad pol sem mogla zbruhat ven...zdaj sem kot cunja

od jutri naprej nameravam bit 5dni brez hrane... Evil or Very Mad Mad Resno moram zdržat Exclamation

kako se zamotim...hmm...največkrat ko sem lačna grem spat al pa tv glejat al pa neke podobnega....z energijo pa...pijem energy drinke light-največ tri na dan

41please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Pet Apr 06, 2012 12:33 am

Kika

Kika

53,8 Very Happy Like a Star @ heaven

moja energija je na nuli pale Bom probala pit energijske napitke čez dan, ker tole je grozno!8 ur sem v službi pol se pa moram še za izpite pripravljat...katastrofa...Neki moram pogruntat cyclops

Drgač mam jutri post Twisted Evil Vsak dan postajam bolj vzdržna Smile

42please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Sob Apr 07, 2012 9:54 am

Kstew

Kstew

Bravo Kika, da si spravla na 53.8 kg...zaj pa samo tak dalje cheers

Joj zdaj ko to pišem sem tak lačna...da ne vem kaj naj nardim, nočem pa jest zdaj ker pol bo šlo vse v nič, pa dovolj sem že pojedla danes... No Sem pa že na 52.6 kg, tak da sem ful happy Very Happy

43please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Sob Apr 07, 2012 1:58 pm

Kika

Kika

Danes sem zasrala, ker sem bla na sošolkinem rojstnem dnevu Neutral Mad pa še pecivo sem mogla pečt silent


vicious circle Rolling Eyes

44please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Pet Apr 13, 2012 11:17 am

Sweetie



Stara me bo spravla še ob živce...cele dneve mi samo teži Evil or Very Mad kaaaak mi gre na živce..najrajši bi jo enkrat taaak vsekala...chjooooj...kaj naj naredim?? Mad Crying or Very sad

45please help me fast!!! - Page 2 Empty Re: please help me fast!!! Pet Apr 13, 2012 11:52 am

Kika

Kika

Vem kako ti je Neutral Ta teden je bil katastrofaaa Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad jutr ma sestra rojstni dan in ne vem kaj naj si izmislim... No

Hrana meni pravzaprav ne daje nobenega zadovoljstva, ker se kasneje počutim največji luzer pale trenutek užitka, ki ga da meni čokolada me stane ogromno živcev drugi dan pig To pravim, ker sem se danes nažrla kot pujs, ampak res kot en velik PUJS pig

pale No Crying or Very sad Ne morem več...ne bom odnehala, ampak ne zmorem se vrtet v tem krogu Sad

Punce ne odnehat Exclamation

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 2 od 2]

Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu