slo- pro- ana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
slo- pro- ana

pomen tega foruma je spodbuda in druženje oz. tekmovanje vseh bulimičnih, anorexsičnih in kompulzivnih prenajedcev...


You are not connected. Please login or register

BAJSA!!! :(

+9
Bajskaa
bloom
triki
mala
cookie
nirca
another.lost
nichu
Bubbly
13 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1BAJSA!!! :( Empty BAJSA!!! :( Pon Apr 18, 2011 11:55 am

Bubbly

Bubbly

Čao!
Še ena BAJSA tle Shocked
Jzt že tko pol leta skos razmišlam o tem da bi rada shujšala in bla ful suha (ampak pač tko normalno, ne anoreksična), ampak nikol se nmorm spravit v to, ker se NE MOREM UPRET HRANI Crying or Very sad še posebej sladkarijam... lahk bi jedla cel dan, kr naprej :S in ko gledam slike suhic (ne tistih anoreksičnih) mi je tko bed, in hočem bit kt one...
Velka sm sam 162 cm in mam okol 70 kil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! katastrofa!
rada bi jih zgubla usej 20, in pol bi bla najsrečnejša oseba na svetu Embarassed
zdj se nekak nmorm ufurat v to.. nwm kak bi začela, ker obožujem hrano Mad
odločla sm se, da najpoznej med poletnim počitncam začnem hujšat, če ne že prej... am k hodim u šolo pa to, pa doma.. in ne morm kr tak nehat jest... čez poletje pa mislim INTENZIVNO hujšat Crying or Very sad
a je možno v tistih 2 mesecih zgubit 20 kil??? ker jzt bi to ful rada... pa a mate kake nasvete, kak se naj vsega lotim, kak naj se uprem hrani in podobno... in pol, ko bom res začela hujšat, bi rabla motivacijo, ker mi ne ratujejo prevč dobr take stvari No
pa za čimveč nasvetov vas prosim... hvala Crying or Very sad

2BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Pon Apr 18, 2011 12:25 pm

nichu



no pol pa nehaj gledat suhice,pa se odpovej čokoladi in hrani pa bodi to kar so one al? Very Happy
iz sanj nebo nič nastalo v relanosti sam bol zredila se boš tko k jas..Wink)

3BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Pon Apr 18, 2011 1:03 pm

another.lost

another.lost

ja v tistih dveh mescih boš težo bol težko zgubila...razn če ne boš nč jedla (kar močno odsvetujem)...probi jest čimveč sadja pa zelenjave ( vem da je na začetku težko, ampak se boš kmalu navadila potešiti željo po sladkem s sadjem),pa študentska hrana vsebuje velik zdravih maščob, pa še nasiti te za dolgo časa...ko maš krizo in bi najrajši vse pojedla, pa pejt v naravo. Začni se ukvarjat s športom. Brez športanja ne bo nč. Na začetku ti bo težko, pol se pa kr navadiš in lepo počasa gre. Po šesti uri zvečer ne jej, pa pij dovolj tekočine.Pa bolš je težo počasi zgublat kot pa hitro. Tisti hitro izgubljeni kg se kajhitro nazaj pojavijo.
GOOD LUCK Smile

4BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Tor Apr 19, 2011 2:04 pm

nirca

nirca

Bubbly je napisal/a:Čao!
Še ena BAJSA tle Shocked
Jzt že tko pol leta skos razmišlam o tem da bi rada shujšala in bla ful suha (ampak pač tko normalno, ne anoreksična), ampak nikol se nmorm spravit v to, ker se NE MOREM UPRET HRANI Crying or Very sad še posebej sladkarijam... lahk bi jedla cel dan, kr naprej :S in ko gledam slike suhic (ne tistih anoreksičnih) mi je tko bed, in hočem bit kt one...
Velka sm sam 162 cm in mam okol 70 kil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! katastrofa!
rada bi jih zgubla usej 20, in pol bi bla najsrečnejša oseba na svetu Embarassed
zdj se nekak nmorm ufurat v to.. nwm kak bi začela, ker obožujem hrano Mad
odločla sm se, da najpoznej med poletnim počitncam začnem hujšat, če ne že prej... am k hodim u šolo pa to, pa doma.. in ne morm kr tak nehat jest... čez poletje pa mislim INTENZIVNO hujšat Crying or Very sad
a je možno v tistih 2 mesecih zgubit 20 kil??? ker jzt bi to ful rada... pa a mate kake nasvete, kak se naj vsega lotim, kak naj se uprem hrani in podobno... in pol, ko bom res začela hujšat, bi rabla motivacijo, ker mi ne ratujejo prevč dobr take stvari No
pa za čimveč nasvetov vas prosim... hvala Crying or Very sad

najprej se odloč točno kdaj začneš... glede kil, na začetku bo šlo u izzy, pol se mal ustau, pol gre pa spet dol... jezt sm bla ista,.. zdele ka gledam za nazaj me prou glava buli kr vidm kojk sm pojedla,.. pale celo vrečo piškotov, po več kil čokolade (okej, pretiravam Wink )
use kar moreš narest je, da namest da si rečeš o njama piškoti si rečeš o fuuuj piškoti, pa tut če se ti nau zdel tko, po enem cajtu ti naujo več pasal,.,.. plus kile bojo dobesedno letet začele dol-mene to fuul motivera Smile
zakaj ne moreš kr nehat jest? itak da lahko! namest da u šol ješ malco pejd vn iz razreda pa je,,, al pa to s kosilom, sam ne jit na kosil,,...
popi tut veliiiik nesladkanga čaja (zelen al pa koprivn-->mojedva najljubša Smile ) tko se ti fuul apetit zaustau->usaj men Wink

5BAJSA!!! :( Empty čaoo Sre Apr 20, 2011 11:54 am

cookie

cookie

use kar ti js svetujem je da ne rečeš ja polet bom, ja nasledn tedn pa res nwm zakaj odlašaš če se ti zdi tak nujno shujšat začni hujšat danes, zdajle v tem trenutku, ko to bereš, če ješ čokolado, čips, v smeti! Poglej nepravim ti da ne jej ničesar, to je skrajnost in dobro vem kako je da moraš paziti doma, sama imam mamo zdravnico in sem že enkrat bila na zdravljenju zaradi anoreksije in zdej gleda usak košček hrane ki ga dam v usta, tako da glede nadzora te še predobro razumem, začni počasi, tedensko, 1. tedn nič več čokolade, 2. teden nič več bonbonov,3. nič veš keksov, 4. nič čipsa smokija ali kakšnih drugih prigrizkov in v enem mescu (4 tednih) črtaj vse sladkarije, prigrizke in jej le zajtrk, kosilo, večerja. Vmes seveda lahko veliko piješ in ješ kakšno sadje ampak ne preveč in ne misli da ima sadna kupa malo kalorij ker jih skriva! (smetana, sirup,...sladkorna bomba) nočem te prestrašit ampak 20 kil gre rez težk hitr dol, men je uspel ampak sm šla pol v ekstrem zdej grem pa še enkrat ampak počasneje. SKRATKA drugi mesec poskušaj zmanjšati obseg obrokov, 3. mesec črtaj nwm večerjo, zajtrk, kosilo, enega, tistega, ki ga najlažje preskočiš. 4. mesec naredi drastično spremembo in uvedi na primer; zajtrk : jabolko, kosilo: solata, večerja: jabolko ali nekaj v tem smislu Priporočam da poskušaš zaužiti veliko ''negativnih kalorij'' limone- limonada (nesladkana) saj 4 limone na dan uničijo v tebi 1000 kalorij in če v celem dnevu zaužiješ 800 kalorij je to -200 kalorij, in še sploh nismo šteli telovadbe. Delaj počasi in odločno naj te hrana ne premami prezvemi nadzor in boš videla vsakič ko boš stopila na tehtnico boš bolj vesela Very Happy
ne pozabi na zdravje vsak mesec potrebuje nekaj boljakovin, maščob in ogljikovih hidratov, zapomni si to v 4. mescu Very Happy
VSO SREČOO!! js sm tukaj če me rabiš in te podpiram ker sama se trudim isto kot ti in nisem nič grozno suha in v primerjavi s temi tu na forumu sem BAJSA!

se pišema xoxo flower

6BAJSA!!! :( Empty hy Čet Apr 21, 2011 6:04 am

mala

mala

Lp, pred par meseci sm bla tle gor in lahko rečem da sem takrat imela v primerjavi z zdaj ponosnih 58kg pri svojih 175cm, zdaj jih imam prib. 67 =S tko da tud moj problem je da se nemorem upreti hrani, lahko bi pojedla use kar pride, skos nekaj grickam, ko nimam kej za počet obiščem hladilnik in si uzamm kar mi paše al pa si nardim palačinke al pa kej :S zdej sm začela intenzivno kr se poletje bliža in vem kak je blo lani, da se nism počutla dobro v svoji koži , nism bla zadovoljna in zato nism mogla uživat kr sm se gabla sama sebi ko sm gledala suhice po plaži :S blah.. tko da danes sm začela z zajtrkom jogur z musliji pa kavo zdle pijem, kasneje mam namen pojest še kak jogurt al pa ananas .. drugače pa prou razumem use punce ki pravijo da usak dan rečejo joj jutr pa res začnem, al pa sam to še pol pa res.. kr sm ista.. sm že učeraj začela pa sm pol zvečer ob 22h jedla čizburger pa pomfri :S

7BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Čet Apr 21, 2011 7:28 am

nichu



mala je napisal/a:Lp, pred par meseci sm bla tle gor in lahko rečem da sem takrat imela v primerjavi z zdaj ponosnih 58kg pri svojih 175cm, zdaj jih imam prib. 67 =S tko da tud moj problem je da se nemorem upreti hrani, lahko bi pojedla use kar pride, skos nekaj grickam, ko nimam kej za počet obiščem hladilnik in si uzamm kar mi paše al pa si nardim palačinke al pa kej :S zdej sm začela intenzivno kr se poletje bliža in vem kak je blo lani, da se nism počutla dobro v svoji koži , nism bla zadovoljna in zato nism mogla uživat kr sm se gabla sama sebi ko sm gledala suhice po plaži :S blah.. tko da danes sm začela z zajtrkom jogur z musliji pa kavo zdle pijem, kasneje mam namen pojest še kak jogurt al pa ananas .. drugače pa prou razumem use punce ki pravijo da usak dan rečejo joj jutr pa res začnem, al pa sam to še pol pa res.. kr sm ista.. sm že učeraj začela pa sm pol zvečer ob 22h jedla čizburger pa pomfri :S

resnica :S!! pri meni je isto Sad mela sem 45 kg zdaj pa jih mam 59 in to sam zarad tega ker staln nekaj morem jest oz prigriznit -.- :S

8BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Čet Apr 21, 2011 10:00 am

nirca

nirca

JUUUJ,.. mene tut to grickanje ubija...

probejta ledene kocke jest.. men to pomaga Smile

9BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Čet Apr 21, 2011 11:41 am

nichu



hvala,bom probala Very Happy ... od pon. začnem in zdaj nebom nehala! sam bi rabla podporo neko ker me noben ne razume da hočem shujšat Sad res se grozno počutim...

10BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Čet Apr 21, 2011 12:56 pm

nirca

nirca

jezt sm s tabo! te podpiram! jezt bom dans dala zamrznt pomarančn sok (tis ko sama pomaranče stisnem, brez kakih dodatkov) če hočeš mi lahka po zasebcu pošleš mobi cifro, pa ti lahka kake spodbudne sms-je napišem,... tak je men ena pomagala,.. zdej se mi pa ne javi več Sad

11BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Čet Apr 21, 2011 2:56 pm

cookie

cookie

tole z ledom je res pametno bom probala. js si tut devam tele sokove v zmrzovalnik in pol ko sm lačna enga pojem pa še doug ga ližem da na koncu nism nič lačna Very Happy Mene je grozn strah teh počitnnic ko so prazniki in mamo velik praznovanj plus moj brat je imel učiri rojstni dan tak da bo še torta in marsikej tak da če mi uspe pridit do srede brez drastične spremembe bom srečna, ker shujšala definitivno nebom v teh dneh ker me bojo starši imel skos na očeh Sad pol od srede naprej pa post 4 dni pol pa solata naprej Very Happy

12BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Čet Apr 21, 2011 10:03 pm

nirca

nirca

OO boga,...mejbi pa probi te počitnce jest normalno da začnejo pr tep duma vrjet da si ql... ? pa pol ka ti bojo spet zaupal pa lahka začneš ? bounce

13BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Tor Maj 03, 2011 12:15 pm

triki

triki

nirca je napisal/a:jezt sm s tabo! te podpiram! jezt bom dans dala zamrznt pomarančn sok (tis ko sama pomaranče stisnem, brez kakih dodatkov) če hočeš mi lahka po zasebcu pošleš mobi cifro, pa ti lahka kake spodbudne sms-je napišem,... tak je men ena pomagala,.. zdej se mi pa ne javi več Sad

hei! js sm nova tuki in tut rabm veliiiik vzpodbude!!!!
velka sm 165cm mam pa 55,5kg. rada bi pršla na tm okol 50, tm mnj tm bolš...
js pa ful nimam neki apetita, edin če sm zvečer u depresij, me pol ful prime, da bi jedla. sam js se ne najem, v okviru 150kcal pojem, ampak to je preveeeeč! in morm jt bruhat... Sad
drgač pa zjutri ne jem nč, poj mam pa doma kosilo in itk skos uzamm čim mnj juhe, poj pa probam čim mn usga pa čim več solate.. za večerjo pa tut poskušam pridt skos s solato... tko da na dan sm približno s 600- 700 kcal, sam učasih se mi zdi že to preveč Sad sam zj mi kile splooooh ne grejo nč dool Mad Mad
js bi se rada zadaula, k sm toook nagnusna..
aja, drgač mi je pa ta ideja s sms sporočili fuuuul ušeč...
upam, da dobim velik podpore!!! Shocked

14BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Sre Maj 04, 2011 9:23 am

bloom

bloom

cookie je napisal/a:tole z ledom je res pametno bom probala. js si tut devam tele sokove v zmrzovalnik in pol ko sm lačna enga pojem pa še doug ga ližem da na koncu nism nič lačna Very Happy Mene je grozn strah teh počitnnic ko so prazniki in mamo velik praznovanj plus moj brat je imel učiri rojstni dan tak da bo še torta in marsikej tak da če mi uspe pridit do srede brez drastične spremembe bom srečna, ker shujšala definitivno nebom v teh dneh ker me bojo starši imel skos na očeh Sad pol od srede naprej pa post 4 dni pol pa solata naprej Very Happy

ej kok pa približno shujšaš, če si 4 dni samo na vodi? rabim se zaj za eno priložnost mal kil znebit... pa rabm zlo na hitro (:

15BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Sre Maj 04, 2011 3:27 pm

Bajskaa

Bajskaa

nirca je napisal/a:jezt sm s tabo! te podpiram! jezt bom dans dala zamrznt pomarančn sok (tis ko sama pomaranče stisnem, brez kakih dodatkov) če hočeš mi lahka po zasebcu pošleš mobi cifro, pa ti lahka kake spodbudne sms-je napišem,... tak je men ena pomagala,.. zdej se mi pa ne javi več Sad

men bi tut kšna sms podpora pomagala ..... Very Happy

16BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Čet Maj 05, 2011 7:29 am

nirca

nirca

Bajskaa je napisal/a:
nirca je napisal/a:jezt sm s tabo! te podpiram! jezt bom dans dala zamrznt pomarančn sok (tis ko sama pomaranče stisnem, brez kakih dodatkov) če hočeš mi lahka po zasebcu pošleš mobi cifro, pa ti lahka kake spodbudne sms-je napišem,... tak je men ena pomagala,.. zdej se mi pa ne javi več Sad

men bi tut kšna sms podpora pomagala ..... Very Happy
ti mi sam pust cifro na zasebcu Very Happy

17BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Čet Maj 05, 2011 9:35 am

cookie

cookie

heej po dougem času spet nazaj kot sm vedla tele počitnce nism nič shujšala in sm zdej začela z postom (no ne glih en dan nič, drug dan 1 skledica solate in nič druga) in gre kr uredu komi čakam če gre tak naprej bom čez 3 dni končn na 50 pol pa še 5 kil in zmagaaaa Very Happy kk gre kej vam?
nirca: ja če jem pred njimi in neki časa jem normalno al pa se celo zaigram da sm lačna in ful ''pojem'' za juho uporablam foro z ''čajem'' prazno skodelico za čaj, tako visoko veliko rečeš da maš čaj notr in ko ješ juho ubistvu špukneš not hh zaenkrat mi deluje če je pa kej fejst za jest pa si ''obrišem usta'' v prtiček al pa si nos obrišem hh
bloom: če 4 dni nič nejem shujšam tam okol 2-3 kili

SEJ NAM BO USPEL!! flower

18BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Ned Maj 22, 2011 2:22 am

Zalchee

Zalchee

jz bi tud to spodbudo z smsi Smile a je ktera za to??

19BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Tor Maj 24, 2011 2:03 pm

want to be skinny

want to be skinny

js sm za Exclamation

20BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Čet Maj 26, 2011 11:13 am

apia

apia

jz bi res rada da se spodbujamo in si govorimo nasvete in trike,...

moj največji problem je da preveč pojem oz kalorične stvari (sladkarije,..) ampak se tut to odvajam. včasih pa se pregrešim. kr naenkrat grem po čokolado in jem. pa nwm zakaj. za brezveze in pol ko pojem se tolčem po glavi itd.

sicer sem shujšala že 5 kil amapak še 5 morm če pa več pa še boljše.

res pa rabm trike kak zmanjšat lakoto. a pomaga da pred obroki spiješ vodo??

hvala že vnaprej.


sicer pa bodite pozorne na to da izgubljate maščobo in ne mišice. zato tut tu pa tam kakšna vaja za mišče nebo nč škodla.

21BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Čet Maj 26, 2011 11:33 pm

want to be skinny

want to be skinny

apia je napisal/a:jz bi res rada da se spodbujamo in si govorimo nasvete in trike,...

moj največji problem je da preveč pojem oz kalorične stvari (sladkarije,..) ampak se tut to odvajam. včasih pa se pregrešim. kr naenkrat grem po čokolado in jem. pa nwm zakaj. za brezveze in pol ko pojem se tolčem po glavi itd.

sicer sem shujšala že 5 kil amapak še 5 morm če pa več pa še boljše.

res pa rabm trike kak zmanjšat lakoto. a pomaga da pred obroki spiješ vodo??

hvala že vnaprej.


sicer pa bodite pozorne na to da izgubljate maščobo in ne mišice. zato tut tu pa tam kakšna vaja za mišče nebo nč škodla.


Ja js pred vsakim obrokom spijem vsaj 2dcl vode... in mi to ubistvu že napolni želodec tako da potem fuuul manj pojem... ampak sm še zmeri taka ko pig

22BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Pet Maj 27, 2011 7:04 am

apia

apia

ja to je res. sam včeraj sem se pogovarjala z mojo prijatlco k je že anoreksična in pravi da če direkt prek obrokom spiješ vodo ti samo to razreči želodčno kislino in se potem hrana ne prebavi hitro. zaj pa nevem kolko to drži...

če še kera kaj ve o tem naj plis pove!

p.s tale video je dober!

https://www.youtube.com/watch?v=1SiP658EpJQ

23BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Ned Jun 05, 2011 6:06 am

want to be skinny

want to be skinny

aha nwm no... sam voda ti pol napolni želodec in pač manj poješ confused
tut js newem kolk je to res, sam takšna je moja logika flower


STAY SKINNY AND BEAUTY Smile

24BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Tor Jun 21, 2011 6:28 pm

wnbPERFECT

wnbPERFECT

Jaz sem nova tukaj...Sicer se že dolgo ''spopadam'' s takšnimi stvarmi, tukaj sem pa nova, ker mislim, da mi bo tko lažje kaj produktivnega uspelo. =D Pred približno tremi leti se je začelo, in takrat sem reeeeeees drastično shujšala o.O Pač nisem jedla; prvo sem dokaj zdravo omejila obroke, potem pa sploh skoraj da nisem več jedla. Mami me je prisila, da za popoldansko malico(kar je bil bolj kot ne edini obrok v dnevu, ampak tega ni nihče opazil, popoldansko malico pa si je mami omislila, ker se ji je zdelo da sta kosilo in večerja na dan premalo...ni vedela, da uspešno preskakujem ta dva obroka.) pojem jabolko in spomnim se, da sem jokala, ker sem mogla pojest jabolko...Najbolj všeč od vsega mi je bilo to, da so vsi opazili mojo drastično izgubo teže in vsi spraševali: ''Joj, ti si vredu?'' ali: ''Si bolana slučajno? Zakaj si tolko shujšala?'' itd... To mi je bilo najbolj všeč, ker sem dobila potrditev, da sem naredila nekaj, kar sem si želela in tudi drugi to opazijo(čeprav negativno sprejemajo). Kakorkoli, čez nekaj časa sem začela nazaj normalno jest(največja napaka EVER) in seveda pridobila na teži, in imela ''normalno'' težo za svojo višino. Sedaj pa spet opažam, da čeprav lažem sebi ali drugim, ne morem skriti, da si nisem več všeč. Rada bi nazaj svojo postavo, ki je nekaterim že bolna. Vztrajala bom pri svoji želji, ker človek ne more biti zdrav, če sebi v osnovi ni všeč. Potujem do lastne všečnosti, upam da mi uspe, upam, da ste z mano. Very Happy

25BAJSA!!! :( Empty Re: BAJSA!!! :( Pon Jun 27, 2011 4:42 am

apia

apia

wnbPERFECT je napisal/a:Jaz sem nova tukaj...Sicer se že dolgo ''spopadam'' s takšnimi stvarmi, tukaj sem pa nova, ker mislim, da mi bo tko lažje kaj produktivnega uspelo. =D Pred približno tremi leti se je začelo, in takrat sem reeeeeees drastično shujšala o.O Pač nisem jedla; prvo sem dokaj zdravo omejila obroke, potem pa sploh skoraj da nisem več jedla. Mami me je prisila, da za popoldansko malico(kar je bil bolj kot ne edini obrok v dnevu, ampak tega ni nihče opazil, popoldansko malico pa si je mami omislila, ker se ji je zdelo da sta kosilo in večerja na dan premalo...ni vedela, da uspešno preskakujem ta dva obroka.) pojem jabolko in spomnim se, da sem jokala, ker sem mogla pojest jabolko...Najbolj všeč od vsega mi je bilo to, da so vsi opazili mojo drastično izgubo teže in vsi spraševali: ''Joj, ti si vredu?'' ali: ''Si bolana slučajno? Zakaj si tolko shujšala?'' itd... To mi je bilo najbolj všeč, ker sem dobila potrditev, da sem naredila nekaj, kar sem si želela in tudi drugi to opazijo(čeprav negativno sprejemajo). Kakorkoli, čez nekaj časa sem začela nazaj normalno jest(največja napaka EVER) in seveda pridobila na teži, in imela ''normalno'' težo za svojo višino. Sedaj pa spet opažam, da čeprav lažem sebi ali drugim, ne morem skriti, da si nisem več všeč. Rada bi nazaj svojo postavo, ki je nekaterim že bolna. Vztrajala bom pri svoji želji, ker človek ne more biti zdrav, če sebi v osnovi ni všeč. Potujem do lastne všečnosti, upam da mi uspe, upam, da ste z mano. Very Happy


heej!

ti kar vztrajaj da se boš počutila dobro!!

sicer pa ti pregladam da se prijaviš na tale forum: http://thinspiration.slovenianforum.com/

tale forum je že skor zamr. Very Happy

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu