slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

please help me fast!!!

+2
Kika
Sweetie
6 posters

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 2]

1please help me fast!!! Empty please help me fast!!! Pet Mar 23, 2012 12:57 pm

Sweetie



Hey hey!

pomagajte mi....bitte bitte bitte Sad nwm več kaj naj delam!zredila sem se na 52,7kg ....KATASTROFA!in to pri mojih 163cm...kako bi najhitreje prišla do anorexie
in klko kil bi mogla met pri moji višini??

HVALA že v naprej ...

2please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Sob Mar 24, 2012 1:13 am

Kika

Kika

Imaš normalno težo,ampak če hočeš bit bolj suha boš morala met tja nekje pod 50kil Smile

3please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Sob Mar 24, 2012 3:00 am

tamyyy

tamyyy

Trenutno maš ITM 19,8 kar je normalna tt.
Za podhranjenost TIM pod 18.5) bi mogla met 49.9 kg ali manj.

Ne želi si anoreksije ker ni tko fajn kot si lohk mislš.
Jz sm zbolela pri 15 in čutm posledice. Če bi lohk še enkrat izbirala nebi nikol šla v to.

4please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Sob Mar 24, 2012 12:11 pm

Sweetie



Saj enkrat sem že bla skor v anorexie-pri nekje isti višini sem mela najmanj 42,6kg (ko bi jih spet mela tolko Crying or Very sad )pol pa me je moja nekdanja BFF izdala in so me silili da moram jest-zdej pa sem sped debela! Grrr.... želim si ane naj stane kar hoče Twisted Evil

5please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Sob Mar 24, 2012 3:45 pm

Sweetie



kak bi lahk v enem tednu zgubla 3-4 kg???

P.S. mal se razpište please Smile

6please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Ned Mar 25, 2012 1:57 am

Kika

Kika

Z izločanjem OH iz prehrane lahko Smile Sicer sem jaz 6kg v 1 mescu zdaj zgubla večinoma s pomočjo čaja,limonade in dosti zelenjave + pokurim vseh 200-300 kal. ki jih pojem.


ampak ti vseeno ne priporočam, da v 1 tednu že zgubiš 4 kg.Sestavi si prvo režim in naj se telo privadi nanj.

7please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Ned Mar 25, 2012 12:12 pm

tamyyy

tamyyy

Jz sm v enem tednu zgubila 5kg.
Spila sm 3 litre vode usak dan in pojedla približno 500kcal.

8please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Ned Mar 25, 2012 1:14 pm

Sweetie



WOW! Shocked BRAVO tamyyy .... men pa je danes prvič po dougem cajtu uspelo da ceu dan nisem nič jedla cheers
samo 1,5 litra vode sem spila+eno žvečilko Very Happy

9please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Ned Mar 25, 2012 1:30 pm

tamyyy

tamyyy

Uff srečnica...men ni to uspelo že full časa.

10please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Ned Mar 25, 2012 1:49 pm

Sweetie



saj sprva je blo fuul težko-zmes sem že skoro šla v hladilnik pol pa sem šla na net gledat slike anorexičnih deklet in me je minlo Smile zdaj pa ne čutim več lakote-no malo ampak res čist malo Smile

vem,da bo tebi tudi uspelo Smile

11please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Ned Mar 25, 2012 3:13 pm

Kstew

Kstew

bravo tammy, 5 kg v enem tednu...jaz bi tudi to Very Happy

Jaz sem izgubila 3 kile zdaj v enem tednu, ampak mam filing da se mi je zdaj ustavla teža tu, ker mi že 2 dni ni šlo nič dol, ampak celo gor ene par dkg....joj če je tak težko se upret hrani Suspect
Mi pa pri hujšanju ful pomaga voda, spijem je tak ene 2.5 do 3 litre na dan....

12please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Sre Mar 28, 2012 5:29 am

Sweetie



Danes je četrti dan od kaj nisem jedla nič-pijem samo vodo,nesladkan čaj in pa včasih kakšen energy drink light ki ma ful malo kalorij+žvečilke...in...v teh štirih dneh sem spraula dol že 4,4kg! Very Happy cheers

13please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Sre Mar 28, 2012 6:33 am

Kika

Kika

Smile svaka ti čast cheers

da bi vsaj jaz lahko celi dan zdržala brez hrane... No bom pa vztrajala na zelenjavi in upam da mi v dveh tednih uspe 5 kil al celo več spravt dol Basketball

14please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Sre Mar 28, 2012 12:41 pm

nirca

nirca

bravo sweetie!!!! happy for you <3 zej sam pazi, da se ti ne bo utrgalo ko boš spet hrano vidla! drugač pa keep up Smile moj rekord je biu 3 dni... mene si že premagala Smile <3 <3

kika, usaki lahko uspe! samo zamotit se je treba... pa mehurčkasto pijačo pit... my favourite= donat Smile pa še odvajalo je, če ga dovolj popiješ Smile

15please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Sre Mar 28, 2012 1:06 pm

tamyyy

tamyyy

Čestitam!
Moj rekord je 4 dni.

16please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Sre Mar 28, 2012 1:51 pm

nirca

nirca

4 dni?
dobre sta! Smile

madoniš... očitno je cajt da svoj rekord spet podrem... starting tomorrow Smile DANS SM že žrla... stupid carrot suup. Sad

17please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Sre Mar 28, 2012 2:14 pm

Kika

Kika

jaz sem najdle zdržala 3 dni Shocked

Popoldan sem pekla višnjev kolač Razz seveda ga nisem jedla.Sem se odločla da najprej 2 tedna poskusim samo z zelenjavo in če bodo kile šle lepo dol,bom poskusla bit par dni čist brez hrane... Suspect Trenutno ful pazim kaj jem in telovadim vsaj 2 uri na dan tongue grem postopoma Twisted Evil

18please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Sre Mar 28, 2012 11:12 pm

nirca

nirca

čist tko btw... a wi jeste kokakolo med postopm? pa kaka prehranska dopolnila? al to pol ni več post?

pa mislim da ma red bull ogromno cukra... sucks :/

19please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Čet Mar 29, 2012 1:44 am

tamyyy

tamyyy

Jz sm zjutri spila kavo in vitaminsko tableto. Pol pa cel dan sam vodo. Če pa sm bla full švoh sm spila kšn redbull sugarfree alpa kokakolo light.
Men se to še zmeri šteje za post. Vsak pa ma drugačna merila.

20please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Čet Mar 29, 2012 8:05 am

Sweetie



Danes peti dan in 47,6kg .... Very Happy

21please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Čet Mar 29, 2012 2:33 pm

nirca

nirca

Sweetie je napisal/a: Danes peti dan in 47,6kg .... Very Happy
preživela dan?

meni ni uspelo... neko glupo rižoto je mt nardila Sad
kill me?

22please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Sob Mar 31, 2012 7:11 am

Sweetie



Sem preživela ja Very Happy
iiiinnn....danes je sedmi dan Twisted Evil in mam genau 47kg cheers Very Happy

23please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Sob Mar 31, 2012 8:49 am

nirca

nirca

Sweetie je napisal/a: Sem preživela ja Very Happy
iiiinnn....danes je sedmi dan Twisted Evil in mam genau 47kg cheers Very Happy

wauu! zej sem uradno tvoj fan xD

pri meni ja dans drugi dan Smile s tem da pijem cocacolo zero (kake pol litra na dan + kava) tko da se niti ne počutim ko na postu xD

24please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Ned Apr 01, 2012 12:32 am

Sweetie



GRRRR.... Evil or Very Mad požrla se bom!!
2dag mam več!!! kak je to možno?!?! confused
mogoče od tega da sem pila malo kisa od vložene paprike?

25please help me fast!!! Empty Re: please help me fast!!! Ned Apr 01, 2012 2:00 am

Niah_



Sweetie, pri 14. letih imaš vse možnosti, da nikoli ne zboliš za anoreksijo. Če se zdaj odločiš, da boš zdravo in normalno živela, je to vsekakor najboljša odločitev. Svet anoreksije je krut in osamljen. Ko te potegne vase, je težko narediti "klik" v glavi in prešaltati na "normalno".
Lahko si suha in hkrati živiš zdravo, imaš polno energije, družiš se z ljudmi, lažje se učiš..Zmerni, zdravi obroki in fizična aktivnost..To je to Smile

Sama sem stara 22 let in se ubadam z anoreksijo od 12.leta...Poleg tega sem depresivna in imam za sabo tudi poskus samomora...Ni lepo, je stresno in osamljeno.

Sama sem visoka 166cm in trenutno tehtam 50kg..Pred tremi meseci so me zredili na 64kg, kar je bilo zame absolutno preveč!!Zato sem zopet nehala jest in zgubila 14kg v slabih dveh mesecih. Cilj mi je priti na 45kg...Sicer sem rekla fantu, da je najprej moj cilj priti na 55kg, kar je še moja normalna teža, nato sem rekla 52, nato 50, rekla sem tudi 48kg, ampak v moji glavi vem, da to pomeni max 45kg...Vidiš, Sweetie, nočeš tega :/ To ni življenje :/ To je metanje zdravja, časa in energije stran. Zakaj? Da bi se počutila lepšo, bolj ljubljeno? Ne počni tega, dokler je še čas. Mlada si, vse življenje imaš pred sabo in odločitve, ki jih boš zdaj sprejela, bodo vplivale na tvojo prihodnost..Bodi pametna in..bodi zdrava!

:*

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 2]

Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu