slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

NA POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOČ!

3 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1NA POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOČ! Empty NA POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOČ! Ned Maj 29, 2011 1:44 pm

Smile

Smile

pozdravljene!

grozno slabe volje sem Sad danes sem se stehtala in ugotovila............. da mam pri 164 cm že 48 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jaaaaaaaaaaaaak Sad moj cilj je pridit na 37 kg <3 prosim pomagajte mi.. ne govorte mi, da naj zdravo hujšam.. bedarija! prosim spodbujajte me!!!!!!!!!!!!!






lepo se mejte vsaj ve....



OBUPANKA!

2NA POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOČ! Empty Re: NA POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOČ! Tor Maj 31, 2011 5:55 am

Noomadee



Ne bit slabe volje... Vsaki kdaj spodleti, men je že ogromnokrat spodletel, pa sm bla na odlični poti k temu da bi bla KONČNO SUHA!!!
Vztrjaj, če vidš da je šlo kilo, dve gor, ne obupat, VZTRAJI!
Mi smo s tabo!

3NA POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOČ! Empty Re: NA POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOČ! Tor Avg 30, 2011 5:13 am

kiki28



MISLIS PRIDT NA 37 KG?

IN KAJ BO POTEM KO PRIDES NA 37....A MISLS DA BOS ZADOVOLJNA ...DA BOS KAZALA REBRA PA KOSTI OKOL BOKOV...IN TI BO VSAKA OBLEKCA PASALA....????

MAL RAZMISL KAM PELES....V SKRAJNOST....!!!


VERJEM MI DA NEBOS ZADOVOLJNA....CE BOS PRISLA DO 37....POJ BOS REKLA SE ENE 5 KG...
IN DOKLER NEBOS SHIRANA IN PRISTALA V BOLNCI....

SE ENKRAT PRAVM !!!

ZACNI SE CENT....SI UNIKATNA ....NEPONOVLJIVA....

LP ...NE ME UZET ZA SALO...CE TI LAHKO KAKO POMAGAM...SM VESELA...

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu